Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zupełnie nie dziwie, zdziwiłbym się, jakby od początku to śmigało perfekt, co innego beta testy nawet na kilkaset osób wewnątrz studia, a co innego jak na razi połączyło się pewnie kilka milionów. Poza tym cięzko porównywać bete Battlefielda do tego, DICE od lat nie robi nic innego, a dla R* to pierwszy tego typu pojekt.

Odnośnik do komentarza

o co z tymi dziadkami chodzi w edytorze?

wybierasz babcie i dziadka dla swoje matki i ojca, i kombinacja tych dziadków daje geny rodzicom które przechodzą na ciebie - w ten sposob uzyskujesz postać. np jak dasz samych murzynów to bedziesz murzynem, ale jesli u przodków bedzie jakiś biały to wyjdzie mieszanka itp

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę bo miałem buga i nie dało się zacząć wyścigu.

 

W internecie można obczaić posiadłości do kupienia, sporo tego.

W kółku gdzie wybiera się bronie można wyrzucić amunicje albo broń, dobre jeśli z kimś gramy i np. skończy mu się ammo.

 

I jest więcej samochodów do kupienia. I są tańsze, Z-type który kosztuje 10 mln tutaj jest tylko za 900 000.

 

To będzie za(pipi)iste, jednak aż takiego faila się nie spodziewałem.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Z działaniem, a jakiego niby. 

jeśli sie nie spodziewałeś (aż takich) problemów to znaczy że do tej pory żyłeś w norce pod ziemią

 

przecież oczyeiste było że będzie shitstorm i przez pierwsze pare dni ledwo kto sobie pogra, a jeśli nawet to z lagami

 

jak w ciągu tygiodnia sytuacja sie ustatkuje to i tak będzie można uznać za sukces

Odnośnik do komentarza

Dobra, 6 lvl za mną, zrobiłem kilka misji polegających na dostarczaniu samochodów temu kolesiowi co Franklin na początku. Oprócz tego są dedmecze i takie typowe rozgrywki jakie znamy z shooterów. Na minus jest trochę sposób umawiania się na akcje i te wszystkie rozgrywki, jakoś dziwnie to sie hostuje i wysyła te zaproszenia, sporo czekania. Na razie póki co jakieś randomy biegają, trzeba poczekać do wieczora aż będą ludzie z forum online i coś się lepszego pogra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...