Skocz do zawartości

Cult of the Lamb


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, messer88 napisał:


a to nie Bug, zauważyłem że tam można kogoś przydzielić tylko jak było coś do roboty

hmm to u mnie mieli wyjebane jak nawet całe pole do podlania lub 5 z 15 grządek nie obsiane. Czasem widziałem, że AI samo z siebie przyszło podlać 1 kratke warzyw z 15 wymagających podlania i szło sobie dalej modlić się do totemu.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bzduras napisał:

A przydzieliłeś ich do prac na farmie przy werbunku? Bo jeśli kazałeś im się modlić to tylko na chwilę się odrywali od swojego nakazanego zajęcia, podobnie jest z farmą.

No właśnie i tu jest problem bo ta opcja zawsze przy każdym werbunku była wyszarzona nawet jak puste pole stało z farmą i resztą infrastruktury :/ Chyba kara za cebule z argentyny

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

U mnie działa jak należy. Tylko przy kiblach nikt nie chce pracować i muszę sam to gówno zbierać. :frog:

 

Rytuał z daniną jest OP. Za pierwszym razem wskoczyłem z 300 na 1200 monet. Obecnie mam 20 kultystów, odblokowane (ale jeszcze nie pobudowane) prawie wszystkie budynki, każda doktryna na maxa, surowce zaczęły wpadać masowo i już nie mam problemu z niedoborem drewna.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bigby napisał:

U mnie działa jak należy. Tylko przy kiblach nikt nie chce pracować i muszę sam to gówno zbierać. :frog:

 

Jak jest nasrane po wiosce to wtedy możesz przydzielić i będzie już sprzątał później stale, a jak chodzi o zbieranie gówna na nawóz z kibla to chyba trzeba samemu zawsze zbierać. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Switch patch is live! 1.0.3

Check for update manually. Just downloaded for me.

Patch Notes from Discord

**Summary of Changes:**

**General Fixes**

-    Loc Fixes for Portuguese-language systems.
-    Huge save file reduction
-    Fixed rare save corruption bug
-    Fixed issue when performing rituals
-    Fixed invisible enemies spawning from the summoner
-    Fixed snail shells not dropping
-    Fixed achievements, including “Godhood”
-    Ratau does not appear if the save has been erased and created again during a certain moment in gameplay
-    If any menu is open as items fall out of chests, the items can fall out of the playable area
-    Pathfinding improvements
-    Fixed an issue when a player pauses on vibrate, causing perma-rumble.

**Dungeons**

-    Dungeon optimisation
-    Optimisation to item Spawning
-    Various optimisation to item spawned from chests and general dungeon optimisation.
-    Fixes for the title entering a semi-unresponsive state after the Lamb collects a certain amount of cards during a single dungeon run
-    Fixes for immortal enemies in Healer fights
-    Fixed spider nests not dropping

**Cult**

-    Only 6 followers entering the temple.
-    Followers disappearing
-    Follower skins achievement not completing
-    Interacting or assigning work to a dying follower causes a semi-unresponsive state
-    Follower quests instantly failing
-    Various soft blockers during onboarding
-    Prisons soft lock

 

https://www.reddit.com/r/CultOfTheLamb/comments/ww4wzi/switch_patch_is_live_103/?utm_medium=android_app&utm_source=share

 

Chyba nie wszysko naprawili XD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

@BzdurasSprawdzisz dla forumowicza czy naprawili owieczke na nśmiecia?

Sprawdziłem, rusza się lepiej, najbardziej wkurwiające bugi zniknęły. Nadal polecam inne wersje najpierw,  ale na zniczu już chyba można grać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Odjebało od kaski owieczkom

Chyba jo, bo dalej pociskają bajeczki, że jak patch przejdzie certyfikacje to będzie, ale oni nie wiedzą kiedy przejdzie i kiedy się pojawi xD Trochę za długo w giereczkowie siedzę, żeby dać sobie wcisnąć takie ściemy. Jakoś inni devi potrafią się określić z dokładnością co do sekundy kiedy wpadną paczyki, a ci tutaj biedni nic nie wiedzo, nic nie mogo? Chyba ktoś tu bierze graczyków pod skórkę z hooya

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...