Skocz do zawartości

WRC 9


eX4cT_PL

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Colin napisał:

 

na pln'y ile ci wyszło?

Coś w tych okolicach, tylko wiadomo, trzeba kupić zdrapkę 100 ale niewykorzystane środki przechodzą na inne zakupy wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-)

 

https://www.microsoft.com/pt-br/p/wrc-9-fia-world-rally-championship/9nj3r4fn60rr?activetab=pivot:overviewtab

33092DFF-A080-4928-8267-47690AC7D6AF.jpeg

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem, pograłem godzinkę i jestem zadowolony. Grafika niczego nie urywa, ale obraz jest ostry jak żyleta, spełnia swoje zadania. Betonowe 60 klatek robi robotę. Jeździ się bardzo przyjemnie a odcinki jak na razie z tego co widziałem są świetnie zaprojektowane. Klimat Monte Carlo :obama: Ja w ostatnią część jaką grałem to była chyba 3 na laptopie. Jak ktoś nie śmigał od kilku odsłon to warto, zwłaszcza, że na XsX kosztuje koło 130 zł z tego co pamiętam. Skrobnę więcej jak poznam lepiej grę. 

Odnośnik do komentarza

Ja wbiłem 20lvl, podpisałem nowy kontrakt, przesiadka z Fiesty do C3, zaczynam się wkręcać, jest naprawdę dobrze, moj ostatni kontakt z WRC to chyba 3ka, po drodze jakieś dema, ale tu jest bardzo dobrze, grafika poprawna, fajnie czuć różnice miedzy furami, fajnie czuć transfer masy, zróżnicowanie nawierzchni, usterki samochodu, czuć nawet słaba amortyzację przy uszkodzonym zawieszeniu lub wynikająca z tego podsterowność.

Trasy są ciekawe, odpowiedniej długości, cieszą smaczki uruchamiania wycieraczek czy włączania świateł.

Jak już wspomniałem, nie grałem we wcześniejsze czesci wiec nie wiem czy tam tez była cała ta „kwatera rajdowa” zarządzanie ekipa, rozkład sił na rajdy czy ustalanie sobie wydarzeń w kalendarzu - bardzo mi się to podoba.

Z rzeczy która drażnią to pilot, no 

musiałem trochę w ustawieniach dźwięku posiedzieć żeby zacząć wyłapywać jego wskazówki, były dla mnie zbyt niewyraźne, w Dirt były idealne, nie podoba mi się również zachowanie samochodu na pobocze, jest zbyt losowe, nie można po prostu czasem sobie pozwolić na manewr ścięcia zakrętu „bo wiesz ze Ci nic nie grozi”

Jesli ktoś lubi klimaty rajdowe to chyba najlepsza aktualnie pozycja, polecam zakup, na Brazylię to żal nie kupić.

Na Series X gra chodzi w 60fps, nie wiem jaka rozdzielczość - jest wyraźnie i bez ząbków i to mi wystarczy, nie zauważyłem spadków FPS.

 

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 13:50, eX4cT_PL napisał:

Coś w tych okolicach, tylko wiadomo, trzeba kupić zdrapkę 100 ale niewykorzystane środki przechodzą na inne zakupy wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-)

 

https://www.microsoft.com/pt-br/p/wrc-9-fia-world-rally-championship/9nj3r4fn60rr?activetab=pivot:overviewtab

33092DFF-A080-4928-8267-47690AC7D6AF.jpeg

 

 

Masz może jakiś tutirial żeby to zrobić? Potrzebny jest vpn? Robisz to na głównym koncie czy lepiej założyć nowe na zakupy w innych krajach - w razie jakby chcieli zbanować? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wooyek napisał:

Idzie w to pograć z przyjemnością na padzie? Czy gracie na kierownicach? 

Da się grać z przyjemnością na padzie, sam gram tylko na padzie.

 

Tu przejazd w ekstremalnych warunkach.

https://gamerdvr.com/gamer/eXX4cT/video/ba8a14f2-463e-4359-96dd-5bb3a3f070f6/0b36c634-bebb-4a5c-987a-ae8ff17ebecb0

19 minut temu, REZOK napisał:

 

 

Masz może jakiś tutirial żeby to zrobić? Potrzebny jest vpn? Robisz to na głównym koncie czy lepiej założyć nowe na zakupy w innych krajach - w razie jakby chcieli zbanować? 


 Nic trudnego, już podsyłam.

 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/tanie-gry-xbox-one-w-sklepie-microsoftu-promocja-na-gry-z-brazylijskiego-regionu/

 

 

https://www.mtcgame.com/pl-PL/microsoft-points/xbox-live-gift-card-br

 

https://www.microsoft.com/pt-br/p/wrc-9-fia-world-rally-championship/9nj3r4fn60rr?activetab=pivot:overviewtab

 

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2020 o 12:48, Emtebe napisał:

@GoltaR jest hdr? 

 

Nie ma gra HDRu, ale jeździ się świetnie, mimo, że nie umiem. :DJeszcze po w miarę szerokich odcinkach jest spoko, ale już jak z jednej strony jest jakaś przepaść, a z drugiej skały, to przejechać to szybkim tempem, nie zahaczając o nic, dla mnie na tą chwilę mission impossible. Model jazdy mi bardzo podszedł, na padzie się bardzo dobrze gra. Za niecałe 140zł czy inna brazylijska cebula, nie ma się co zastanawiać. :lapka:

Odnośnik do komentarza
[mention=30540]Marcin_wawa[/mention]i co myślisz o grze?
Ja się tak wykręciłem ze dla mnie normalnie to czarny koń, gra mi się świetnie.

Mi też się bardzo podoba. Jednak szkoda, że jest mało usprawnień względem poprzedniej odsłony. Menu to samo, wygląd siedziby teamu taki sam, ekran ładowania też. Czuję jakbym grał w 8 z lekko usprawnionym modelem jazdy. Ale to nie znaczy, że gra się słabo. :) solidne 60klatek robi swoje.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, gtfan napisał:

warto brać WRC 8 czy lepiej od razu 9? poprzednia część jest do kupienia za 60zł i się zastanawiam czy warto - ósemka też już ma model jazdy zbliżony do Dirt Rally czy to jeszcze etap simcade? jak z klatkami - jest tylko 30? jak współpraca z kierownicami?

 

To jest cały czas simcade, zresztą Dirta też ciężko nazwać symulatorem z tą śmieszną fizyką na asfalcie.

Jak chcesz wchodzić w WRC to lepiej od razu 9 - jest sporo więcej contentu, ważne błędy zostały poprawione, a na nowych konsolach masz 60 FPS.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No muszę przyznać ze jak dla mnie to czarny koń, bardzo mi się dobrze grało w ta grę, gra ma oczywiście trochę błędów i można się przyczepić kilku dupereli ale jeśli trafi się komuś promka i lubi rajdówki to polecam bez zastanowienia.

 

44A89D0D-2EED-4DB5-B484-E93725A7FFA6.jpeg

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.