Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy posiada ktoś szczęście typu: zamówiłem jedną mam dwie konsole więc jedną sprzedam :).

Czy jest takowa osoba tutaj posiadająca więcej PS i ma ba sprzedanie ? 
Tak to jest jak się obieca dzieciakom a co najgorsze człowiek kupi jak w moim przypadku i w tym momencie euforia dzieci, również i moja sięga zenitu, tak prezent wyczekiwany jest (od dodatkowych padów po gry wszystko jest już w domu) okazuje się że anulowali zamówienie i nic kompletnie nic jak mieć pecha to już któryś raz z rzędu  :)
Pytam choć wiem czy jest może ktoś tutaj na forum i za rozsądna cenę mógłby jedną sztukę odsprzedać ?

 

pozdrawia zdesperowany Mikołaj ;)

Pisać na PW :)

Edytowane przez PsxLucas
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Ktoś kto zamawiał ze sklepu MM konsolę 19.11 dostał maila pod tytułem "Zmiana formy transportu/płatności"? Już całkiem sporo osób pisało, że zmienił się status aktualizacji zamówienia na "wystawiono paragon", albo dostali numer listu przewozowego, a u mnie nic z wyjątkiem informacji, że zamówienie złożone xD Jak nie dostanę tej konsoli do 15 zgodnie z obietnicą to się w(pipi)ię

Odnośnik do komentarza
Czy posiada ktoś szczęście typu: zamówiłem jedną mam dwie konsole więc jedną sprzedam :).
Czy jest takowa osoba tutaj posiadająca więcej PS i ma ba sprzedanie ? 
Tak to jest jak się obieca dzieciakom a co najgorsze człowiek kupi jak w moim przypadku i w tym momencie euforia dzieci, również i moja sięga zenitu, tak prezent wyczekiwany jest (od dodatkowych padów po gry wszystko jest już w domu) okazuje się że anulowali zamówienie i nic kompletnie nic jak mieć pecha to już któryś raz z rzędu  
Pytam choć wiem czy jest może ktoś tutaj na forum i za rozsądna cenę mógłby jedną sztukę odsprzedać ?
 
pozdrawia zdesperowany Mikołaj
Pisać na PW

Dobra ściema nie jest zła ;)
Pozostaje Ci tylko Allegro i kupno od powodów słabej dostępności konsoli:

852af78e44252ecc8d727a7620b0a899.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dobra ściema nie jest zła wink.gif
Pozostaje Ci tylko Allegro i kupno od powodów słabej dostępności konsoli:

852af78e44252ecc8d727a7620b0a899.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten co sprzedaje te ilości tych konsol na początku chciał 9999 zł. Już 50% z ceny zszedł i dalej się z tym buja. Widać, ze wszystkie kupione w ME. Na bank jakiś pracownik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Quantum Flux napisał:

Ktoś kto zamawiał ze sklepu MM konsolę 19.11 dostał maila pod tytułem "Zmiana formy transportu/płatności"? Już całkiem sporo osób pisało, że zmienił się status aktualizacji zamówienia na "wystawiono paragon", albo dostali numer listu przewozowego, a u mnie nic z wyjątkiem informacji, że zamówienie złożone xD Jak nie dostanę tej konsoli do 15 zgodnie z obietnicą to się w(pipi)ię

Mam dokładnie to samo..... Zmiana formy transportu/płatności i koniec. Przeczuwam jutro maila ze strony MM " Anulowano zamówienie"

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, szopen napisał:

Mam dokładnie to samo..... Zmiana formy transportu/płatności i koniec. Przeczuwam jutro maila ze strony MM " Anulowano zamówienie"

Nie no to byłaby już raczej przesada. Realizowali już zamówienia z dnia 23.11 jak i te, które miały być finalizowane po 15.12. Przecież to co dostajemy to nie jest jakiś specjalnie przygotowany zestaw przez sony, tylko do wielkiego kartonu wrzucają podstawowy box z konsolą i padem, a dodatkowo dokładają osobno drugiego pada i tę nieszczęsną kopaninę, czyt. fifę21. W anulowanie mocno wątpię, ale nie znoszę braku konsekwentności w takich wypadkach, jak niedopełnienie gwarancji dostawy do danego dnia.

 

Do jutra jeszcze mają czas.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dziwna sytuacje. Zamowilem jak wiekszosc set z euro o tej 13:00, dostalem esa o tym, zeby sie skontaktowac w sprawie zmiany zamowienia. Nastepnego dnia zadzwonila Pani i zaproponowala 3 warianty, wybralem ten bez gier. Na maila przyszly dane do przelewu za nowe zamowienie, zrobilem. Wczoraj potwierdzenie wplyniecia wplaty, dzisiaj info o przekazaniu paczki kurierowi i ze dostawa przewidziana na jutro... ale wczesniejsze zamowienie z grami, nie zostalo anulowane (mimo ze Pani na infolini mowila ze zostanie anulowane z automatu) i teraz dostalem maila z prosba o wybranie terminu dostawy - najszybsza data to wtorek 15.12. Ciekawe czy jutro dojdzie do mnie set bez gier a tam ten pierwszy dalej bedzie czekac na wybor daty dostawy

Odnośnik do komentarza

Ten co sprzedaje te ilości tych konsol na początku chciał 9999 zł. Już 50% z ceny zszedł i dalej się z tym buja. Widać, ze wszystkie kupione w ME. Na bank jakiś pracownik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No i dobrze. Ale obawiam się, że ojcowie przed wigilią nie utrzymają ciśnienia i wykupią...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Mógł wczoraj, system przeciążony i przychodzi z obsuwą. 

Mi inpost dostarczał tydzień paczki teraz. Jedna była w poniedziałek, druga we wtorek, a 3 dalej wisiała że przyjęto w oddziale. Po tygodniu dostałem.

Kumpel dostał SMS ze paczka do odebrania u kuriera pod paczkomatem. Kolejka na 20 osób. 10 osób wróciło do chaty, bo koleś nic nie miał dla nich i nie wiedział skąd te sms. A kumpel stojąc w kolejce dostał w apce powiadomienie, że czeka w paczkomacie. 

Jest szajba od czasów początku pandemii, a teraz ludzie w końcu skumali, że 20 grudnia się nie zamawia i mamy efekty.

 

Odnośnik do komentarza

A ja śledzę różne fora i ogólnie sam byłem mocno wkurzony,  że mi anulowani w RTV ale teraz na chłodno myślę, że dobrze się stało. Raz, że jednak to jest około 1200zł więcej niż zakup samej konsoli nawet osobno z drugim padem, ale co najważniejsze sporo osób wychwytuje coraz to nowe usterki w konsoli. Być może jednak warto poczekać i kupić  raz, że w normalnych cenach a dwa  kolejnych rzutach za dwa trzy miesiące po wyeliminowaniu chorób wieku dziecięcego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...