Skocz do zawartości

Company of Heroes 3


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę ich bronił ale to takie szybkie demo multi wiec nie dopalali grafiki tylko pewnie chcieli sprawdzić jak to śmiga i ilu chętnych. Opcje rozgrywkowe biedne ale sobie tłumaczę tym testem. Poprzednie części trzymały ostry fason pod kątem graficznym i tu też nie powinno być gorzej. Poza tym było wcześniej takie demko alpha i tam gra wyglądała lepiej. Na bank będzie port na konsole bo w opcjach można zmienić opcje wyświetlania ikon (Xbox/Playstation) mimo ze to nic nie daje bo nie zauważyłem.

Gra się całkiem fajnie ale szwabskie świnie dalej op. Doktryny są proste, fajne,szybko sie upgradeują, sa ciekawe zmiany w produkcji jednostek/budynkow, cztery frakcje w podstawie. Dla mnie gra się lepiej niż w dwójce. Wrażenie uproszczenia przy perspektywie konsolowych wersji pewnie nie bezpodstawne ale przyjemnie jest. Dodadzą fajny singiel i będzie konkret gierka. 

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Nie no porażka, nie polecam, zostawcie sobie pieniądze na jakieś lepsze gry.

Wygląda jak z 2013, działa tragicznie, HUD jest beznadziejny i za duży, nie da się go zmniejszyć. W pół godziny gry miałem kilkukrotnie blokujące się na sobie AI i jednostki które mi się zaczęły robić ale jak pasek dotarł do końca to już tam został i nic xd Refund

 

Odnośnik do komentarza

No nie zgodzę się. 
Grafa szału nie robi ale zniknął ten dziwny blur z bety, gra na laptopowym RTX2060 prawie zawsze 60 klatek przy prawie wysokich ustawieniach.
Najważniejsze, że powrócił felling z jedynki, gra się przyjemnie, szwabskie czolgi w końcu nie są op.

Grafiki ekranów i avatarow są mocno średnie ale to kosmetyka. Widać tez biedę w opcjach ale tak jak wspomniałem na moje oko to wynik multiplatformowości. Kamera w defaulcie trochę za nisko i nie można oddalić, tylko zbliżenie, ale to kwestia przyzwyczajenia. Zagrałem kilka meczów online i tylko raz ludek zaklinował się za murem. 
Wczoraj wyszedł hotfix.

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza

 

200-250 fps w 4K na max ustawieniach na 4090. Taki zapas wydajności, mogli na luzie dorzucić coś więcej do grafiki, bo nie wygląda to źle i ma naprawdę fajną fizykę i destrukcję, ale takie np. cienie RT by na pewno nie zaszkodziły.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Graficznie to podczas grania ten CoH3 serio wygląda jak CoH2 z 2013

 

Nigdy bym nie powiedział, że te gry dzieli 10 lat różnicy.

 

Z RTSów które są w drodze czekam też na Tempest Rising, mam nadzieję, że nie okaże się crapem bo zapowiada się fajnie i ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Mam już za sobą półtorej godzinki i gra się bardzo przyjemnie. Fizyka jest świetna :wub: szkoda ,że podłoże to dalej tekstura nie do ruszenia. 

 

Graficznie widać progres, szczególnie na zbliżeniach czy efektach. Bardzo dobrze to wygląda. Co do ścieżek jednostek, ani razu nic mi się nie zaklinowało.  Co do samej gry, nie jest to klasyczny RTS, bardziej styl stareńkiego Z. 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się ,że praktycznie tyle samo makro ale już słabo pamiętam CoH1&2. W każdym razie jest aktywna pauza z kolejkowaniem zadań a nie pamiętam czy to było w poprzednich częściach. 

 

Pograłem dzisiaj 4,5h. Jest dobrze :lapka: Martwiłem się ,że po Dawn of War 3 już średnio im idzie w tym gatunku. Jednak tym razem dostaliśmy godnego następcę poprzednich części. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.