Skocz do zawartości

Company of Heroes 3


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Homelander napisał:

Ogladam. Czy tam zamiast swiastyk sa jakieś krzyżyki? Pierdole coś takiego, nie będę uczestniczył w zakłamywaniu historii i totalnie olewam ten tytuł. To jest naprawdę skurwysyństwo ze strony twórców gier. Robia grę osadzona w konkretnych realiach i fałszuja je. Niczym się to nie różni od sowieckiej propagandy

 

To chyba decyzja twórców a takie flagi z Balkenkreuzem który i tak jest historycznie poprawnym "logiem" zamiast symbolu słońca :) to już były w stareńkim Panzer General. Na pojazdach brak swastyk też jest zgodny z historią. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, messer88 said:

 

To chyba decyzja twórców a takie flagi z Balkenkreuzem który i tak jest historycznie poprawnym "logiem" zamiast symbolu słońca :) to już były w stareńkim Panzer General. Na pojazdach brak swastyk też jest zgodny z historią. 

 

Wiem, że to decyzja twórców. Na budynkach w III Rzeszy były eksponowane swastyki, a nie inne symbole. W całej grze swastyka nie jest użyta ani razu

Odnośnik do komentarza

Ograłem obie kampanie, w gierce spędziłem 33h i uważam to za udany zakup. Lubię tą serię, jednak 3 kompletnie nie robi takiego wrażenia jak 1 swego czasu. W sumie graficznie niewiele lepsza od dwójki, mogli zrobić to jako DLC do dwójki i było by to samo. 

 

Kampania Włoska nudna jak flaki z olejem, nic ciekawego w niej nie ma a jest to jakieś 80% gry singlowej :kekw:

 

Za to Afryka to stary dobry CoH. Multi olewam bo nie moje klimaty, nie jestem świrem drugiej wojny. Natomiast martwi mnie tendencja spadkowa Relic, takie se AoE4, Dawn of War 3 a teraz taki sobie CoH3. 

 

Czekam mocno na dobrą odsłonę Dawn of War bo w jedynce spędziłem setki godzin, oglądałem mistrzostwa świata i mniejsze turnieje i kurcze brakuje mi RTSa na dobrym poziomie online. Ja wiem ,że dziesiątki milionów ludzi gra teraz w DOTA2 i LoLa ba sam gram i oglądam turnieje ale brakuje mi staroszkolnego RTSa z popularnym multi. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jako, że na urodziny kupiłem sobie iPada (9th gen) to postanowiłem pograć w Company of Heroes jedyneczkę. Kupiłem jakiś czas temu, bo myślałem, że pogram na telefonie, ale na telefonie ta gra jest absolutnie niegrywalna. Paluchami zasłaniamy większość ekranu i o precyzji nie ma mowy. Co innego na 10 calach iPada, zupełnie inna sprawa i gra sprawia frajdę. Sterowanie dotykowe lepsze niż padem, ale gorsze niż myszą. Zdecydowanie do ogarnięcia. Wiem, że gra wychodzi też na Switcha, ale odradzam. Za mały ekran na dotykowe sterowanie, a gałkami i przyciskami nie polecam. Czy mam jakieś uwagi? Oczywiście zakłamywanie historii. Brak swastyk to po prostu granda i rzecz nie do wybaczenia. Ja jestem tego świadomy w pełni, ale moje wnuki, prawnuki? Nie powinno mieć to miejsca

 

No i kolejna rzecz: nie mam czasu siedzieć w domu przed TV, ale przenośnie zawsze się znajdzie trochę czasu żeby pograć. Nie  mogę się doczekać PS Portala i nadrobienia wreszcie tych ogromnych zaległości na PS5

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś miał kaprys zagrania w COH3 na PS5 to szczerze odradzam. Grafika średnia, płynność również, sterowanie takie se, patche z ogromnym opóźnieniem względem PC o ile w ogóle będą, online nikt praktycznie nie gra. Jeśli już to na PC, tam ta gra ma sens. Grałem na konsoli w Iron Harvest i miałem zdecydowanie więcej przyjemności z tamtej gry. Kibicowałem wersji konsolowej ale spartolili to po prostu. 
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i skończyło się fajne granie na iPadzie w Company of Heroes. O ile spokojne budowanie, czy walka 2-3 oddziałami jest ok tak jak robi się gorąco to zabawa się kończy. Misja z obroną trzech mostów gdzie trzeba kontrolować, uzupełniać, naprawiać właściwie trzy miejsca jednocześnie, a oprócz tego pilnować tyłów jest masakryczna. Dla mnie nie do ogarnięcia na dotyku. To też tak w kwestii zrobienia konsoli z iPhone 15 Pro. Imponujące, że telefon takie gry odpala, ale to czysty marketing i sztuka dla sztuki. 
No nic, może myszę kupię do tej gry, a póki co Civka lepiej się nada

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

 

No próbuję cały czas i jedyne sensowne rozwiązanie to kupno laptopa chyba. Bo już wyczerpałem wszelkie opcje :reggie:

Zrób to mordo i miej spokojną głowę. Takie kombinowanie aż odechciałoby mi się grać, a i tak narzekasz na brak czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.09.2023 o 20:25, addhoc napisał:

Jakby ktoś miał kaprys zagrania w COH3 na PS5 to szczerze odradzam. Grafika średnia, płynność również, sterowanie takie se, patche z ogromnym opóźnieniem względem PC o ile w ogóle będą, online nikt praktycznie nie gra. Jeśli już to na PC, tam ta gra ma sens. Grałem na konsoli w Iron Harvest i miałem zdecydowanie więcej przyjemności z tamtej gry. Kibicowałem wersji konsolowej ale spartolili to po prostu. 
 

Dobrze wiedzieć, bo chciałem właśnie brać na PS5 teraz na święta, bo naszło mnie na jakiś fajny RTS do ogrania  a przy PC trudno się siedzi po całym dniu siedzenie w pracy przy kompie.  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...