Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że leci aktualizacja 10 GB, zasuwają do samej premiery.

Całkiem dobrze wspominam pierwszą część, tym bardziej czekam na jutrzejszą( tak wybieram się do Nowej Zelandii :nosacz3:) premierę.

W tym wypadku nie oglądam żadnych materiałów żeby sobie niespodzianki nie zepsuć. Liczę że zaskoczą nieco bardziej rozbudowanymi mechanikami skradania i eleminacji kolejnych przeciwników. O jakość graficzną i muzykę jestem raczej spokojny, byleby bez wielkich baboli się obyło a drobne niedociągnięcia przymknę oko.

Odnośnik do komentarza

Liczyłem że filmowe 30 fpsow wraz z nadejściem XSX i PS5 odejdzie w niepamięć, ale wygląda na to że im więcej będzie się pojawiać gier pisanych typowo na nową generację tym częściej będziemy wiedzieć gry jak Plague Tale tylko w 30 fpsow. Dobrze że jest o tym głośno i gracze się oburzają, jeszcze w podrzędnej generacji łykali 30 klatek bez zająknięcia, a teraz developerzy mają przynajmniej sygnał że to już tak łatwo nie przejdzie i nawet konsolowi gracze stali się bardziej wymagający.

 

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Zła informacja z kolei jest taka, że na konsolach gra będzie działać w 30 klatkach na sekundę. 

 

Miałem w planach ograć The Rats of Us na Xboxie, ale jednak wybiorę wersję na PC 

To pewne info? Nic konkretnego nie znalazłem, jeden przeciek mówi o odblokowanymi klatkarzu a w innym tylko wzmianka o braku wyboru trybu gry. 30 klatek to trochę hooynia, ale się zobaczy coś oficjalnego ewentualnie jutro  u siebie wieczorem.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

30 fps na konsolach nigdy nie odejdzie. Jak chcecie 60 to kibicujcie ulepszonym modelom konsol.

3 minuty temu, ASX napisał:

teraz developerzy mają przynajmniej sygnał że to już tak łatwo nie przejdzie i nawet konsolowi gracze stali się bardziej wymagający

jedyny problem jaki widze jest taki, ze gracze chca i 60 fps i graficzki. No bo jak to, kupili nowa konsolę za dwa tysiące, a grafika nie jest "nextgenowa"

Odnośnik do komentarza

To raczej pewne że z czasem będzie schodzić rozdzielczość w dół i i niestety klatkarz. Rynek PC wypluwa coraz mocniejszy sprzęt, technologie się rozwijają, ale ta generacja nie ma nawet dwóch lat i tak bardzo nie odstaje od realiów rynku PC gdzie tylko odsetek entuzjastów tak naprawdę dysponuje mocną kartą graficzną.

Nie chce mi się grzebać w statystykach steam, ale podejrzewam że większość użytkowników siedzi na GPU trochę poniżej możliwosci XSX, bądź PS5.

Z drugiej strony to jednak producenci sprzętu mają tu więcej do powiedzenia i to oni forsują nowe rozwiązania dla których projektują między innymi karty graficzne.

Niemniej czekam na jakieś oficjalne testy.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...