Skocz do zawartości

Gry i coraz mniej czasu


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Mejm napisał:

Jest dopiero poczatek marca a juz wiesz, ze pod koniec roku bedzie dziecko?

13 grudnia zapłodnienie, test pozytywny pod koniec grudnia, na początku stycznia pierwsza wizyta u lekarza, termin na 12 września. Pierwszy trymestr skończony (mówią, że najgorszy bo w tym czasie często dochodzi do poronień) tak więc optymistycznie zakładam, że już raczej pewne.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, creatinfreak napisał:

13 grudnia zapłodnienie, test pozytywny pod koniec grudnia, na początku stycznia pierwsza wizyta u lekarza, termin na 12 września. Pierwszy trymestr skończony (mówią, że najgorszy bo w tym czasie często dochodzi do poronień) tak więc optymistycznie zakładam, że już raczej pewne.

a mi się wydawało że lucek był skrajnie ekstrawertyczny

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, creatinfreak napisał:

13 grudnia zapłodnienie, test pozytywny pod koniec grudnia, na początku stycznia pierwsza wizyta u lekarza, termin na 12 września. Pierwszy trymestr skończony (mówią, że najgorszy bo w tym czasie często dochodzi do poronień) tak więc optymistycznie zakładam, że już raczej pewne.

Nigdy nie powiedzilabym o polowie wrzesnia "koncowka roku" ale ok.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Pobudka 5:30, 6-14 praca, odbieram córkę  z przedszkola, 15 wraca żona i robimy coś  wszyscy razem, 18:30 kolacja, 19 kąpiel młodej, czytam jej i 20-20:30 śpi, chwilę pogadać/pobawić się z żoną i później gierki do 23-24.

 

Chciałbym dobrze funkcjonować śpiąc tylko 5,5h:pechowiec: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o właśnie gdzie ty creatinfreak pracujesz że masz buzik pół godziny przed robotą? u siebie w salonie? :shieeet:

 

ja też zawsze lubię mieć tak z co najmniej 2h między budzikiem a robotą, ale ostatnio rano przyjemniej się wstaje bo zawsze pół odcinka Top Gear (sezon 8 aktualnie :banderas:) wlatuje do śniadanka

 

a czas na gry? XD 
no kilka razy w tygodniu po 1-2h się zdarzy czasami, niby nie taki najgorszy wynik, ale na jakiekolwiek sensowne granie w cokolwiek z fabułą to jednak za mało dla mnie i pykam w koło tylko w jakieś sportówki/tycoony/animal crossing 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, maciucha napisał:

a mi się wydawało że lucek był skrajnie ekstrawertyczny

 

Wg mnie dalej za mało informacji. 13 grudnia to była niedziela. Czyli dzień wolny. Nie mogli tego robic o g12 bo msza, zatem bardziej rano albo pod wieczór. No nie wiem, czuję że prawie wszystko układa się w całość, ale jakby jeszcze niedosyt.

 

Spoiler

Dobra. Beka beką, ale jeśli biologia nie okaże się qrwą (czyli nie wystąpią te ryzyka co wymieniał @creatinfreak), to też będę mial jeszcze mniej czasu na gry w Q4 2021 :rayos:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam 5min max samochodem do pracy, tak więc wstaje, siku, jakaś kanapka/banan/jogurt, myje zęby, ubieram się i wychodzę. Kawkę już w pracy pije. Co do spania to nawet jak się wcześniej położę to i tak po tych 5h się budzę ( dobrze, że spojrzę na zegarek, przewracam się na drugi bok i dalej śpię) tak więc sam mój organizm się przyzwyczaił, a w weekend mam te 2h więcej snu.

@_Red_ gratki!!

Co do dziecka no zachciało nam się drugiego to się zrobiło, a że zdrowi, z pierwszym dzieckiem żadnych problemów to co się człowiek ma bać na zapas. Z optymizmem panowie. Kiedyś dzieci podrosną/wyprowadzą się/wyjadą na studia i będzie można grać do woli :yao:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...