Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Perez napisał:

A akurat takie przejścia z prenumerat na te progi to ja bardzo proszę :D. Jednak nawet przy 50 zł i potencjalnej wysyłce InPostem to zostanie więcej niż z analogicznego numeru w prenumeracie. 

Elegancko, o to chodzi. Ja już czekam na przelew. Dla mnie drukowany extreme plus to był deal breaker, bo mi się nie chciało tych pdfów czytać. Cały czas mam nadzieje, że jeszcze Łapusz będzie chciał zarobić i zbierze poprzednie plusy i wyda zbiorczo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na patronite.pl/psxextreme próg 29zł otrzymał graficzkę. Można przypuszczać, że z czasem pozostałe progi także otrzymają stosowny obrazek. Dzieje się! Tamże właśnie zmieniona została grafika w tle, no ta górna taka, ta główna, nie wiem jak ją nazwać. 
I ponownie została zmieniona. No cóż... trzeba mieć nadzieję, że grafik będzie miał jeszcze inny pomysł, bo te grafiki są jakieś takie... 

Tak więc na okładkach pokazanych na tej graficzce, potencjalni patroni widzą między innymi napisy takie jak... DEAD, FEAR i WAR. Martwy, strach i wojna. A przy logo jest... "dłoń rogata".

Perezie i grafiku... Nie idźcie tą drogą. Nie idźcie tą drogą.

Odnośnik do komentarza

Docenić czujność! :). Pozostałe małe zdjęcia do progów już wrzucone, czekają na akcept Patronite'a, ale ogólnie w tym samym klimacie. 

 

Ta główna też jeszcze będzie lekko zmieniona, bo te okładki za duże, no i pewnie wrzucimy aktualne covery. Tak że pojawi się RONIN! 

Odnośnik do komentarza

O ja p ...

Już widać sznyt znanego mi grafika.

Wkleił skadrowane hall of fame (domyślam się, że już grzebał przy nowym numerze), obramowane paseczkami i tym ... czymś, czyli przywrócił to badziewie, które kiedyś już popełnił.

 

Wniosek jest prosty: z Romanem tego płota na atrakcyjniejszy nie przemalujecie. Prędzej on wszystkich w redakcji przemaluje po swojemu. 

 

:facepalm:

 

Natomiast dla Pereza propsy za doprecyzowane informacje.

:good:

 

Co do gestu, o którym kolega wcześniej wspomniał (Bucz to chyba z automatu go pokazuje, gdy widzi obiektyw aparatu), to jest kilka niuansów i ciekawostek, o których nawet nie wiedziałem.

https://natemat.pl/336083,jezyk-migowy-wszystko-co-warto-wiedziec-co-oznaczaja-popularne-gesty

 

Swoją drogą, to kciuka w górę w niektórych krajach też lepiej nie pokazywać ;-).

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak mam prenumeratę do #339 jeszcze kupioną za lapusza to na te przyszłe prenumeraty ty @Perez dostałeś hajs czy gruby przytulił? Jeśli on, to może zrezygnuję z ostatniego przedłużenia i przejdę na patrona :dunno:W sumie bym sobie patronował ale nie potrzebuje dwóch czy trzech numerów więc szkoda mojego i Waszego hajsu za wszystko.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mitra napisał:

Jak mam prenumeratę do #339 jeszcze kupioną za lapusza to na te przyszłe prenumeraty ty @Perez dostałeś hajs czy gruby przytulił? Jeśli on, to może zrezygnuję z ostatniego przedłużenia i przejdę na patrona :dunno:W sumie bym sobie patronował ale nie potrzebuje dwóch czy trzech numerów więc szkoda mojego i Waszego hajsu za wszystko.

 

Jak kupiona przed zmianą, tj. przed 13 marca, to jest u Łapusza, ja się zobowiązałem do jej wysyłki, aby zachować trwałość. Zresztą przy poprzednich zmianach wyglądało to podobnie. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pix napisał:

No ja już wziąłem Patronajta za 5 dyszek. @Perez jak to będzie teraz wyglądało, jak chciałbym 320 dostać? 

