Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Kubatoma napisał:

Ciekawe jak tam z tą 2 partią - euro już sprzedało media expert chyba też, mm to chyba jeszcze w listopadzie wyprzedawał tą przedświąteczną dostawę... 
neonet?empik? Kto jeszcze moze to oferować ?

 

Wydaje mi się, ze najprędzej MM może cos rzucic przed świętami jeszcze. Ktos tu parę stron wcześniej pisał już o jakichs plotach od znajomego szwagra znajomego, ze cos mogą mieć. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli euroagd komuś zrealizowało zamówienie, kto dokonał zamówienia po 13:33 to bardzo bym prosił na pw numer zamówienia teraz albo po weekendzie jak ktośsobie odbierze, żeby nie było ryzyka, że zamówienie "przejmę" i ja sobie zadzwonię do euroagd z konkretami, dlaczego osoba składająca zamówienie o 13:38 dostała ofertę zmiany zestawu a ja zamawiając 5 minut wcześniej już nie. 

 

Aha jak ktoś może wysłać już teraz to można też mi przesłać numer zamówienia anuolowany ten z czwartku o godzinie 13:40 np. a nowego nie przesyłać to wtedy nei ma żadnego ryzyka. 

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza
 
Nie żebym pochwalal proceder, ale czy to jakiś kłopot sprzedać konsolę osobno i gry osobno? Rozumiem emocje, ale nie róbmy kurtyzany z logiki.

Żaden kłopot, tylko janusze chcą zarobić. Samych gier, czy kamery nie sprzedasz z zyskiem, tylko po cenie niższej niż sklepowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Xoltro napisał:

Jeżeli euroagd komuś zrealizowało zamówienie, kto dokonał zamówienia po 13:33 to bardzo bym prosił na pw numer zamówienia teraz albo po weekendzie jak ktośsobie odbierze, żeby nie było ryzyka, że zamówienie "przejmę" i ja sobie zadzwonię do euroagd z konkretami, dlaczego osoba składająca zamówienie o 13:38 dostała ofertę zmiany zestawu a ja zamawiając 5 minut wcześniej już nie. 

numery zamówienia są zupełnie z czapy. wcale nie idą po kolei. A te nowe z infolinii maja zupełnie inny format

Edytowane przez NeYoLDZ
Odnośnik do komentarza
Teraz, NeYoLDZ napisał:

numery zamówienia są zupełnie z czapy. wcale nie idą po kolei

Ale to nie o to chodzi. Zadzwonię na reklamację z konkretami. Zapytam dlaczego zamówienie o takim numerze, mimo że było z godziny 13:38 zostało lub zrealizowane lub został zaproponowany inny zestaw, a moje zamówienie z godz. 13:33 sobie wisi i nic się z nim nie dzieje i nikt mi niczego nie proponuje. To jest konkret, bo panowie twierdzą na infolinii - przed chwilą dzwoniłem, że na 100% lecą po kolei z datą zamówień. 

Odnośnik do komentarza
Dla mnie tak, nastawiłem sie na "golasa" , a w koszyku zestawik za 3,6 kafla. Przerosło to mnie, odpuściłem 

Pomysł mam taki. Jeżeli na fakturze każda z pozycji będzie wyszczególniona osobno z odpowiednią ceną, to odstąpię od umowy w zakresie kamery. Jeżeli jednak na fakturze będzie cały zestaw, to przełknę tę kamerzysko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Xoltro napisał:

Ale to nie o to chodzi. Zadzwonię na reklamację z konkretami. Zapytam dlaczego zamówienie o takim numerze, mimo że było z godziny 13:38 zostało lub zrealizowane lub został zaproponowany inny zestaw, a moje zamówienie z godz. 13:33 sobie wisi i nic się z nim nie dzieje i nikt mi niczego nie proponuje. To jest konkret, bo panowie twierdzą na infolinii - przed chwilą dzwoniłem, że na 100% lecą po kolei z datą zamówień. 

napisz tego maila co pisałe wyżej. Może się uda.

BTW, nr telefonu podałes poprawny ?

Odnośnik do komentarza
Teraz, mihauu napisał:


Pomysł mam taki. Jeżeli na fakturze każda z pozycji będzie wyszczególniona osobno z odpowiednią ceną, to odstąpię od umowy w zakresie kamery. Jeżeli jednak na fakturze będzie cały zestaw, to przełknę tę kamerzysko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja jestem ciekawy co sony na takie sprzedawanie chujowych bundli. Może niech dadzą bundle z telewizorem 85 cali ze swoją marżą w wysokości 3500 zł. 

Teraz, NeYoLDZ napisał:

napisz tego maila co pisałe wyżej. Może się uda.

BTW, nr telefonu podałes poprawny ?

Napisałem dla beki.

Tak, mam poprawny i numer telefonu i e-mail. 

Odnośnik do komentarza
Ale to nie o to chodzi. Zadzwonię na reklamację z konkretami. Zapytam dlaczego zamówienie o takim numerze, mimo że było z godziny 13:38 zostało lub zrealizowane lub został zaproponowany inny zestaw, a moje zamówienie z godz. 13:33 sobie wisi i nic się z nim nie dzieje i nikt mi niczego nie proponuje. To jest konkret, bo panowie twierdzą na infolinii - przed chwilą dzwoniłem, że na 100% lecą po kolei z datą zamówień. 

