Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Partyjka z Masorzem wyzywającym wszystkich od kurev i chuyow niezapomniana :*

 

 

Partyjka z Masorzem jako pilot w rajdzie - to dopiero niezapomniane przeżycie! :D

 

 

Maciej Wisławski :D Co jak co ale prawie wszystkie rajdy wygrał :D

 

 

Ja też z Masorzem jako pilotem wygrałem. Najs łan! XD

 

Ekipa remontowa:

0_0.jpg

 

Panda: "Czekajcie jeszcze jedno!"

 

 

No pijany trochę byłem a wtedy bardzo dużo klnę.

 

Ale dalimy radę i mam jusz 11 lvl online!!!111

 

W ogóle było to najlepsze online w jakie grałem w życiu, 19/10, od dzisiaj regularnie meczyki panowie.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Radzę sobie na razie odpuścić granie w ONLINE. Od kiedy wjechał wczorajszy patch, nie zapisuje się ani doświadczenie ani kasa. Nie chce mi się już nawet pisać, że ROCKSTAR ostro sobie strzela w stopę kolejnymi patchami. Myślę, że obiecane 500.000 to trochę za mało żeby zrekompensować utratę samochodów, bohaterów, postępu, kasy itd itd. Trochę mi się to w głowie nie mieści że coś takiego mogło przejść przez ichni dział testów. Dziwne są też zmiany "balansujące" rozgrywkę które wprowadzają. We wczorajszym patchu obcięli kasę za misje, co jest o tyle dziwne, że właśnie przez słaby zarobek i długość rozgrywki nikt ich wcześniej nie robił - teraz to już w ogóle znalezienie kogoś do rozegrania misji graniczy z cudem. Nie wspominam już nawet o tym, że w grze nadal nie ma głównego ficzera który miał być od początku czyli skoków na banki.
Szkoda że ONLINE rodzi się w takich bólach bo rozrywkę mógłby zapewniać naprawdę wyśmienitą gdyby nie te wszystkie problemy...a tak...czuję się trochę jak by to były wielkie otwarte BETA testy czegoś co ma z kopyta ruszyć dopiero na następnej generacji. I wcale się nie zdziwię jak tak właśnie będzie.

Odnośnik do komentarza

R* rządzi XD

Po patchu 1.04 (PS3) - Ugoda pozasądowa - $4500 i 650 RP (wcześniej 9000/1000), Tytaniczna robota $5000 i 700 RP (wcześniej 10000/1500). A to tylko 2 pierwsze misje z brzegu.

Od zainstalowania patcha nie mogę połączyć się z żadnym losowym eventem. Lubiłem po wejściu w online zagrać parę wyścigów z randomami. Niestety teraz po uruchomieniu szybkiej, losowej akcji dostaję nową, pustą sesję, w której jestem hostem. Nim zaproszę randomów i nim dołączą mija z 5 min. Wcześniej podłączałem się i w max 2 min. już miałem odliczanie do startu.

Tak że teraz nie dość, że misji nie opłaca się robić, to jeszcze nie można normalnie pograć w cokolwiek. Ileż można obrabiać sklepy i zbierać nagrody za głowy we free roamie.

R* niejako zmusza mnie do boostowania "Przestępczego rekordu", bo tylko tam jako tako ten pasek doświadczenia się wypełnia.

 

Natomiast nie mogę potwierdzić/zaprzeczyć, czy zapisuje kasę/XP. Wydaje mi się, że z tym jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza

Dużo ludzi pisze o problemie niezapisywania się doświadczenia i kasy w komentarzach do ostatniego patcha na stronie Rockstara. Mnie to też dopadło, może ludzie po prostu nie zauważają...mi nietrudno było zauważyć bo wczoraj przewaliłem prawie całą kasę na tuning auta i dziś rano zamierzałem sobie na spokojnie dobić znów do mniej więcej 100.000.

Ja sobie ONLINE odpuszczam do czasu kiedy znajdą rozwiązanie tego problemu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...