Skocz do zawartości

Destruction AllStars


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, PanKamil napisał:

Można tej grze wiele zarzucić ale paywall? Wszystko jest do odblokowania w grze bez lootboxow. Monety lecą szybciorem. Juz pomijam fakt, że to jedynie kosmetyka. Pan chyba nie gral :blink:

https://www.psu.com/news/destruction-allstars-microtransactions-lock-story-challenges-behind-paywall-no-way-play-them-in-game-at-launch-for-free/

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze po wyjściu z plusa zapłacisz 350 czy ileś tam i będziesz miał to odblokowane, ciężko gdybać póki co, co będzie. Do tego czasu i tak gra padnie i każdy o niej zapomni.


Trochę zabrakło lepszego pomysłu, takie trzaskanie się bez ładu na arenie. Szkoda, bo podoba mi się to jak to wuglada i się rusza.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ASX napisał:

W tryb arcade nawet nie grałem i pewnie nie zagram. Widziałem jedynie skórki na kłódkę. Dalej obstaje przy swoim, ze to tylko kosmetyka i standard w grach multi. Szukanie problemu na siłę. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.02.2021 o 18:35, giger_andrus napisał:

Chodzi też o to, że kolega Asax prowadzi dyskusję w taki sposób, jakby normalnym było, że ludzie kupują grę fizyczną pomimo tego, że ona jest za free w subskrypcji.

Ciekawe, czy w Game Pass za 4 zl tak robi...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Teraz, giger_andrus napisał:

Gra jest sprzedawana w cenie PS+

w Plusie dostajesz grę na własnosć? możesz w nią grać po wygaśnięciu abonamentu? 

 

jeśli nie to znaczy że nie jest sprzedawana w cenie plusa i to oznacza że paskudnie manipulujesz.

Dlaczego nie potrafisz zaakceptować że gra kosztuje w sklepie 350zł? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

w Plusie dostajesz grę na własnosć? możesz w nią grać po wygaśnięciu abonamentu? 

 

jeśli nie to znaczy że nie jest sprzedawana w cenie plusa i to oznacza że paskudnie manipulujesz.

Dlaczego nie potrafisz zaakceptować że gra kosztuje w sklepie 350zł? 


Czy zdajesz sobie sprawę, że to jest gra nastawiona na online, która to opcja wymaga PS+ ?
Po co ma mnie interesować jakaś cena w sklepie ?
Czemu nie potrafisz zaakceptować faktu, że konsument wybiera najlepszą dla siebie dostępną opcję cenową ?
 

Odnośnik do komentarza

Odpalilem myslac, ze faktycznie dostane gameplayowo gre 5/10 - i niezle sie zdziwilem. Brakowalo takiego destruction derby po sieci. Ewidentnie problemem jest brak contentu. Ok, jest sporo postaci, ale:

  • malo aren
  • brak muzyki podczas gry (jakies kozackie beaty albo dobry metal idealnie by tu pasowaly i podtrzymywaly wysoki poziom adrenaliny)
  • brak rankedow, ladderow, czegokolwiek co by motywowalo do powaznej gry
  • story podobno ukryte za paywallem (nie wiem, gram multi)
  • malo trybow (to troche na sile, bo sama rozpierducha w sumie wystarczy)

A tak to co? Soczyste zderzenia, niesamowita otoczka (na mysl przychodzi The Running Man), fajne postacie z niesamowicie przedstawiona osobowoscia (te animacje to naprawde next gen), muza w menu (to jak sie subtelnie zmienia podczas wyboru postaci - cymesik), 60 fps.

Naprawde mam nadzieje, ze dodadza content i wtedy spokojnie, z czystym sumieniem mozna bedzie wystawic 8/10. A tak to mamy fajna gre zeby sie przez 20 minut odstresowac i wlaczyc cos innego. Sam gameplay, czyli to co najwazniejsze, jest bardzo dobry.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 30.05.2021 o 10:33, ASX napisał:

 

https://www.kotaku.com.au/2021/05/destruction-allstars-is-getting-bots-because-not-enough-people-are-playing/

 

Z powodu małej liczby graczy, twórcy dodadzą do gry boty 

 

 

We Wreckfest na PS5 na serwerach też są dodawane boty. Chwilę po tym jak Wreckfest trafił do Plusa, online żyło, ale już zaczyna wygasać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...