Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

te hajsty takie za(pipi)iste że aż serwety eksplodowały z radości.

 

Lester w trailerze - "wiem, że narzekaliście ale nie byliście jeszcze gotowi"

gracze - tak jak wasze serwery :reggie:

 

pierwszy napad ogarnęliśmy i to by było na tyle. w ciągu dnia jeszcze działało, po południu przełączyli się chyba na modem 56k. teraz połowa opcji online nie jest aktywna a druga połowa i tak nie działa.

Odnośnik do komentarza

A i pięknie zyebali singla po dodaniu napadów wszystko sie spierdzieliło mam puste garaże żadnej nowej zawartości,na singla to już dupe R* wystawiło. 

Jak można było po 18 miesiącach takie kupsko zrobić.

no mozna tak robic, bo robia tak prawie wszyscy. ale dlaczego nie napisales nic ze heisty sa za darmo i zaden inny producent gier nigdy by sie nie odwazyl nie zarobic na tak rozchwytywanym materiale to nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Usunęli już błąd ze zmienionymi twarzami, więc pierwszy skok za mną i jest o wiele fajniej, niż się spodziewałem. Cała otoczka to niebo i ziemia w porównaniu do tego, co do tej pory oferował tryb online. Dużo dialogów, scenki przerywnikowe niczym nie odbiegające jakością i wykonaniem od tych w singlu, no i nowa mechanika gry. Hakowanie jest o wiele trudniejsze niż w dotychczasowych misjach, gdzie wystarczyło znaleźć odpowiednią kombinację liczb, zablokować litery składające się na wyraz, czy też prawidłową wartość w zamku szyfrowym sejfu. Teraz mamy do czynienia z komórkowym wężem na sterydach, gdzie trzeba przeprowadzić przez "labirynt" szybko poruszający się sygnał z jednego punktu do drugiego i to trzykrotnie, za każdym razem ze zwiększającym się poziomem trudności. Doszło również wiercenie, podczas którego trzeba stopniowo zwiększać stopień dociskania wiertła, jednocześnie uważając na obroty, by nie doszło do jego przegrzania. To akurat było proste i udało mi się za pierwszym razem, w przeciwieństwie do hakowania, które zajęło mi dobrych kilka minut, zanim zorientowałem się, że o wiele łatwiej jest sterować sygnałem za pomocą krzyżaka.

 

Jak na razie mam bardzo, bardzo pozytywne wrażenia (zbywam milczeniem wszystkie błędy jakie przyniosła ta aktualizacja :pinch:) i już się nie mogę doczekać przeprowadzenia kolejnych napadów.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem wczoraj transfer swojej postaci z PS3 na PS4, nie bylo problemow, dzisiaj gralem bez problemow, ale jak chcialem zeby pawcio mnie do gry zaprosil to wyskoczyl blad ze ja, lub obaj nie skonczylismy samouczka, problem w tym ze ja skonczylem go jakis rok temu, pawcio pewnie tez i mam blokade na zapraszanie ludzi, natknal sie ktos moze na rozwiazanie tego problemu? :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj robiłem kilka przygotowań z randomami niestety i było naprawdę fajnie. Pomijam błedy i wywalanie zrozgrywki w połowie zadania heheszki...

Akcja na lotniskowcu jaka była miodna albo nocna wycieczka do kamieniołomów na cztery czarne kurumy jak w szybkich i wściekłych.

 

Polecam kupić gotowe stroje do napadów,zainwestowałem 30000$ w ciężki zestaw i w ramach bonusu w trakcie napadów piekny boost do armora. Misja na lotniskowcu bez kitrania za osłonami zabrała mi 70-80% pancerza. Szkoda ze za kare nie można biegać w czasie trwania misji.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Ok 0:00 kończyłem i z PSN było ok (PS3). No może poza tym, że mi hosta wywaliło pod sam koniec jednej misji i wszystko poszło się yebać.

 

Jak na razie pyknąłem może ze dwie, trzy misje z przygotowaniami, ogólny zamysł jest bardzo fajny (tak jak tu wspomniano, rozbudowano też scenki przerywnikowe) i duży props dla R za rzucenie tego (późno, bo późno, ale jednak) za darmochę, ale konsekwentne umawianie się ze stałą ekipą i robienie wszystkiego po kolei na ten moment wydaje mi się nierealne. Trofeów też sobie nie wyobrażam, szkoda, nie będzie ładnego 100 %.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj 2 napady pod rzad zrobione z ekipa, super zabawa, misje sa genialne, lepsze niz w singlu moim zdaniem. Wrzuce kilka kawalkow z dzisiejszego grania i streama (jet fight = goty misja przygotowawcza, prawie tak dobra jak hajsty, choc sekwencja skradankowa a la MGS tez zacna), obejrzyjcie koniecznie pierwszy, caly heist poszedl nam bezblednie, poscig zgubiony, zostalo nam juz tylko przegrupowanie sie na plazy i koniec, aleeee ... xDDD

 

:dynia:

 

 

Reszta leci w spoiler :)

 

Sekwencja skradankowa (graficznie momentami ground zeroes mi sie kojarzylo, slicznie to noca w deszczu wyglada):

 

 

 

 

 

Jet Fight

 

 

Ewakuacja opancerzonym kolosem z dzialkiem (jutro kupuje te bryczke) :fsg:

 

 

No i sam Heist (koncowka sie nie nagrala nie wiem czemu)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...