Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra moi mili, małe info co do naszego gangu PSXE.

Po pierwsze, emblemat będzie można "namalować" na swoim pojeździe, więc git, ale ja nie o tym.

 

Jako Commissioner mam możliwość modyfikacji gangu a tak się składa że przed chwilą R* zmodyfikował troszkę opcje gangu, specjalnie pod GTA Online.

Można zmienić "tytuły" w zależności od zdobytego poziomu reputacji, oraz zmienić nasz "znak", czyli specjalną emotkę.

 

2qcnlsl.jpg

 

I tu zwracam się do Was z pytaniem, jakie chcecie "tytuły" oraz "znak"? Jeśli chodzi o ten znak to dla mnie nr 1 to "Jerk" :D

 

Piszcie swoje typy!

Odnośnik do komentarza

Właśnie ma dojść spooooro nowych ficzerów, typu więcej sklepów do obrabowania, więcej rzeczy do robienia (siłowanie się na rękę, itp), tak więc podjarka jak najbardziej oczywista.

 

Proponuję jako rank title 1-10 dać tytuł "Mendrek", żeby ludzie szybciej nabijali lvle żeby się jej pozbyć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najwyższa ranga: Heisenberg

Znak: Jerk

 

Mendrek jak najbardziej na propsie xD

 

W ogóle to rangi jakoś tematycznie powinny być? Coś związane np. z forumkiem, typu random, król randomów, senior member?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Po królu randomów może "czytelnik PPE" albo "kupuje PSX Extreme"?

 

Później xbot, sonyger, taboreciarz (bo pc master race więc najwyżej hehe), ale te rangi nie są zbyt pozytywne, a te wysokie powinny być jednak powodem do dumy raczej.

 

Masakratos przed Heisenbergiem brzmi spoko.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dobra, na początek zmieniłem nasz znak rozpoznawczy na walenie konia i kilka rang, 

 

1-10 - Mendrek

11-20 - Szprota

21-30 - Random

...

91-100 - Heisenberg

 

 

Reszta jest jeszcze do obgadania, lepiej jakby więcej osób się wypowiedziało. No i mam nadzieje że Rozi sie nie pogniewa że tak się rządzę jego ekipą ;)

Odnośnik do komentarza

Nom, król randomów = Szprota, więc nie może być niżej od randoma ;]. Random na drugim miejscu wygląda si, na trzecim Szprota. A dalej niech się inni wypowiadają, ja już chyba dosyć dużo swojego wkładu w to miałem, a nie tylko ja w tym gangu będę.

Odnośnik do komentarza

nie jestem pewien do konca, ale crew to po prostu rodzaj organizacji ktora zbiera wlasne staty. w rozgrywce sa kluczowe dla teamdeathmatchow. nie jestem do konca pewien, czy system tworzenia meczow z poziomu lobby, dla wszystkich jak w RDR jest aktualny, czy wlasnie nalezec trzeba do gangu. poki co jest to wspolne granie pod jedna bandera, klan. jakie beda korzysci, to sie okaze jutro lub zapewne po dluzszym czasie gdy rockstar rozpedzi mechanike crew i social club na calego ;).

 

pic ktory zapodal ROZI strasznie mnie podjaral, a glownie pierwszy kadr po lewo od gory. bede smigal w koszulce z logiem Aphex'a :D

 

btw, jesli ktos jeszcze nie mial okazji, zapraszam, nie jakos nachalnie, tak po prostu w razie wypadku, (gdyby 16 osobowe lobby bylo zajete przez ktores z 16 osob wiekszego forumowego crew) do swojego crew. na chwile obecna jest kilka ciekawych spraw ktore chcialbym zrobic, i potrzebuje do tego ludzi, ale nie chce pisac co by bylo czym sie chwalic tutaj hehe

 

http://socialclub.rockstargames.com/crew/white_blur_2

 

aktualnie jest nas 5, t.j. ja, qvstra, wojnar, moj ziomal gruszqa i druciaq (zgaduje ze to suteq, ale nie jestem pewien ;) ).

 

i jeszcze jedna rzecz, gdyby komus male info z rockstar newswire umknelo

 

 

Kilka waznych spraw o rozpoczeciu grania w multi w DAY 1

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51487/gta-online-details-game-day-access-info-and-more.html

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...