Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się już udało pograć. Tzn. przejechałem wyścig z samym Lamarem, ofc "world record", potem zaliczyłem sam krótką misję i znalazłem się w mieście z jakimiś dwoma randomami.

 

Można jakoś edytować posturę postaci, wybrać coś więcej niż twarz, ciuchy i umiejętności? O co swoją drogą w nich chodzi na multi, z wysokim driving auto mniej wpada w poślizgi czy jak?

Odnośnik do komentarza

@ragus: Zdarzyło mi się dzisiaj, po zainstalowaniu patcha do online. Przeszło samo po ok. 1-2 godzinach (w real time). Akurat i tak robiłem Stunt Jumpy Franklinem, więc brak zmiany mi nie przeszkadzał, ale rzeczywiście coś takiego miało miejsce.

A poza tym ruszył mi wreszcie Social Club (wcześniej zadziałał mi 1 raz od premiery), ale online udało mi się tylko zrobić postać i dostałem kicka do singla.

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza

Jaja sobie robia z tym online i tyle - uruchamiaja po 2 tygodniach od premiery gry i i tak nie dziala. Domyslalem, sie, ze moga byc problemy z polaczeniem, ale nawet nie mozna stworzyc postaci, zreszta ten kreator jest dosyc dziwny - mogli dac jakis normalny, a to z rodzicami i dziadkami jako opcje.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Eh, Social Club też się pitoli konkretnie. Chciałem zmodyfikować troche emblemat, tzn usunąć tło bo na koszulkach brzydko wygląda taki biały kwadrat, ale nic się nie da zrobić w tym momencie. Gdy publikuje się zmieniony emblemat na stronce ekipy nic nowego się nie wyświetla :\

 

 

EDIT: Udało się!

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Heh dokladnie - widze, ze ten ubior bedzie popularny, tez mam zamiar sie tak ubrac, trzeba bedzie zalozyc ekipe Kubota. ;)
Mam nadzieje, ze dzisiaj online bedzie smigal bo wczoraj stracilem troche swojego cennego czasu na nieudane proby stworzenia postaci i zagrania.

 

EDIT:

Crew pod nazwa Kubota (KBTA) zalozony, a tak dla jaj w sumie - zobacze jak to w grze wyglada.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mi się udało pograć trochę na bugu, który nie wyświetlał triggera tego wyścigu. Pojeździłem po LS, nigdzie nie dało się wejść, ale nabijałem sobie lvl na pościgach. Mam 2 poziom i z tego co widzę wszystko się zapisało.

 

 

@up: Wchodzisz w "wybierz postać" i na podświetlonej postaci wciskasz [ ] albo chyba X na xboxie.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...