Skocz do zawartości

Asterix & Obelix: Slap them All


Gość kufir

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się nie podoba to jak gra wygląda w ruchu. Jednak ląduje na radarze, to samo miałem z Streets of Rage 4 a gra okazała się świetna. Niedługo jeszcze żówie, fajnie ,że chodzone bijatyki trochę odżyły. jeszcze niech wleci zapowiedź Castle Crashers 2 i będzie bajka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 2.12.2021 o 17:45, zdrowywariat napisał:

Czyli jak prawie zawsze, miało być pięknie, a wyszło średnio, sprawdzi się na promce.


A co jest średnie?

 

W dniu 2.12.2021 o 22:07, Ukukuki napisał:

Ngrek czy jak mu tam nagrał recenzję na yt. Można z nudów zobaczyć, wygląda to bardzo kiepsko niestety. 

 

Dlaczego kiepsko?

 

 

Nie wiem czego się spodziewaliście, bo od początku było wiadomo co to za gra. To nie fabuła na 20h ani slasher. Mordo klepka z boku w prawa stronę. To jest gra na odpalenie raz w miesiącu na godzinę. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, iluck85 napisał:

Dlaczego kiepsko?

 

 

Nie wiem czego się spodziewaliście, bo od początku było wiadomo co to za gra. To nie fabuła na 20h ani slasher. Mordo klepka z boku w prawa stronę. To jest gra na odpalenie raz w miesiącu na godzinę. 

 

Wystarczy porównać do SoR4. Przez całą grę masz tych samych przeciwników, monotonne tła etc. Niby tylko 6h ale gierka i tak tylko dla fanów. Zabrakło budżetu na dopieszczenie gry. Lepiej pograć w Asterix acarde. 

Odnośnik do komentarza

No 149zl byłoby ok za ten tytuł.

Teraz, Ukukuki napisał:

 

Wystarczy porównać do SoR4. Przez całą grę masz tych samych przeciwników, monotonne tła etc. Niby tylko 6h ale gierka i tak tylko dla fanów. Zabrakło budżetu na dopieszczenie gry. Lepiej pograć w Asterix acarde. 


W komiksie było inaczej? :szopenhauer:

SOR to można pocisnąć fantazje, a tutaj trzymają się komiksu. 190zl nie dam, ale za 140 wezmę. Jeszcze nie wiem czy na switcha czy duża konsole. Chyba na switcha dla trybu handheld. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...