Skocz do zawartości

WRC 9


eX4cT_PL

Rekomendowane odpowiedzi

*mieli.

 

7 i 8 już bardzo poszła w stronę, nazwijmy to, symulacji. jest diametralna różnica od wcześniejszych odsłon i jeździ się mega przyjemnie, szczególnie na asfalcie. jedynie co muszą zmienić to przesadne rzucanie auta w kałużach i brak powtarzalności w zachowaniu auta. często jeden zakręt jadąc niemal tak samo można pokonać na wiele różnych sposobów, w tym na dachu. tak poza tym jest naprawdę dobrze. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam na ps4, teraz czekam na ps5 do 15 grudnia (miejmy nadzieję :)), żeby z łatką zagrać. Gra jest bardzo dobra, model jazdy jeżeli nie lepszy to porównywalny z DR2, gram na g29 i jeździ się naprawdę mega, co do pada się nie wypowiadam, bo nawet nie próbowałem na padzie.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, maciucha napisał:

Rajdy bardzo lubię, ale wlasnie się zastanawiam czy warto bulić 140zl skoro mam ledwo napoczętą 8 z Golda :)

 

Warto ograć tą napoczętą, bo 9 ma ten sam system bodajże jezdzenia. 

Tylko od razu w karierze wskakuj w 4wd, bo te przednio napędowi są dla ludzi co nie maja prawa jazdy lub jeżdżą golfem tdi. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, maciucha napisał:

Rajdy bardzo lubię, ale wlasnie się zastanawiam czy warto bulić 140zl skoro mam ledwo napoczętą 8 z Golda :)

A na jakiej konsoli grasz? Jeśli na XsX albo PS5, to olej 8 i łap się za 9, a jeżeli na starych, to oczywiście zostań przy 8.

WRC 9 wprowadzać mało zmian względem poprzedniczki, kika ulepszeń + bodajże 2 nowe rajdy. Natomiast co ją odróżnia od WRC 8? Na nowych konsolach WRC9  lata w 4K/60 lub 1080p/120 a to juz jest duża różnica. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@GoltaR jest hdr? Jak się graficznie gra prezentuje? Zatrzymałem się na 7 części i chętnie zagrałbym w 9. A pudełko jest za około 179 zł więc chyba cyfrę się opłaca w promocji. Zwłaszcza, że po włożeniu płyty do XSX i tak większość zainstaluje z sieci.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, maciucha napisał:

Rajdy bardzo lubię, ale wlasnie się zastanawiam czy warto bulić 140zl skoro mam ledwo napoczętą 8 z Golda :)

Jak z golda? Kupiłeś czy za darmo?

W GP jest tylko dirt 4

 

Delikatny offtop zrobię korzystając z okazji. Ten Dirt 4 z GP można ograć? 

Nie jestem specem od wyścigów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...