Skocz do zawartości

Marvel's Midnight Suns


Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

mam strasznie mieszane uczucia co do tej gry. Chyba wolałbym już xcom3 niż to. Lubię marvela, ale gameplay na trailerach kompletnie do mnie nie przemawia i wydaje się jakiś nijaki. Graficznie też nie pokazuje pazura, jak na projekt next gen. Generalnie tytuł wygląda jak z poprzedniej generacji. Fajnie jakby dali demo, żeby przetestować, bo trailery są mylące.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, genjuro napisał:

mam strasznie mieszane uczucia co do tej gry. Chyba wolałbym już xcom3 niż to. Lubię marvela, ale gameplay na trailerach kompletnie do mnie nie przemawia i wydaje się jakiś nijaki. Graficznie też nie pokazuje pazura, jak na projekt next gen. Generalnie tytuł wygląda jak z poprzedniej generacji. Fajnie jakby dali demo, żeby przetestować, bo trailery są mylące.

 

To nie jest next-gen.

Dodatkowo wychodzi też na Switcha i podejrzewam, że w przyszłości na Androida/iOS.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

 

 

 

 

 

 

 

- 45 misji fabularnych

- Przejście gry zajmie około 40-50h. Niektórym playtesterom zajęło nawet ponad 80h, ale to razem z pobocznymi zadaniami.

- 8 poziomów trudności: Story, Normal, 3 Heroic, 3 Ultimate.  Im wyższy poziom tym np. więcej przeciwników i obrażeń przez nich zadawanych, mniej kart i trzeba nauczyć się korzystać z nich w odpowiedniej kolejności/kombinacji. Jake Solomon twierdzi, że na Ultimate 2 i 3 nawet perfekcyjna taktyka może czasami nie wystarczyć do przejścia misji. Ponadto wyższe poziomy trudności dają więcej growej waluty na zakup różnych rzeczy (kostiumy, ozdoby dla naszej bazy itp.)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...