Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam do klubu (podjechałem do spawn-pointu za pierwszym razem i był :) ):

0_0.jpg

 

A teraz powiedzcie mi gdzie można znaleźć ten samochód online. Goniłem gościa na którego była nagroda za głowę i jechał właśnie tym space-buggy'm. Czy tak po prostu można zmodować zwykłego sandera? Niestety gość wolał popełnić samobójstwo granatem zamiast oddawać mi ten pojazd :/

0_0.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Crusiing na 8 Rat Rodów to by było coś :D

 

Ztcw gośc oryginalnie shakował iso z grą i przeniósł większość aut nie będących online do gry, po czym wszedł w online i wykorzystując chyba nadal nienaprawiony bug z duplikowaniem aut (filmy na jutubie) powoli niektóre auta przedostają się do graczy.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy chwalą się swoim Ratem.. a mojego dzisiaj w(pipi)ało (i przy okazji "R8"). W sumie ok 500k $ poszło sie (pipi)...

 

Dzwoniłeś na ubezpieczenie ? Ja tak odzyskałem swoją Akume, odpalam gta ktoregos dnia nie ma w garazu, potem mi rozwalili jakies auto, dzwonie patrze a tam Akuma do odzyskania Oo Ew poczekaj do jutra może wróci np bez tuningu, różne dziwne rzeczy się dzieją. Np po ostatnim patchu spawny w misji się totalnie powaliły, wczoraj z chłopakami z forum graliśmy i raz 3 zespawnowało się w miejscu do którego mieliśmy dojechać, a ja na drugim końcu mapy Oo

Odnośnik do komentarza

Heh

 

Co do aut, które zniknęły to dobrze by było jakby się jednak pojawiły znowu.. ale dzisiaj nie było ich też na ubezpieczeniu.

Rzecz w tym, że miałem mały garaż i żeby kupić to pseudo R8 musiałem pozbyć się 1 auta (a później drugiego żeby zrobić miejsce na Rata). Chyba w czwartek kupiłem inny dom z większym garażem i niby było ok... aż dzisiaj odpalam online i widzę zawartość garażu sprzed kilku dni (z pojazdami, których się pozbyłem zamiast nowych).

 

e: Póki co nic nie wróciło...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

U mnie nareszcie pojawiły się ciężarówki z pieniędzmi. P(pipi)yłem dziś jedną i tak się skończyła ucieczka przed policją :D

 

 

Najlepszy sposób na ciężarówki to podjazd do tyłu, wyrzucenie bomby przylepnej na środek tylnych drzwi, i zdetonowanie tego w ruchu z dala od innych samochodów, żeby furgon nie wybuchł. Zebranie ok 7k z ziemi i jazda do następnej furgonetki. Dzisiaj w parenaście min. nazbierałem ok 40k.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy sposób na ciężarówki to podjazd do tyłu, wyrzucenie bomby przylepnej na środek tylnych drzwi, i zdetonowanie tego w ruchu z dala od innych samochodów, żeby furgon nie wybuchł. Zebranie ok 7k z ziemi i jazda do następnej furgonetki. Dzisiaj w parenaście min. nazbierałem ok 40k.

ale ze jak? masz furgonetki jedna za druga? nie respia sie one aby czasem co m/w godzine cz.rz.?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...