Ale może być tak, że zamówienie z 13:33 wg maila z euro było złożone w ten sposób, że towar do koszyka został włożony np. o 13:20, a ten Twój towar później włożony do koszyka. Może od tego czasu liczą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Teraz, mihauu napisał:


Ale może być tak, że zamówienie z 13:33 wg maila z euro było złożone w ten sposób, że towar do koszyka został włożony np. o 13:20, a ten Twój towar później włożony do koszyka. Może od tego czasu liczą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to się dowiemy jak zadzwonię z konkretami i wam powiem od czego liczyli czas. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mihauu napisał:


Pomysł mam taki. Jeżeli na fakturze każda z pozycji będzie wyszczególniona osobno z odpowiednią ceną, to odstąpię od umowy w zakresie kamery. Jeżeli jednak na fakturze będzie cały zestaw, to przełknę tę kamerzysko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jeżeli masz tez zestaw co był na stronie to widniej jako jedna pozycja za zestaw. Nie wiadomo jak będzie z tymi po zmianach na infolinii

2 minuty temu, Xoltro napisał:

Ja jestem ciekawy co sony na takie sprzedawanie chujowych bundli. Może niech dadzą bundle z telewizorem 85 cali ze swoją marżą w wysokości 3500 zł. 

Napisałem dla beki.

Tak, mam poprawny i numer telefonu i e-mail. 

jak się uda to wisisz mi flaszke :P

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, mihauu napisał:


Żaden kłopot, tylko janusze chcą zarobić. Samych gier, czy kamery nie sprzedasz z zyskiem, tylko po cenie niższej niż sklepowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No tak, ale z tego co ludzie piszą, konsole od resellerow chodzą po 3500-4000, więc sprzedaż samej tylko konsoli może już im zysk wygenerować. Do tego pozostale elementy tez mają swoją wartość, więc handlarze tak czy owak swoje wyciągną. Rynek jest tak nagrzany, a popyt tak bardzo przewyzsza podaż, ze ten sprzęt chyba jeszcze długo będzie na celowniku. 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Zestawy z euro sprzedaja na olx ok 5000 zl... kto to kupi ? Juz wylewa sie kupe ofert golasow 3-3,5tys zl. Do tego ten zestaw ktory byl na stronie - nie oszukujmy sie, w momencie kupna juz jestes stratny kilka stow i to na grach, kamera - po co ? Ci ktorzy wystawiaja te bundle na olx, to juz nawet nie Janusze tylko pawianu, koczkodany. Tak jak pisalem w momencie kupna ze sklepu juz przyjmujemy ok 300zl niepotrzebnego sprzetu w postaci kamery, do tego gry - crap WD2, dobry AC: Valhalla i niezly klon zledy. Euro liczy za te dodatki full price, gdzie juz niedlugo po premierze te gry sa duzo tansze, a co dopiero sprzedac je gdzie np na olx 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie gola konsole biorą po 4 kola, a Ci na temat jakiś dodatków dyskutują xD

  

2 godziny temu, Xoltro napisał:

Ja jestem ciekawy co sony na takie sprzedawanie chujowych bundli. Może niech dadzą bundle z telewizorem 85 cali ze swoją marżą w wysokości 3500 zł. 

Napisałem dla beki.

Tak, mam poprawny i numer telefonu i e-mail. 

A co ma Sony do tego? To jest soft bundle sklepu, który chce się pozbyć towaru, Sony ma to gdzieś - ważne ze za konsole hajs sie zgadza.

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, easye napisał:

Ludzie gola konsole biorą po 4 kola, a Ci na temat jakiś dodatków dyskutują xD

 

 Na olx golasy sa po 3000-3500 i po tydzien czasu juz stoja. Ci co kupili golasy za 4 klocki to juz kupili, a Ci ktorzy jeszcze nie kupili poczekaja na dostepnosc w sklepach. Tak to dziala. Nikt kto bardzo chce miec konsole jak najwczesniej nie bedzie czekal na niewiadomo jakie okazje, poprostu bierze to co jest. W ostatnim czasie jest wysyp ofert, golasow i bundli. BARDZO DOBRZE !

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, gnom napisał:

Zestawy z euro sprzedaja na olx ok 5000 zl... kto to kupi ? Juz wylewa sie kupe ofert golasow 3-3,5tys zl. Do tego ten zestaw ktory byl na stronie - nie oszukujmy sie, w momencie kupna juz jestes stratny kilka stow i to na grach, kamera - po co ? Ci ktorzy wystawiaja te bundle na olx, to juz nawet nie Janusze tylko pawianu, koczkodany. Tak jak pisalem w momencie kupna ze sklepu juz przyjmujemy ok 300zl niepotrzebnego sprzetu w postaci kamery, do tego gry - crap WD2, dobry AC: Valhalla i niezly klon zledy. Euro liczy za te dodatki full price, gdzie juz niedlugo po premierze te gry sa duzo tansze, a co dopiero sprzedac je gdzie np na olx 

 

No bundle napchane są do granic bezczelności. Przy tym co sie odpierdziela to moj golas za 2299zl to prawie darmo. Brakuje jeszcze obowiązkowego rozszerzenia  gwarancji w pakiecie na 10 lat, zapasu kawy dla gracza, pendrive, smycz, TV 40" z magazynowych resztek, i to wszystko za 5999 zl. I tak by brali, a potem "dodatki" na OLX.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...