 

Jutro wrzucę posta na Patronite'a już takiego oficjalnego co i jak, ale jak teraz brałeś za 5 dyszek to jak najbardziej wydanie z Extreme Plus do Ciebie leci. Odezwij się na perez@psxextreme.pl i zaraz ogarniemy, bo ja już części osób rozsyłałem info, że numer się należy, ale dostałem ze 2 odpowiedzi z 10... 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shen napisał:

Ja nic nie dostałem, ale i tak mam jeszcze prenumerate na ten numer, wiec obojetne.

 

Do Ciebie już powinien jechać numer z Plusem, w zasadzie dwa, bo i zwykły z prenumeraty :). Info szło do osób z Patronite'a, które nie miały prenumerat i nie było adresu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Igor67 napisał:

Też wczoraj klepnąłem 50zł i nie dostałem żadnego maila/wiadomości na patronite. Gdzie ten adres trzeba podać?


Podeslij tak jak wyzej - perez@psxextreme.pl :). Ogarne jakies info w powiadomieniach plus dzisiaj wleci ogolny post juz z kompletnym info o zmianach i temat Patronite’a bedziemy zamkniety w zakresie zmian. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Perez napisał:

 

Jak kupiona przed zmianą, tj. przed 13 marca, to jest u Łapusza, ja się zobowiązałem do jej wysyłki, aby zachować trwałość. Zresztą przy poprzednich zmianach wyglądało to podobnie. 

Meh. Nie będę robił anulacji u Lapusza, bo to pewnie mission failed by było :D  Poleciał patronite, żebym miał czyste sumienie. Super robota, od zawsze cieszę się jak dziecko na nowe PSX Extreme. Strych się ugina od archiwalnych numerów z czasów PS2 :) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pix napisał:

Dzięki @Perez za szybką odpowiedź z patronite i numerem 320. Ty wszystkie te sprawy organizacyjne sam ogarniesz? Jeśli tak, to podziwiam. Głowa by mi eksplodowała po tygodniu. 

 

Si, na razie sam, trochę to poukładać to mam nadzieję będzie spokojniej, a docelowo - miejmy nadzieję jak to zażre - to kogoś zatrudnić :). Bo fakt, bywają kumulacje różnych tematów, że trochę ciężary, ale jak to już się na forumku mawia "chciało się rowerek to trzeba pedałować" ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

Perez, przestań odpisywać na każdego posta. Nie zawsze musisz mieć ostatnie słowo. 

IMG_20240508_142913.thumb.jpg.797dd02a9c154d22334fb15f79851da0.jpg


Czasami jak juz nie mam komu odpisac to sobie edytuje te ostatnie posty… ;)

Godzinę temu, Shen napisał:

Anulowałem prenumerate i Perez pisał, że przelew będzie od Idea Ahead, bo do nich wpłata poszła


Tu sprawa prosta - wplaty po 13 marca ida juz do mnie, a przed do Idea Ahead. Ze tak powiem fizycznie to jeszcze moze wpadac do Lapusza, bo maja ludzie konto zapisane czy przez obecny sklep wrzucaja, ale to juz sobie rozliczamy, jest wszystko git :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ZakOnIck napisał:

Czyli w sprawie anulacji prenumeraty pisać do Ciebie@Perez? Prenumeratę mam wykupioną do nr 342. Wtedy z progu 13 przeszedłbym na 50. Plus pytanko do tej pory dostawałem także link do pdf do numeru 320 nie dostałem, poradzisz coś ?

Wysłane z mojego Pixel 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 


Si, smialo do mnie. 
 

A do 320. jeszcze nie dostales, bo go jeszcze nie ma :). Wieczorem wjedzie numer na sklep wraz z PDF-em. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...