Opublikowano 25 maja25 maj Co tak słabo?Prawie 2 miliony graczy w rywalach a na forumku 3 osoby na krzyż? Ruszcie dupe38,555
Opublikowano 25 maja25 maj Myślałem, że się zestarzales i refleks nie ten, ale tak jak w czasach 5 bez szans na dogonienie :(
Opublikowano 26 maja26 maj Ja jestem, ale tylko kilka kółek rozgrzewkowych zrobiłem i nie było się czym chwalić. Obecnie bardzo wysokie 39,XXX.
Opublikowano 27 maja27 maj Autor Aktualna tabelaJeszcze ponad 20 dni jest na poprawę wiec jak ktoś da radę to wrzucajcie aktualny czas. Jak ktoś chce być na liście to wyślijcie zaproszenie na profil DudekWymiatacz. Edytowane 27 maja27 maj przez Dud.ek
Opublikowano 27 maja27 maj A czy czasami ten pojedynek to nie jest na cały miesiąc? Przynajmniej tak było w 5. Playlista zmieniała się co tydzień, ale rywal był miesięcznym wyzwaniem.
Opublikowano 27 maja27 maj Autor Zakładam, że masz rację bo ja to średnio ogarniam takie rzeczy.W takim razie zapraszam jak najwiecej osób do dołączenia. Edytowane 27 maja27 maj przez Dud.ek
Opublikowano 28 maja28 maj W dniu 27.05.2026 o 21:00, Dud.ek napisał(a):Zakładam, że masz rację bo ja to średnio ogarniam takie rzeczy.W takim razie zapraszam jak najwiecej osób do dołączenia.Poszło zaproszenie do znajomych.
Opublikowano piątek o 19:013 dni Autor Nowe wyzwanie, ale to Porsche się ślizga. Na szykanie pamiętajcie, że Kubica by nie hamował 💪
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. Meh zdechnie to zanim się zaczęło, nieciekawy samochód w pierwszym miesiącu, nieciekawa trasa i średnio przyjemny do jazdy samochód w drugim. Pyknąłem parę kółek, ale bez ekscytacji.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.