Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 minut temu, aset napisał:

Nie jarajcie się tak MEDIA MARKTEM. Zapytałem czy w związku nadaniem numeru przewozowego dostaniemy wcześniej PS5. Odpisała tak jakby jeszcze nie mieli towaru więc watpię że będzie w tym tygodniu

Jak to będzie to zobaczymy. Już wcześniejsze wiadomości utwierdziły mnie w przekonaniu, że te osoby z supportu MM mało co wiedzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sewesew napisał:

Jak to będzie to zobaczymy. Już wcześniejsze wiadomości utwierdziły mnie w przekonaniu, że te osoby z supportu MM mało co wiedzą.

Dokładnie, jak zadzwoniłem upewnić się, że moja płatność przeszła (bundle z spondermanem, padem i fifką) to zapytałem o wysyłkę i kobieta powiedziała, że te zamówienia będą wysyłane 11 bądź 14 grudnia tak aby na 15 bądź 16 grudnia były, a w ofercie jest, że wysyłka OD 15.12. Do czego to doszło, żeby człowiek tak się irytował wydając pieniądze na przyjemności.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, ginn napisał:

No i hoj. Wracamy do założeń o najsmutniejszym temacie na forum.

 

dla siebie tą zostawiasz?

 

  

1 minutę temu, YETI napisał:

 

powinni zrobić taką misje w GTA - uprowadz ciężarówke z PS5

Odnośnik do komentarza
Też zamawiałem zestaw za 3029 i każdy mail od Allegro podwyższa mi ciśnienie a potem okazuje się, że to promocja na opony. Jak żyć? 
Ciekawe czy wysłane z MM przyjdą w jakimś streczu czy po prostu pudło w pudle.
Będzie na pewno karton zbiorczy. Przecież muszą dołączyć karton z padem i 2 pudełka z grami.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
A mi odpisali ze jeszcze nie mają i będzie 15.12 wysyłana XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
To jest chyba uniwersalna odpowiedź - spychologia. Na logikę to mają już PS5 na zapotrzebowanie wysyłek zamówień z 19.11 i 23.11. Muszą to po prostu rozłożyć w czasie. Kilkaset konsol to nie tak hop siup wysłać. Ja już jestem spokojniejszy wiedząc że mają już jakiekolwiek konsole. :)

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kupiłem 19.11 o 10:24 bundle z padem na allegro, jeszcze nie nadano numeru przesyłki, ale myślę, że jutro pozostałe też wprowadzą. Niemniej nie zakładałbym, że przesyłka przyjdzie wcześniej. Skoro zgodziliśmy się na ten termin (od 15.12) to on ich obowiązuje. Inaczej z zamówieniami po mocno zawyżonej cenie, które też się pojawiły w dniu premiery i to one z pewnością miały priorytet, pewnie są już dawno zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, GrajekH napisał:

Kupiłem 19.11 o 10:24 bundle z padem na allegro, jeszcze nie nadano numeru przesyłki, ale myślę, że jutro pozostałe też wprowadzą. Niemniej nie zakładałbym, że przesyłka przyjdzie wcześniej. Skoro zgodziliśmy się na ten termin (od 15.12) to on ich obowiązuje. Inaczej z zamówieniami po mocno zawyżonej cenie, które też się pojawiły w dniu premiery i to one z pewnością miały priorytet, pewnie są już dawno zrealizowane.

ale te zamówienia z allegro MM z 19.11 miały być wysłane do 15.12 , a te z 23.11 po 15.12

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, NeYoLDZ napisał:

ale te zamówienia z allegro MM z 19.11 miały być wysłane do 15.12 , a te z 23.11 po 15.12

W opisie oferty dla produktu z puli 500 (Numer produktu: 1437285) z 19.11 o której wspominałem jest dopisek:

"Przedsprzedaż: wysyłka od 15.12.2020r.". Zamówienia z 23.11 prawdopodobnie do tego dołączono.

Natomiast na stronie sklepu internetowego MM umieszczono informację o realizacji do 15.12 i dotyczyła zamówień złożonych za jego pośrednictwem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...