Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

no ja zrobilem postac i od pol godizny probuje sie połaczyć ale bezskutecznie

 

heh pomyslalem ze skoro nie moge grac to zrobie postac od nowa bo pierwsza w sumie słabo wyszła, wiec postanowilem skasować, i okazuje sie  ze to tez chyba wymaga polaczenia z serverami i wlasnie od 5 min widnieje napis "kasowanie psotaci prosze czekac nie wyłączaj konsoli" bleee

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A na X360 jak sprawa wygląda? Z dostępnością trybu online oczywiście.

 

Bo nie chcę martwić kolegi mówiącego 6/10, ale to nie gierka może być przyczyną Twojej (i nie tylko) frustracji.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Czy komuś udało się pograć online na PS3, bo z powyższych wypowiedzi wynika, że jednak nie?

 

edit. na X360 udało mi się wbić za pierwszym razem, pograłem około godziny, wywaliło mnie, poszedłem do pracy. Ogólnie nie ma armagedonu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A na X360 jak sprawa wygląda? Z dostępnością trybu online oczywiście.

 

Bo nie chcę martwić kolegi mówiącego 6/10, ale to nie gierka może być przyczyną Twojej (i nie tylko) frustracji.

Wyskakuje, że nie można się połączyć z serwerami w chmurze, spróbuj później. Czy coś takiego. Po 14 jeszcze sprawnie działało, niestety dzisiaj już do wieczora będzie coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Teraz to wcale nie da sie połączyć :D a co najlepsze to chyba wcięło moją postać bo na socialclubie sie nie zaktualizowało nic a jak na chwilę się udało połączyć to nie było jej.

 

Fałszywy mesjasz - 6/10.

Jak stworzysz postać i nie uda Ci się połączyć z Online to postać przepada. Tworzyłem swoją postać 4 razy, bo znikała. Debilizm. :)

 

Rockstar odwaliło totalną kaszanę i nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia, mieli wystarczającą ilość czasu aby wszystko dograć na ostatni guzik. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

ak stworzysz postać i nie uda Ci się połączyć z Online to postać przepada. Tworzyłem swoją postać 4 razy, bo znikała. Debilizm. :)

 

Rockstar odwaliło totalną kaszanę i nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia, mieli wystarczającą ilość czasu aby wszystko dograć na ostatni guzik.

Ale właśnie połączyłem się, zrobiłem kilka misji, wbiłem 6lvl i mimo to obawiam się , że przepadła... I to nie była tymczasowa postać, tylko normalna zapisana.

Odnośnik do komentarza

Rockstar odwaliło totalną kaszanę i nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia, mieli wystarczającą ilość czasu aby wszystko dograć na ostatni guzik.

 

To zgłoś się do nich jako koordynator serwerów na 10+ milionów ludzi ;) Kto jest tym zaskoczony/zniesmaczony chyba dawno nie widział premiery dużej gry wymagającej sieci do gry.

Odnośnik do komentarza

coś mi się wydaje, że zyebali z tym, że online jest dopiero dwa tygodnie po premierze. jakby normalnie włączyli 17 września to gracze podzieliliby się na tych co cisną w singla i na tych, którzy waliliby od razu w multi. wydaje mi się nawet, że w singla cisnęłoby więcej osób niż w multi, ruch byłby zdecydowanie mniejszy i dałoby radę to jakoś ogarnąć. teraz sytuacja wygląda tak, że te miliony, które kupiły mesjasza w dzień premiery, albo kilka dni później już się trochę najadły singla i z wilczym apetytem próbuje wypróbować multi i jest kaszana. szkoda

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja traktuje system tworzenie postaci jako jedna wielka beke z systemow w innych grach, gdzie wybierasz wielkosc nosa i spedzasz 40 minut rozdzielajac punkciki na umiejetnosci ;) Ja tam stworzylem odpowiadająca mi postać w jakieś 10 minut, i tak pewnie dość szybko jej wygląd się zmieni jak już to będzie działać.

 

@Yakubu no właśnie też się dziwie, nie wierze, że to nie było gotowe 2 tygodnie temu, a musieli się spodziewać, że obciążenie będzie ogromne. Cóź nie oni jedni polegli, pamiętam Diablo 3 przez pierwsze chyba 2 czy 3 dni też było niegrywalne po sieci.

Odnośnik do komentarza

Za mną wstęp. Potem wyscig. Łączyło mnie do wyscigu 3 minuty, nie było nawet opcji żeby przestać. Kiedy się zaczęło okazało się, że jestem ostatni i startuje...ROZBITY o latarnię! Nie wiem czy scigałem się z jakimis botami (mieli ksywy nad samochodami i można było potem zajrzeć w ich profile gamecards) bo wyruchałem ich, że aż szok po czym okazało się, że w wyscigu ustanowiłem...world record...WTF?! Teraz czekam już 15 minut na doładowanie contentu. Mam przed sobą ładny rozmyty obraz i żadnych znaczków :verymad:

 

edit: czekałem dosyć długo i nic się nie pojawiło. Wyłączyłem konsolę, (pipi)ę to (pipi). Co za fail!

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...