Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, dzis pierwsze takie konkretne podejscie do onlajna zrobilem, potestowalem z czym to sie je i trzeba do tego z przymruzeniem oka podejsc, multi na faze, zadne tam wielkie skile i taktyki. To nie bf. Ofkoz gre mi zwiesilo jak najtmer mi zapa wyslal ale mam dzis duzo cierpliwosci i to jedyna wtopa na pare h gry. Od jutra podolaczam do ekip i poszczelamy jak gra pozwoli.

Odnośnik do komentarza

Autocelowanie działa nieźle na średni dystans, bo od razu namierza cel. Na dalsze odległości zupełnie nieprzydatne, a chyba każdy ogarnięty strzela jak widać w oddali już jakiegoś ludzika. Wystarczy pruć na wysokości głów i dosyć łatwo wchodzą headshoty. Wadą tego celowania dla "noobów" jest to, że namierza zwykle na tułów i walimy serię w kamizelkę zamiast głowę.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie ten sam problem miałem, jak się okazało, to nie był problem z serwerami tylko po prostu nie było z kim grać ;) 

 

Autocelowanie działa nieźle na średni dystans, bo od razu namierza cel. Na dalsze odległości zupełnie nieprzydatne, a chyba każdy ogarnięty strzela jak widać w oddali już jakiegoś ludzika. Wystarczy pruć na wysokości głów i dosyć łatwo wchodzą headshoty. Wadą tego celowania dla "noobów" jest to, że namierza zwykle na tułów i walimy serię w kamizelkę zamiast głowę.

 

Wiadomo, że samo poleganie na auto-celowaniu nie daje sukcesu, ale przy wielkości niektórych map to można 3/4 mapy auto celowaniem ogarnąć :P

Odnośnik do komentarza

Juz nie pamietam gdzie, ale czytalem, ze za jakis czas bedzie mozna robic swoje eventy w trybie online, nie wiem tylko jak to bedzie dzialac - ma byc jakis kreator czy cos, moze bedzie platny - ma ktos jakies info na ten temat ?

 

Chcialbym zeby zrobili w grze wyscigi buldozerami, widlakami i ciagnikami - to byloby dopiero cos !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Model jazdy to wyłącznie kwestia gustu, ja nie wyobrażam sobie grania online na modelu jazdy z IV

Nie tyle gustu, w GTA4 był dużo lepszy więc i wyścigi miały duży sens (jedynie do poprawy było podbijanie na krawężnikach, teraz za to wcale nie podbija i można jechać jak wariat).

 

Co do wczorajszego patch-a (3 już) to przywitał mnie ekran wyboru jasności, a potem zwiecha (pierwszy raz od początku), myślałem, że padł save - na szczęście nie.

 

Co do GTA Online to się poddałem:

1.Misje - gdzie te misje? Liczyłem na coś w rodzaju tych z Hitman Absolution (gdzie gracze wybierają max 3 cele i metody eliminacji cicho głośno czym itp). W GTA Online pograłem trochę w misje i koniec.

2.Wyścigi - są zrujnowane przez:

-handicap

-brak rankingów (a to co jest zrujnowane przez handicap)

-no i słabszy model jazdy.

W ogóle nie widzę sensu by się ścigać, np.:

-wygrałem wyjątkowo "długi" wyścig, prowadząc niemal od startu do mety

-czas łączny 6:02, best lap 1:29 (średnia odliczając start 1:29.5)

-a rywale porobili best lapy 1:21-1:23 - no to ciekawe czemu przegrali skoro byli masakrycznie "lepsi"

Efekt z tego taki, że będąc daleko z przodu lub daleko z tyłu w GTA4 lub Forza zawsze można powalczyć o jak najlepszy wynik (w GTA4 pamiętałem większość dla wielu klas - a Cometem wszystkie). W GTA 5 Online walka o wyniki nie ma żadnego sensu, to jeden wielki cheat (legalny) zależny jak daleko się jest od lidera.

3.Ponadto powszechne problemy (5 godzin i z 50 prób w tutorialu by przejść pierwszy wyścig, a potem kolejne 2 godz na tworzenie kolejnych znikających postaci).

 

PS. w efekcie wróciłem do single playera, przejdę drugi raz, w tym jak najwięcej na złoto.

Edytowane przez Arek_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak blisko nie są, ja na 17 levelu kupiłem garaż, żeby nie jeździć ciągle tą samą furą ;)

 

@Arek - dlatego mówię, to kwestia gustu, mi taki model bardziej pasuje do GTA, wyścigi są dużo bardziej szalone i momentami przypominają Burnouta czy Blur w wyścigach z dopałkami. Szanuje to, że komuś się podoba bardziej model z IV, ma do tego pełne prawo.

 

@saptis - było to w trailerze gta:o od R*, na poczatek dadzą możliwość projektowania wyścigów i deathmatchy. W przypadku wyścigi to wiadomo jak to będzie wyglądać, w przypadku DM dostaniesz kawałek placu i będziesz mógł dowolnie ustawiać budynki, obiekty, zaparkowane auta, broń apteczki itd. Miasto ma ogromny potencjał na naprawdę genialne mapy do DM, oby ludzie się tym zajarali :)

Odnośnik do komentarza

Pomyslcie tylko ile kasy oni musza placic za te patche bo przeciez wydanie kazdego kosztuje - trzeba placic Sony i Microsoftowi. Rockstar jest bogate, ale mimo wszystko cos takiego troche kosztuje, podobno nawet 40tys$ i wiecej za latke.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...