Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem teraz 1TB i mam 6-10 dni.

 

To chyba całkiem nieźle.

 

Edit: 6 dni to teoretycznie przyszły piątek. Rzeczywiście dużo naprodukowali.

 

I wywalało mi się przy polskiej literce w nazwisku, nie w adresie. Która była wpisana automatycznie, czyli ogólnie przyjmuje, ale do wysyłki nie. A błąd pisał o adresie, więc słabo sformułowany i trzeba uważać.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

Wleciał soft 3.5.5 na kanał główny aktualizacji, kto nie siedział na innym będzie mile zaskoczony zmianami min. systemowe sterowanie saturacja kolorów, nowe sterowniki karty graficznej, rozciąganie ekranu do gierek nie wspierających 16:10, wsparcie HDR i vrr (do zewnętrznych ekranów) i wiele innych

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Daffy napisał:

Wleciał soft 3.5.5 na kanał główny aktualizacji, kto nie siedział na innym będzie mile zaskoczony zmianami min. systemowe sterowanie saturacja kolorów, nowe sterowniki karty graficznej, rozciąganie ekranu do gierek nie wspierających 16:10, wsparcie HDR i vrr (do zewnętrznych ekranów) i wiele innych

Czyli Vibrant Deck papa. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GearsUp napisał:

13:15 ostrość mapki w ToTK

 

 

image.jpeg.d5a670d25953495765b230cc4565dccb.jpeg

Nie wiem o co chodzi, ale na tym ujęciu nie ma takiej dużej różnicy kolorów, więc coś tu w tym twoim porównaniu jest nie tak. Zrobiłem skrinszota i jest tak:

 

Zrzut ekranu z 2023-11-17 08-40-30.jpg

 

Ekran Decka jest jakieś 10-20% większy, więc mniej ostry. Nie widzę tego problemu, który tu niby ma być?

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, dominalien napisał:

Nie wiem o co chodzi, ale na tym ujęciu nie ma takiej dużej różnicy kolorów, więc coś tu w tym twoim porównaniu jest nie tak. Zrobiłem skrinszota i jest tak:

 

Zrzut ekranu z 2023-11-17 08-40-30.jpg

 

Ekran Decka jest jakieś 10-20% większy, więc mniej ostry. Nie widzę tego problemu, który tu niby ma być?

 

Nie wiem w jakiej rozdzielczości YT miałeś ustawione ale u mnie to tak nie wygląda.

 

Chciałem pokazać, że ta powłoka trawienna Decka jednak zabiera mu trochę ostrości i jest to dostrzegalne dla oka.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, GearsUp said:

 

Nie wiem w jakiej rozdzielczości YT miałeś ustawione ale u mnie to tak nie wygląda.

 

Chciałem pokazać, że ta powłoka trawienna Decka jednak zabiera mu trochę ostrości i jest to dostrzegalne dla oka.

no dobra, to anuluję zamówienie 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Daffy napisał:

Nawet nie masz wyboru bo na sofcie 3.5 nie działał vibrant deck ale te systemowe bawienie się kolorami imo jest lepsze, jak siedziałeś na głównym to dziś wreszcie masz możliwość odpalić star ocean na full screenie ;)

Taa byłem na stable, rzeczywiście teraz te dafaultowe ustawienia dają lepszy efekt niż Vibrant Deck na 130:). A co dopiero będzie na OLED :fsg:.

Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat od kilkunastu stron i nadal nie mogę się zdecydować. Jest teraz, przez te wersję OLED, taki wysyp Steam Decków w dobrych cenach, że myślę poważnie nad zakupem, ale w związku z tym mam kilka pytań, może ktoś szybko da mi znać, 

 

1. Jak głośny jest Steam Deck pod obciążeniem? 

2. Jak długo trzyma na baterii? To jest kwestia półtorej godziny? Dwóch? Mówimy o nowszych grach 

3. Są gry, które kompletnie na nim nie ruszą? Rozumiem, że BG3 to tak średnio bardzo, ale coś jeszcze obok tego? 

4. System operacyjny to linux czy windows? Jest tutaj normalnie przeglądarka internetowa, Spotify, Netflix, YouTube i tak dalej? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MatekDM napisał:

Czytam ten temat od kilkunastu stron i nadal nie mogę się zdecydować. Jest teraz, przez te wersję OLED, taki wysyp Steam Decków w dobrych cenach, że myślę poważnie nad zakupem, ale w związku z tym mam kilka pytań, może ktoś szybko da mi znać, 

 

1. Jak głośny jest Steam Deck pod obciążeniem? 

2. Jak długo trzyma na baterii? To jest kwestia półtorej godziny? Dwóch? Mówimy o nowszych grach 

3. Są gry, które kompletnie na nim nie ruszą? Rozumiem, że BG3 to tak średnio bardzo, ale coś jeszcze obok tego? 

4. System operacyjny to linux czy windows? Jest tutaj normalnie przeglądarka internetowa, Spotify, Netflix, YouTube i tak dalej? 

Obecna wersja LCD:

1. Głośny pod obciążeniem jak laptop

2. Najnowsze ry AAA 1,5h, starsze i Indory 3-5h

3. Ruszy prawie każdą ale z tych co znam co za chya nie będziesz mieć stabilnych tych 30fps to wymienię Alan wake2 I returnal

4. Linux, jest normalna przeglądarka ogarniającą wszystko

 

1 i 2 punkt ogarnie wersja Oled

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MatekDM napisał:

Dzięki śliczne za odpowiedzi - jak laptop czyli głośność sięga gdzieś 45 dBa? W sensie, to taki poziom głośnego szeptu czy gorzej? Chyba nie jak suszarka czy PS4 Fat przy Wiedźminie 3? 

 

tutaj jest rozpiska któa da pewne porównanie:

Cytat

Room 18-25db

Xbox Series X Dashboard: 22-26db

Xbox Series X Dirt 5 (120 fps): 28-31db

Xbox Series X Destiny 2: 26-31db

Xbox Series X Installation Disc: 40-44 db

Xbox One X Dashboard: 25-28 db

Xbox One X Destiny 2: 57-61 db

PS4 PRO Dashboard: 58-61db

PS4 PRO Destiny 2: 63-69db

PS4 PRO The Last of Us Part 2: 67-71 db

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...