Skocz do zawartości

TEMAT SPOILEROWY - Cyberpunk2077


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nadzieje że wybierając w Mikoshi to zakończenie że chce przejść na drugą stronę i zostawić ciało Johnnemu, że zakończenie zobaczymy z perspektywy V i zobaczymy na własne oczy co tam za cuda czekają za Blackwallem w świecie wolnych AI. A tu nas przeniosło z powrotem do NC jako Johnny. A poza tym zakończenia (jeszcze tego solo i z Rogue nie zrobiłem) oceniam jako bardzo porządne, ładnie podsumowujące historię, szkoda że żadne nie jest do końca pozytywne, przydałaby się chociaż jedna opcja na pozytywny finał jakby się wykonało resztę gry na 100%.

Z tych co widziałem to zakończenie Arasaki nawet zaskakujące i inne od reszty gry, najbardziej mi się podobało.

 

Trochę śmiesznie było z zakończeniem Panam, bo romans miałem z Judy. Judy pojawiła się tylko na chwile w obozie, tam mieliśmy przytulaski i że dzięki że porzuciłaś swoje dotychczasowe życie i przyjechałaś, teraz czeka nas wolność - a chwile potem jak wsiadasz do czołgu to już z Panam i reszta zakończenia jest jakby z nią był romans. Siedzą sobie na czołgu V i Panam przytulając się jadąc ku księżycowi, a Judy już nie była wspomniana ale pewnie jechała tym swoich rzęchem za naszym czołgiem patrząc jak się przytulamy i myślała o swoich życiowych wyborach xd

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Soban napisał:

Te wyścigi to są XD i mega brutalnie pokazują kunszt programistów. Chyba najgorszy side quest w grze, ale dużo śmiechów ze spierdolenia twórców.

Na szczęście nie robię wyścigów jako misji pobocznej w grach. Ostatnio to próbowałem w mafii 3 i po 3 dałem sobie spokój. Po co się denerwować? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lpcl napisał:

Na szczęście nie robię wyścigów jako misji pobocznej w grach. Ostatnio to próbowałem w mafii 3 i po 3 dałem sobie spokój. Po co się denerwować? 

Znaczy tutaj to nie wiem jakim łamagą trzeba być by je przegrać. Bardziej beka jest, że wrogowie jak nam odjadą to się praktycznie zatrzymują byśmy nadgonili, a jak my ich odsadzimy to dosłownie teleportuja sie na dupie. No i ściganie obnaża fatalny model jazdy cp.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.01.2021 o 01:40, Observer napisał:

Trochę śmiesznie było z zakończeniem Panam, bo romans miałem z Judy. Judy pojawiła się tylko na chwile w obozie, tam mieliśmy przytulaski i że dzięki że porzuciłaś swoje dotychczasowe życie i przyjechałaś, teraz czeka nas wolność - a chwile potem jak wsiadasz do czołgu to już z Panam i reszta zakończenia jest jakby z nią był romans. Siedzą sobie na czołgu V i Panam przytulając się jadąc ku księżycowi, a Judy już nie była wspomniana ale pewnie jechała tym swoich rzęchem za naszym czołgiem patrząc jak się przytulamy i myślała o swoich życiowych wyborach xd

No trochę śmieszne, ale podczas napisów końcowych odtwarzają się wiadomości nagrane przez "ziomeczków" i Judy się tam nagrała w trakcie jak V robi jej śniadanie i że jest szczęśliwa  pierwszy raz w życiu XD

 

Jest też wiadomość od Misty i z niej można przypuszczać że niekoniecznie zostało jej max pół roku życia, ale to tylko gdybanie.

 

No i napisy przy zakończeniu z Panam lecą drugi raz bo na drugiej wiadomości od Mamy Welles gra się wyjebała do dasha XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...