Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa to dlatego Twoja postac tyle stala pod ta latarnia Colin :Coolface:

 

A mowil ze afk byl.

 

Ja uzbieralem najwiecej chyba z 5kk hajsu przed napadami, ale to glownie za pomoca grindowania wyscigow z 3 znajomymi, niestety nie wiem czy ta opcja jest jeszcze mozliwa czy nie nalozyli juz jakis limitow, bo Rockstar lubi patchowac, ale glitche na hajs w Online, cala reszta ich ryra. xD

Odnośnik do komentarza

ano stała, później dopiero ogarnąłem że sesja tylko dla zaproszonych i nikogo nie było :frog:

 

R* broni tego hajsu jak oka w głowie bo nadal liczy na jeleni kupujących karty kredytowe. najzabawniejsze jest to, że co jeden sposób załatają to gracze inny wynajdują. wcześniej mieli wyrąbane i jeden trick działał kilka tygodni a teraz przy napadach łatają wszystko jak leci. zamiast robić dodatki to ludzi oddelegowali do lustracji filmików na YT i wyłapywania nowych opcji. 

Odnośnik do komentarza

Wreszcie dane mi było spróbować napadów, misja

 

przygotowawcza na lotniskowcu :banderas:

 

 

 

Po ostatnim patchu zauważyłem, że troszkę baboli wyszło w online, np. jadę sobie i nagle na drodze wyrasta mi wojskowy którego chcę rozjechać i co? Odbiłem się od niego jak od betonowego słupa :dafuq:

 

ile jest wszystkich heistów?

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Szukam kogoś kto gra na PS4 w online bo ja tego w ogóle nie ogarniam więc i może ze mną pograć wtajemniczyć.

 

W grę wchodzą też między innymi trofea za wygranie tenisa, golfa i innych pierdół. Mam dopiero 4 level ale i tak nie ogarniam o co w tym wszystkim chodzi. 

 

Szukam jakiegoś stałego solidnego gracza do grania od 18 do 23 nawet razem do wbijania leveli zaliczania misji. 

Odnośnik do komentarza

Dużo to jest $1,200,000 w GTA Online? Tyle dają za preorder GTA V i się zastanawiam, czy w razie czego nabiję to sobie w kilka dni i spokojnie poczekam z zakupem, czy jednak jest to zacna sumka i warto się zastanowić.

Odnośnik do komentarza

Dosc sporo, nawet w dobie hajstow, a przed nimi to juz w ogole zawrotna sumka na ktora trzeba byloby mocno farmic aby uzbierac.

 

Dość sporo czyli ile dni zabawy? Pewnie i tak nigdy nie zagram w to online, ale rozważyć opcje warto :lapka:

Odnośnik do komentarza

tylko że w sumie to patrzę ze swojej perspektywy. dniowe wyzwania są od 15 lvl, kupno chaty chyba też od 10. co lepiej płatne misje są na dość wysokim poziomie więc musiałbyś dołączać do kogoś już ogranego. 1,2 mln w portfelu na start to całkiem dużo hajsiwa więc przemyśl. z czasem dopiero otworzą się nowe opcje dające więcej kasy. jak spełnisz wymagania to od razu będziesz mógł kupić lepszy dom z pokojem planowania napadów (wymóg) i garażem na 10 aut + ogarnąć jakieś wozidełko, uzbrojenie czy pomoce w postaci bojowego śmigłowca itd. na początku byś musiał sporo farmić, 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...