Skocz do zawartości

eFootball 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie ostatnie PESy chyba tak od 17 zdecydowanie lepsze od fify. 

Odpalilem 22. W 80 minucie wyjebalem z dysku. Pierwszy raz taka sytuacja od 25 lat bo gralem jeszcze w iss. Szczegolnie ostatnie lata to po pierwszym meczu w pro evo bylo "ciekawe, chce wiecej" . Pes mial swoje wzloty i upadki. Ale...

Tutaj przezylem szok. Bo tak troche nie wierzylem ze to az tak zle wyglada. A jednak. Gameplay? No moze by nawet czlowiek dal szanse ale technicznie to przeciez jest alfa gry. Albo i to nie. Podczas hymnu goscie stoja z rekami jak w iss98. Dobre jest tez z budową zawodnikow. Kazdy ma taka sama :) Tylko wzrost sie rozni. Tekstury koszulek sa identyczne dla kazdego z druzyny. Wszyscy maja wszyty ten sam sciagacz pod pachami :) No na ps2 jeszcze bym to przebolał. Intro meczu na ps4 pro chodzi w 11 fps. Replaye jakos by moze wygladaly ale zawodnicy przez siebie przenikaja. Co do gameplayu pilka chodzi w jakims slow motion. Tak wysmiewany symulator balonu u konkurencji tutaj  nabiera dopiero kolorkow. No ale MOZE jakby pogral troche to by cos tam sprobowal. Chociaz pisze to juz chyba tylko z sentymentu do marki bo podchodzi to troche pod masochizm.  Wogole co to kur.wa za jakies ziarno w obrazie murawy? Jakbym gral na pegazie gdzie sie gralo przez antene nie scart. Dobre tez bylo jak moj bramkarz podczas wykopywania pilki zalozyl czapke niewidke i znikl :)

 

No powiem wam ze grubo. Pierwszy raz w historii gry widze takie cos. I jednoczesnie jest to bardzo smutne bo to chyba koniec serii. A szkoda bo gralem ze 2 tyg temu w pes 21 sobie ligue 1 z messim w psg i roznica pomiedzy grami to lata swietlne. Juz nawet pomijajac wykonanie jak z wczesnego ps3 to gra jest po prostu tak niedorobiona ze w takiej wersji nie wiem czy moglaby wyjsc na psx. No moze na psx jeszcze tak ale na ps2 jak pamietam pierwsze pro evo to bez szans. 

 

 

Odnośnik do komentarza

ja bym nawet pograł ale od premiery gra nie potrafi znaleźć mi przeciwnika online, gdzie w innych grach działa to bez problemu. Nie mam siły się z tym siłować więc poczekam zwłaszcza, że czytałem ploty że ten build który mamy teraz to jakiś starszy od tego w który grali "influencerzy" 

tylko po co konami miało by to robić xd

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam jak to było w przypadku demo 2016 (pełna wersja schematyczna i oskryptowana, włącznie ze strzałami/golami), ale na pewno było tak w przypadku 2014, gdzie demo było całkiem spoko, a pełna wersja nigdy nawet się nie zbliżyła do dobrej gry. Tak jakby nie mogli przenieść tego gameplayu z dema do fulla. Graficznie to był rozkurw w 2014 roku na PC.

 

2009 i 2010 pamiętam, ale pod względem funu z rozgrywki słabo. 2009 zdecydowanie wolałem od FIF-y 2009, ale już w 2010 EA wprowadziło drybling 360 stopni no i mega jarałem się tą częścią cynygejm.

 

Części od 2011 do 2013? Dla mnie 2011 była bardzo dobra, nie było grania "na pałę". 2012 nigdy nie kupiłem, grałem w nią bardzo mało, więc nie pamiętam jej, a 2013 u niektórych ma już chyba opinię klasyka, też bardzo lubiłem tę część (tylko te pamiętne "trójkąty" i fałszowanie prędkości biegu zawodników ;)) i wspominam z sentymentem.

Odnośnik do komentarza

2008 bo na niegodnym PESie poziomie był zarówno atak i obrona. Taka 2 liga gier piłki można by rzec nawet :/ (pamietam jak grałem w wersje 2008 na psp, o mamusiu - jak to się brzydko się zestarzeje)

 

2012 to niestety niezbyt udane początki sklejania piłkarzy na bardziej realne odzwierciedlenie ich rzeczywistych umiejętności piłkarskich. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...