Skocz do zawartości

eFootball 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Po rezegraniu paru meczy jedyny plus jest taki,że online chodzi ładnie.

A tak to strzały, kolizję inteligencja grajków to ciągle 100 lat za FIFA..

Możliwe,że w przyszłości będzie się to tak dobrze grało jak w pesa 18.19 ale zajmie to im sporo czasu.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No mnie też wciągnęło, początek był odpychający.

Niestety na my club rządzi się swoimi prawami i słabe grajki plus słaby link z menadżerem nie przyciąga do grania.

Jednak po ogarnięciu podstaw i tego jak zarządzać drużyna i ich levelowac gra się spoko.

Niestety input lag słaba responsywnosc graczy utrudnia rozgrywkę.

Gra nadal ma sporo do poprawy ale w porównaniu z tym co było wcześniej idzie w dobrym kierunku.

Szybko znajduję graczy do on-line , dodali parę nowych funkcji jak nowe strzały ,podania.

Dla kogoś kto grał całe życie w pesa ciężko się przyzwyczaić do wciśnięcia R2 oraz strzału w tym samym momencie ale po dwóch dniach staje się to łatwiejsze.

Bramkarze na plus wyciągają dobre piłki,sędziowanie to czasami skandal XD

Znowu miłość do piłki od konami powróciła zobaczymy jak długo.

 

 

 

 

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kuuurde, ale się jaram tą piłeczką. :banderas: Grając w to czuję feeling sprzed Fox Engine, trochę vibe PES-a 2013, co dla mnie jest mega pozytywem. Jebać zarząd KONAMI, ale dla devsów szacuneczek, wciąż potrafią i robią to z sercem, kiedy dostają wolną rękę z góry. Nie mam wątpliwości, że teraz to już z górki i z każdą kolejną aktualizacją będą szlifować diament. Czekam tylko na te tryby offline, przynajmniej jakiś tryb turnieju.

 

Na PC da się odblokować wszystkie drużyny klubowe + reprezentacje do gry offline, a nawet ustawienia graficzne, które domyślnie są wykastrowane/zablokowane (pewnie z względu na optymalizację)... Tylko czekać, aż dopracują i odblokują wszystko, na co stać ten kod.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, może po prostu wystarczy grać w grę, a nie w animacje? Przypominam, że jeszcze niedawno ta gra z założenia miała hulać też na telefonach i trochę potrwa, zanim przerobią ją w całości do standardów sprzętów stacjonarnych. A osobiście nie powiedziałbym, że między PES-em 2021 a 2022 jest przepaść. Przynajmniej w końcu widać jakieś zmiany, bo już męczyły mnie te same schematy/skrypty w odsłonach na Fox Engine.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Kuuurde, ale się jaram tą piłeczką. :banderas: Grając w to czuję feeling sprzed Fox Engine, trochę vibe PES-a 2013, co dla mnie jest mega pozytywem. Jebać zarząd KONAMI, ale dla devsów szacuneczek, wciąż potrafią i robią to z sercem, kiedy dostają wolną rękę z góry. Nie mam wątpliwości, że teraz to już z górki i z każdą kolejną aktualizacją będą szlifować diament. Czekam tylko na te tryby offline, przynajmniej jakiś tryb turnieju.

 

Na PC da się odblokować wszystkie drużyny klubowe + reprezentacje do gry offline, a nawet ustawienia graficzne, które domyślnie są wykastrowane/zablokowane (pewnie z względu na optymalizację)... Tylko czekać, aż dopracują i odblokują wszystko, na co stać ten kod.

Dokładnie też tak mam fajnie się gra 

Odnośnik do komentarza

Gra mi się naprawdę super i przede wszystkim na razie nie ma tych przeklętych skryptów ,bo jeśli są to na pewno bez takiego cyrku jak to miało miejsce w Boskiej 21 

Zaś jeśli chodzi o animacje to muszą jeszcze trochę popracować z nowym silnikiem ale w cale nie powiedział bym że te obecne są złe a co do grafiki to według mnie przynajmniej twarze wyglądają lepiej od Fify która przy pesie w obecnym stanie jest zwykłą kupą

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, po dzisiejszej aktualizacji gra działa dużo lepiej na PC w kwestii wydajności. Jednocześnie skończyło się bezkarne modowanie i odblokowywanie zablokowanej zawartości. Chcą to sprzedawać jako DLC, więc nic dziwnego, ale mam nadzieję, że oznacza to wprowadzenie trybów offline w bliskiej przyszłości. Gameplay też jakiś bardziej ogarnięty, z lepszym flow, jakby trochę reakcje pozmieniali.

 

y.thumb.jpg.4b4811828bc176da8b9f51bb982f489b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

gram sobie dla relaksu w PES21 i po każdej aktualizacji efotball 2022 gram sobie jeden mecz dla porównania, nadal jest to gra gorsza od PES21 i mam wrażenie, że po odpaleniu efotball 2022 gram w grę z przed kilku lat, a nie piłkę nowej generacji. W obecnym stanie, nie wydałbym ani złotówki na zawartość dodatkową do tej gry

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie bym kupił najzwyklejsze tryby offline w uczciwej cenie (nawet nie ML) i po aktualizacji 1.0 miałem nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się to pojawi, a tymczasem planują je dopiero w 2023 roku. Nawet nie wiadomo co dokładnie i kiedy w tym 2023. Dlatego też, chociaż po aktualizacji 1.0 wystawiłem na Steam pozytywną recenzję, bo widziałem światełko w tunelu i myślałem, że teraz to już ruszą z regularnymi, częstymi poprawkami i będzie tylko lepiej, zmieniłem ocenę gry na negatywną.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Swoją drogą, po cichu chcą uśmiercić tego PES-a 2021 jak najszybciej. Wyłączają serwery, to wiadomo od dawna.

Ale ostatnio chciałem sobie przerzucić statsy dwóch zawodników z 2022 do 2021 i dostałem faka w twarz.

Poszczególne statystyki bramkarza w 2021 są wyższe, a daje to mniejszą ocenę ogólną na poziomie 82.

W 2022 statsy bramkarza mają niższe wartości, ale overall na poziomie 86. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...