Skocz do zawartości

Euro 2020(1) - Typer


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Bartg napisał:

Brak typów wicelidera i mimo wszystko bardzo mało trafionego 3:0 dla Włochów nieco wywróciło tabele :dunno:

 

puszkin 16
Welna 16
luk_ash 15
kanabis 14
ofsajd 14
Kmiot 14
Figuś 14
Kosmos 14

Podoba mi się ta tabela, zwłaszcza że wyniki podaje na pałę bez zbędnych analiz i do tej pory obejrzałem tylko mecz otwarcia i naszych pokrak XD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Robak jaka kolejka życia luknijcie :obama:

No już sobie wczoraj zasymulowałem, że jakbym u buka na 1 kuponie ostatnie 4 mecze miał wrzucone dokładne wyniki to za dwójeczkę by wyszło 13 tysi :D A ja jakieś durne łączniki wrzucałem...

 

Ale wiadomo, że jakbym to obstawił to by nie weszło, więc fajnie, że chociaż w typerku się udało :banana:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wyjalem 560 za 150. Zawsze cos. Poszlo na italie, ukraine i holandie. Jak sie przejzy drabinke to spoko mozna pewniaczki obstawic kto wejdzie do cwiercfinalu lub polfinalu. Tym bardzien ze na tym turnieju praktycznie zero niespodzianek jesli chodzi o najmocniejsze reprezentacje.  Obstawienie na hiszpanie, holandie i danie na najblizsze spotkania tez mysle ze kupon formalnosc. Wiadomo nie sa to ogromne sumy ale potrojenie wkladu za tak prawdopodobne zdarzenia to imo spoko opcja. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie no, tragedii nie ma, ma się trochę tego farta.

Ciekawy jestem jak rozwiążemy kwestię nagród, jeśli będzie więcej niż jeden zwycięzca/drugie/trzecie miejsce. :reggie:

Książki ode mnie to nie problem, bo pula na tyle szeroka, że mogę nagrodzić więcej osób i możemy ustalić, że w przypadku ex-aequo pierwszeństwo w wyborze nagród ma ten, kto trafi więcej bezpośrednich wyników. Ale co zrobić z jednym padem, jedną Yakuzą i PRZEDE WSZYSTKIM jednym steelem CP2077?

No? Lepiej, żeby nie trzeba było się o fanty napierdalać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat jesli chodzi o naszych orlow ZAWSZE mozna liczyc ze jednak niespodzianki nie sprawia :) Chyba jedyna jak zyje 32 lata to te 2-0 z niemcami. Pamietam ze jak jechalem autem i uslyszalem wynik do przerwy to poszulem taki konfjuz jakby mi ktos lsd pod język podlozyl. Takie to bylo nieprawdopodobne.

 

Nie no badzmy powazni, szwecje uratowala badz co badz dobra gra w defensywie. Nieskutecznosc hiszpanow swoja droga ale bledow w obronie raczej szwedzi nie popelniali. A nasi? Raz dwa sie pogubia, przy 80% posiadaniu hiszpanow pewnie sami sobie pierdolna bramke. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kmiot napisał:

Nie no, tragedii nie ma, ma się trochę tego farta.

Ciekawy jestem jak rozwiążemy kwestię nagród, jeśli będzie więcej niż jeden zwycięzca/drugie/trzecie miejsce. :reggie:

Książki ode mnie to nie problem, bo pula na tyle szeroka, że mogę nagrodzić więcej osób i możemy ustalić, że w przypadku ex-aequo pierwszeństwo w wyborze nagród ma ten, kto trafi więcej bezpośrednich wyników. Ale co zrobić z jednym padem, jedną Yakuzą i PRZEDE WSZYSTKIM jednym steelem CP2077?

No? Lepiej, żeby nie trzeba było się o fanty napierdalać.

 

 

Chyba najsprawiedliwiej by bylo po prostu w pierwszej kolejnosci przy remisie liczyc trafione dokladne wyniki. A potem to nie wiem. Losowanie ksyw ze sloika przez mame Bartga chyba

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kanabis napisał:

Akurat jesli chodzi o naszych orlow ZAWSZE mozna liczyc ze jednak niespodzianki nie sprawia :) Chyba jedyna jak zyje 32 lata to te 2-0 z niemcami. Pamietam ze jak jechalem autem i uslyszalem wynik do przerwy to poszulem taki konfjuz jakby mi ktos lsd pod język podlozyl. Takie to bylo nieprawdopodobne.

 

Nie no badzmy powazni, szwecje uratowala badz co badz dobra gra w defensywie. Nieskutecznosc hiszpanow swoja droga ale bledow w obronie raczej szwedzi nie popelniali. A nasi? Raz dwa sie pogubia, przy 80% posiadaniu hiszpanow pewnie sami sobie pierdolna bramke. 

Ja miałem zawsze problem ze stawianiem przeciwko 'naszym'. Z jednej strony się im kibicuje, z drugiej strony kasa czeka.

1 minutę temu, Bartg napisał:

Tak to bedzie pierwsze kryterium - trafienia za 3 pkty, potem proponuje trafienie mistrza, wice i krola. Chyba po tylu krokach remisu nie bedzie :dunno:

Proponuję, mimo wszystko ustalić, że w takim przypadku pierwsze miejsce wędruje do tego który pierwszy oddał typu w...  tu do ustalenia (finał, ćwierćfinały, 1 kolejka - tu trochę lipa bo już się odbyła).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...