Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy 5 minut let's playa żeby dostrzec, że nic tej mimice nie brakuje.
 
Chyba że oczekiwałeś Last of Us, ale sorry, nie ten budżet.
Nie mówię o scenkach. Ale jak gadają w trakcie gry. Przecież to dramat. Ale ogólnie jedynka była świetna więc i to się ogra. Nie wygląda to mega lepiej niż poprzednią część, więc trochę dziwi 30 fps

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wszystko wina ślepego gonienia za "Cztery Ka" na konsolach. Ofiarą tego padło już wiele gier (FH5 w 60fps zamiast obniżyć rozdzielczość ma pocięte detale i pop-up, GT7 zamiast do wyboru tryb np. 1440p z RT podczas gry ma tylko 4K bez RT, a RT tylko w scenach 30fps, wiele innych przykładów) i dopóki nie przestawią się na rekonstrukcję obrazu dalej będziemy mieli takie bzdury na konsolach.

 

Tak czy inaczej jedynka była bardzo spoko więc ogra się w swoim czasie... jak wpadnie do Plusa :cebula:

Odnośnik do komentarza

Z tym wydawaniem wyroków na temat oprawy to jeszcze trochę poczekajmy bo Donatello lubi trollować i czasem trudno się połapać kiedy żartuje.

Gra na materiałach przedpremierowych wyglądała bardzo dobrze, wątpię by nagle coś po premierze się zmieniło. Z tym że należy pamiętać że nie jest to produkcja AAA i na pewno wyjdą na wierzch ograniczenia budżetowe, np. w kwestii mimiki czy animacji.

 

Największy minus, to oczywiście brak 60 fpsów, z tego co czytam framerate faktycznie jest odblokowany ale dobija on do 60 klatek bardzo sporadycznie i nawet osoby grające z VRR to odczuwają. Trochę się tego obawiałem, ale jestem przygotowany i będę grać na PC.

Odnośnik do komentarza

Czytam opinie na innych forach i już wiem, że na PC nie ma w tej chwili RT, więc pewnie w późniejszym patchu wrzucą. Szkoda.

 

Co do oprawy, każdy pisze, że jest niesamowita, więc też się ku temu przychylam patrząc na dotychczasowe materiały.

1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Wolałbym chyba 1440p + lepsza graficzka/60FPS niż 4K na siłe. 

 

Możliwe, że tu nie ma 4k nawet. :leo:

Odnośnik do komentarza

Widziałem na yt jak ludzie grają na PS5 i jak dla mnie to grafa robi wrażenie, jest o wiele lepsza niż w Innocence ale jutro się samemu oceni. 30 klatek mnie nie dziwi patrząc na poziom oprawy, to było do przewidzenia zresztą patrząc po wymaganiach na PC, optymalizacyjny majstersztyk to to nie jest ale wizualnie to będzie raczej jedna z topowych gier na ten moment. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...