Skocz do zawartości

eFootball 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

21 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Niestety nie ,można grać tylko mecze towarzyskie.

 

 

To nie zamierzam ściągać. Widziałem opinie i chwilę gameplay, to jest na mobilki a nie gra konsolowa. Zrobili z tego p2w i tyle. Składy przechodzą na nowy sezon. Koleś, który całe życie grał w pesa mówi, że w tej grze kompletnie nie ma co robić, kompletnie. To coś do fify nie ma startu pod żadnym względem.

Odnośnik do komentarza

No poza gameplayem, ktory nawet w tej mobilnej wersji jest wciaz bardziej soczysty, wraz ze strzalami, animacjami itp. No w FIFE 23 to naawet jak za darmo grali to grac sie nie chce. 

Niby PTW, a srednim skladem mozesz rozklepywac dryzyny 5* skladajace sie z Neymarow, Mbape i innych, co w FIFIE jest praktycznie nie do pomyslenia bo tam wystarczy prostopadla i trzymanie turbo.

Latwo o w miare normalny sklad, bardzo szybko mozna kupic do swojej druzyny pare gwiazd, brak chemi, kontraktow to dla mnie akurat plus. Jak dla mnie tez zdecydowanie wystarczy na zaspokojnienie co jakis czas glodu pilki. 

Odnośnik do komentarza

Mi to osobiście się podoba,że składy przechodzą bo nie chce mi się budować ich.

Dostaje jakiegoś lukaku drewniaka i leveluje go aby miał więcej balansu przyspieszenia,ale coś kosztem czegoś nie możesz mieć typa co jest robotem.

Z tym pay to win jak w fifie,jak chcesz grać na maksymalnym poziomie to grasz meta albo zostajesz w tyle.

Jak kolega wspomniał, wystarczy codziennie się logować i dostajesz legendy i spoko karty.

Elegancka piłka jak chcesz raz na jakiś czas pograć sobie on-line i nie czuć,że nie grasz 3 miesiące i każdy odjechał ci składem.

 

 

Odnośnik do komentarza

To są kontrakty, zapomniałem nazwy ale konami daje np pulę 10 zawodników i możesz sobie z tych 10 wybrać chłopa.

Bez żadnego losowania.

Oczywiście "najlepsi" kosztują jedną gwiazdę o mocy 5

Ci słabsi 4... itp

 

Zobacz sobie w zakładce contract ,tam powinni być goście których można dostać za contract.

 

Coś na tej zasadzie 

Oczywiście ich można sobie doładować więc nie patrz na rating,bo ja wzięłem na obronę Cucurele i ma 94 ovr na max treningu.

 

 

3g3l9waa95s91.png

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem grę. Menu jak w gierce z telefonu, milion opcji zakupowych, jakieś wyzwania i inne gówna. Grafika jak w gierce z telefonu. Tzn otoczka meczu i cutscenki śliczne, a jak już jest sam mecz to wygląda jak jakiś szit z ps2. Czemu Wy w to gracie? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Odpaliłem grę. Menu jak w gierce z telefonu, milion opcji zakupowych, jakieś wyzwania i inne gówna. Grafika jak w gierce z telefonu. Tzn otoczka meczu i cutscenki śliczne, a jak już jest sam mecz to wygląda jak jakiś szit z ps2. Czemu Wy w to gracie? 

 

Bo to jest robione pod Azję i mobilki. Przy okazji wydali to na konsole.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, PiPoLiNiO said:

Czemu Wy w to gracie? 

Gra jest darmowa,nie muszę budować co roku składu nie chce mi się,nie mam no to czasu.

Mogę sobie takiego Arka Milika dowalić na 90 ovr i sobie nim grać XD

 

Tempo jest wolniejsze, konstruowanie akcji bardziej mi odpowiada.

Dostaje darmowe karty od konami za zalogowanie się XD

No i najważniejsze,nie podoba mi się ten nowy fut więc nie mam alternatywy.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

 

Otrzymałem informację z bardzo wiarygodnego źródła!! W zeszłym tygodniu Master League otrzymało ZŁOTO od Konami, czyli gotowe, gotowe! Teraz jego uruchomienie zależy już tylko od Japończyków, ale powinno to nastąpić dopiero w pierwszym kwartale 2024 roku. Na tym etapie Konami podejmie decyzję o dacie, zwiastunie i sposobie sprzedaży produktu, jego wartości i materiałach promocyjnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To jest najlepsza piłka do grania offline vs CPU od wielu lat, może nawet najlepsza. Wszystko dzięki sztucznej inteligencji przeciwnika, jego gry, zachowania na boisku, różnorodności zagrań. PES zawsze był "robotyczny", do potęgi oskryptowany na wyższych poziomach trudności, a tutaj po prostu chce się grać. Jak na ironię stało się to dopiero w grze, w która została pozbawiona trybów offline.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzysiek923 napisał:

To jest najlepsza piłka do grania offline vs CPU od wielu lat, może nawet najlepsza. Wszystko dzięki sztucznej inteligencji przeciwnika, jego gry, zachowania na boisku, różnorodności zagrań. PES zawsze był "robotyczny", do potęgi oskryptowany na wyższych poziomach trudności, a tutaj po prostu chce się grać. Jak na ironię stało się to dopiero w grze, w która została pozbawiona trybów offline.

 

A Master League jest?

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, krzysiek923 napisał:

Nie ma. Jest co prawda liga do rozegrania (ostatnio dodali, dowolna do wyboru), składy innych drużyn autentyczne, ale ty grasz swoim dream teamem. Jak się uprzesz, to możesz sobie skompletować autentyczny skład, bo środki na to wpadają gęsto.

 

A to jest płatne dodatkowo czy za darmo? A jeśli płatne to ile?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, oranje napisał:

A czemu jak mecz offline wybieram to nie ma do wyboru Realu, ani żadnej innej hiszpańskiej drużyny, a online tylko randomowy skład?

Bo w zwykłym pojedynczym meczu towarzyskim są do wyboru obecnie tylko drużyny partnerskie KONAMI, z którymi mają umowę + część reprezentacji. Co jakiś czas zmieniają dostępne drużyny. Online jest randomowy, bo obecnie można tylko budować swój skład za walutę KONAMI i nagrody zdobywane za wygrywanie meczów (bardzo łatwo wpada + za samo zalogowanie się do gry codziennie coś skapuje). Ot takie czasy, PES-a już nie ma, KONAMi zarabia na mikrotransakcjach, a tryby offline, choć oficjalnie zapowiadane już kilka razy (w tym Master Leagu + Edit mode), jeszcze nie ujrzały światła dziennego i chyba trochę jeszcze poczekamy. Ale coś jest na rzeczy, bo w plikach znaleźli nawet cutscenki przygotowane z myślą o Master League. Może wydadzą jak zainteresowanie Dream Team mocno opadnie, a może nie spieszy im się po prostu i robią na spokojnie, bo to nie jest priorytet dla nich w tym momencie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...