Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci bardzo, ale jak to robię i dochodzi do momentu, że mam podać swoje dane do logowania na stronie xbox live i jak je wpisze to po chwili wyskakuje mi na stronie social clubu "Przykro mi, Twoje żądanie nie może zostać zrealizowane", dlaczego tak się dzieje? :(

Edit. Już działa. Łapaj plusa Yakubu :) 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Panowie jak serwery gry będą tak działać jak serwery socialClub to nie wróże sukcesu :( jak można mieć tyle kasy i nie postawić coś lepszego. Wstyd 

 

No musza cos z tym zrobic bo inaczej bezsens. Ale raczej zrobia skoro tak zapowiadaja te online. Moze teraz tak socialclub nie dziala bo ciagle testuja nowe rozwiazania ktore beda dla nas najlepsze? Kto wie :D

Odnośnik do komentarza

Oby tylko dało się kase za kase kupować, da to powiedzmy jakąś tam przewagę, że ktoś kupi myśliwiec/czołg  szybciej, albo najdroższe auta, na szczęście RPG jest tanie i będzie można szybko takiego delikwenta spacyfikować :sorcerer: Ja licze bardzo, że R* pokaże jaja i każdy kto zakupi coś z mikropłatności będzie np. musiał biegać w koszulce z jakimś wieśniackim logo :D

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

skąd te ceny? to oficjalna informacja? chyba w chvja lecą...

 

taka cudowna gra a takie skoki na kase robić.. wstyd

 

ja i tak nigdy nie kupuje żadnych przyspieszaczy "levelowania" bo to by mi popsuło zabawe ale sam fakt mnie mierzi

 

Jeszcze nieoficjalne i nawet nie wiadomo czy to do online czy do singla. Jak do singla to bardzo proszę bo wiadomo kasy tam brakuje :) ale jeśli takie stawki będą w online to ten tryb traci dla mnie sens (wg niepotwierdzonej info. takie doładowania nie będzie nam można ukraść), bogate dzieciaki będą cię jechać jak psa bo sobie doładowały konto :(

Odnośnik do komentarza

No nie będą Cie jechać bez przesady, to samo źródło które ujawniło niby ceny:

 

 

Wirtualne pieniądze będzie można na najrozmaitsze sposoby wydać w grze. Ceny będą się jednak różnić od tego, co znamy z GTA dla pojedynczego gracza. Samochód kosztujący tam milion dolarów, w GTA Online "stanieje" do 150 tysięcy. Tańsze będą także posiadłości - najdroższa ma kosztować 400 tysięcy dolarów, przy czym gracz i tak będzie mógł posiadać tylko jedną naraz.

Zdecydowanie droższe będą natomiast bronie i modyfikacje samochodów. Warto jednak zauważyć, że kolejne opcje będą odblokowywane razem z poziomami gracza. Osoba, która od razu na początku kupi ponad milion wirtualnych dolarów, nie będzie więc mogła od razu zdobyć super karabinu czy wypasionego auta.

 

Trochę info od samego R*

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51422/some-more-details-on-grand-theft-auto-online.html

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

$100,000 Red Shark Cash Card - £1.99 ($3)

$200,000 Tiger Shark Cash Card - £3.49 ($5.5)

$500,000 Bull Shark Cash Card - £6.99 ($11)

$1,250,000 Great White Shark Cash Card - £13.49 ($22)

 

Wydaje mi sie ze to ma tez swoja dobra strone.Rockstar chce aby GTA Online bylo osobna gra wiec beda sobie wychodzic singlowe GTA a GTAO dalej ma byc rozbudowywane.Dzieki mikrotransakcjom frajerzy beda nabijac kasiore a R* bedzie dodawac ciagle nowa zawartosc. Dla normalnego gracza nie ma to znaczenia bo miesiac,dwa i tak zdobedziesz najlepsza pukawke,super auto i posiadlosc wiec nie bedzie powodu by kupowac paczki kasy a nowe dzieciaki beda nabijac kase ktora w jakiejs czesci trafi na rozbudowe gry.Oprocz tego zrobia szalona ilosc DLC. Nie widze nic zlego ze chca zarobic wiecej.za 200zl dostajemy mega gre z mega trybem online i jak to zestawic z COD ktore doi poteznie to naprawde nie mozna miec za zle ze Rockstar chce zarobic na GTAO za dodawanie nowych rzeczy.juz sam single player jest wart tych 200zl a nawet sporo wiecej.Co tu mowic o dodatkowym multi za darmo...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dokladnie, gadanie ze to skok na kase to oznaka bycia niewdziecznym frajerem. dostajesz do lapy darmowe online ktore bedzie stale rozszerzane, bedziesz mogl sobie tworzyc wlasne misje. powiew swiezosci jakiego na konsolach nie bylo od 5 lat. do tego rockstar uruchomil maila na ktorego mozna skladac feedback i pomysly dotyczace co warto dodac. nikt nie kaze ci kupowac pieniedzy i jesli masz zamiar grac tylko ze znajomymi to nawet fakt ze cos takiego jest dostepne sie na tobie nie odbije. w gangu roziego jest 55 osob, wiec bedzie z kim grac, zawsze mozna sie ze swoimi dogadac.

 

 

link do newsa dotyczacego Online.

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51422/some-more-details-on-grand-theft-auto-online.html

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze to ma tez swoja dobra strone.

Jak dla mnie dobrą stroną będą bany :) Taką mam nadzieję, bo wiadomo, że modderscy oszuści szybko złamią grę i będzie totalnie zrujnowana. Ale, że każdy modder będzie oszukiwał na kasie ($999 999 999) to pewnie polecą bany, bo Rockstar poczuje się okradany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...