Skocz do zawartości

Destruction AllStars


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, czarek250885 napisał:

Oddałbym wszystko za nowego Vigilante 8, albo jego remake! Ile ja godzin spędziłem w to, by wymaksowac wszystkie pojazdy. W tamtym czasie to była rewolucyjna gra, no i po upgrade na maxa zmieniał się wygląd naszej fury, taki troche rpg w święcie mobilnym.


Ach, nawet nie mów. Ileż ja godzin z Tatą przegrałem w genialne Vigilante :wub: Co to była za GRA :yahoo:Taki rimejk z prawdziwego zdarzenia brałbym w ciemno.
Natomiast wracając do bohatera tematu. Cóż, zassało się, sprawdzę. Mnie z miejsca zauroczyła oprawa tej gry. Tak, jak Jakim wspomniał - ładna rzecz.
 

Odnośnik do komentarza

Całkiem to fajne, ale raczej nie widzę siebie grającego w to dłużej. Sony to musi pomyśleć o wydaniu gry na PC jeżeli chce osiągnąć jakikolwiek sukces z tą grą. W obecnej wersji to baza użytkowników PS5 to chyba nie wystarczy, że to uciągnąć to dłużej. Plus jakaś dobra roadmapa by się przydała, żeby wiedzieć jak będą to rozbudowywać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Cedric napisał:

Całkiem to fajne, ale raczej nie widzę siebie grającego w to dłużej. Sony to musi pomyśleć o wydaniu gry na PC jeżeli chce osiągnąć jakikolwiek sukces z tą grą. W obecnej wersji to baza użytkowników PS5 to chyba nie wystarczy, że to uciągnąć to dłużej. Plus jakaś dobra roadmapa by się przydała, żeby wiedzieć jak będą to rozbudowywać.

W sumie dobry pomysł, nawet mogliby to wydać na xboxa, tam jest większa baza miłośników gier tego typu, a przy okazji zarobili by trochę grosza, no i do tego reklama. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest to, by małe projekty puszczać na większą liczbę sprzętów tak by miały szansę zarobić i mieć później szansę na kontynuację. Wiadomo duże gry promują sprzęt i muszą zostać by przyciągać ludzi, ale tym małym trzeba dać szansę zdobycia większej bazy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, giger_andrus napisał:


Serio myślisz, że ktoś to kupi za 350zł ?
Za połowę tej ceny osobnik z mózgiem kupi sobie rocznego Plusa.

Biorąc pod uwagę, że dali to na premierę do plusa to chyba nawet w Sony nikt tak nie myśli. :Coolface:

 

Co do gierek za 350 z mikroshitem to np. polecam zagrać w NBA 2k21, gdzie nawet za pierd z dupy zapłacisz. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, giger_andrus napisał:

A jednak zacząłeś temat. 

Sorry nie wiedziałem że to temat tabu.

Wiem że gra jest dodawana teraz do plusa, ale za 25 dni ta oferta się skonczy i jedyna opcją będzie kupienie gry, a cena 2 sklepach wynosi  ok. 330-350

12 godzin temu, ASX napisał:

mikropłatności w grze za 350zł?

No gra z playwallem za 350zl to raczej rzadkość i nie wiem czy znajdzie się drugi taki przypadek. Wyobraź sobie że kupujesz grę za trzy i pół bomby i nie masz nawet pełnego dostępu do zawartości jaki oferuje gra, bo wyzwania musisz dodatkowo zapłacic. Moim zdaniem to nie jest w porządku

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

Sorry nie wiedziałem że to temat tabu.

Wiem że gra jest dodawana teraz do plusa, ale za 25 dni ta oferta się skonczy i jedyna opcją będzie kupienie gry, a cena 2 sklepach wynosi  ok. 330-350

No gra z playwallem za 350zl to raczej rzadkość i nie wiem czy znajdzie się drugi taki przypadek. Wyobraź sobie że kupujesz grę za trzy i pół bomby i nie masz nawet pełnego dostępu do zawartości jaki oferuje gra, bo wyzwania musisz dodatkowo zapłacic. Moim zdaniem to nie jest w porządku

Mi się wydaję, że oni to dali do plusa i jest to taka wersja ftp, jak kupisz za pełną cenę to będziesz miał dostęp do 100% zawartości. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale jak Sony nie chcę by ta gra w ciągu kilku miesięcy nie była martwa, to musi to wydać na wszystko co tylko może, łącznie z xboxem nie patrząc na fanatyków marki. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Sorry nie wiedziałem że to temat tabu.

Wiem że gra jest dodawana teraz do plusa, ale za 25 dni ta oferta się skonczy i jedyna opcją będzie kupienie gry, a cena 2 sklepach wynosi  ok. 330-350

No gra z playwallem za 350zl to raczej rzadkość i nie wiem czy znajdzie się drugi taki przypadek. Wyobraź sobie że kupujesz grę za trzy i pół bomby i nie masz nawet pełnego dostępu do zawartości jaki oferuje gra, bo wyzwania musisz dodatkowo zapłacic. Moim zdaniem to nie jest w porządku

Jakie 25 dni? Ta gra będzie też w marcu w plusie...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

i co to zmienia? gra i tak kosztuje 350 zł i część zawartości zablokowaną za paywallem, nie ma czego tu bronić

Można tej grze wiele zarzucić ale paywall? Wszystko jest do odblokowania w grze bez lootboxow. Monety lecą szybciorem. Juz pomijam fakt, że to jedynie kosmetyka. Pan chyba nie gral :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...