Skocz do zawartości

eFootball 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na ps5 nie widzę żadnych zmian.

Konami dodaje ciągle nowe karty i gra w sumie co tu gadać pomaga tym którzy płacą.

Lepszym kartom się piłką odbija pod nogi karły wygrywają główki i mnóstwo takich debilizmów.

Taka jest piłka,nic nie zrobimy :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ta gra pomimo pewnego uproszczenia względem 2021 (parabola strzałów np.) wciąż ma w sobie więcej głębii i jest po prostu gameplayowo lepsza, bardziej wciągająca od FIF-y, dla mnie bez dyskusji. Czekam tylko na jakieś tryby offline, grę online prawdziwymi drużynami i FIFA idzie w odstawkę na dobre. Na dniach update 2.2.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2022 o 13:59, krzysiek923 napisał:

Ta gra pomimo pewnego uproszczenia względem 2021 (parabola strzałów np.) wciąż ma w sobie więcej głębii i jest po prostu gameplayowo lepsza, bardziej wciągająca od FIF-y, dla mnie bez dyskusji. Czekam tylko na jakieś tryby offline, grę online prawdziwymi drużynami i FIFA idzie w odstawkę na dobre. Na dniach update 2.2.

Dobra, aktualizacja już jest i to co tutaj napisałem jest już nieaktualne, bo regres w porównaniu do poprzedniej wersji pod każdym względem xd Było coraz lepiej, ale teraz ponownie wygląda jak uproszczona gierka na telefon.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Thank you for playing eFootball™ 2023.
We receive feedback and requests from our esteemed users on a daily basis, and we strive to create and provide the best gameplay experience possible by addressing the feedback in version updates. On that note, please allow us to introduce some of the new features we are planning to implement in future updates.

(Scheduled for Spring 2023)
・ Additional player slots in My Team
・ New feature for users to add Player Skills to existing players
・ Additional items for player contract renewal and ways to obtain them

(Scheduled for Summer 2023)
・ New feature for users to reset Progression Points using GP
・ Additional number of substitutes for Dream Team

Apart from the aforementioned features, we are also planning to add the following features in the future. We will be providing further information in due course, so please stay tuned.
・ Master League mode
・ Co-op mode
・ Edit mode
・ Additional selectable teams in Authentic Team
・ Cross-platform compatibility on console
・ Cross-platform compatibility between console and mobile
・ Mobile controller compatibility

We will continue implementing updates based on your valued feedback, so please continue giving eFootball™ 2023 your kind support.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dość szybkie jak na PESa ale ogólnie ok, online gra się spoko bo nie czuje póki co żadnych opóźnień, idzie dryblować a to graniczyło z cudem we wcześniejszych wersjach, do tego mam mniejsze wrażenie że wszystko jest jakby na "szynach". No ale trybów nowych nie ma i jak mówię traktuje to jako zabicie głodu piłki bo w Fifę grać się nie da.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra piłka, nabiłem ponad 250 godzin od 22.

Gra ciągle jest ulepszana,ale goście z futa nie mają czego tu szukać,graczy idzie dostać łatwo,mało trybów.

 

W 24 obrona jest bardziej manualna,gracze z dobrym dryblingiem i przyspieszeniem robią różnicę.

Konami zbyt wolno wprowadza zmiany ale nie ma co narzekać,to darmowa gra.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...