Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No ja to mashuje kwadrat kółko unik czasem w górę wyrzucę i jak się naładuje skill to odpalam też trochę na pałe.
Najważniejsza jest kontrola tłumu wg mnie i rozwalanie w pierwszej kolejności typów z bronią .
Ale fakt nie przyjmiesz wszystkiego na klatę, bo moment padasz.
Pewnie jak ktoś gra 1 raz to trudno, jak ktoś grał w poprzednie części to tu się wjeżdża jak po swoje.
Trochę mnie tylko sterowanie denerwuje, te automatyzmy.
Czasem postać robi co innego niż bym chciał, przykleją się do ściany i inne cuda .
To też są takie gierki które idą w grube mln więc poziom trudności nigdy nie będzie wyzylowany.
I w sumie to bym nawet nie chciał bo tak jak pisałem czasem te fale po kilkudziesięciu wrogów mnie męczą.
Nie nawidze killroomow w grach.
Za to stealth caly czas mnie cieszy.
Eliminacja 2 typów z przysiadu, to pierwsze w co celowałem na drzewkach.

Odnośnik do komentarza

ahaha rzucanie kamieniami żeby odwrócić uwagę przeciwników, sony sra graczom do mord od 10 lat a gracze mówią że ich karmi

 

 

Spoiler

image.thumb.png.18c9879960df6ed6373b69c3d2168f5f.png

 

 

 

 

 

 

 

Obrzydliwa gra pod każdym względem, czułbym się wstrętnie wydając ponad 3 paki na tego paszkwila i nawet nie mówię paszkwil myśląc o grafice tylko o podejściu Sony do graczy i wciskania im kolejny rok kolejny raz tego samego gówna. Ciary żenady mam patrząc na tę grę a wpadam w drgawki jak czytam wasze zachwyty i peany.

 

MA SA KRA.

  • Plusik 1
  • beka z typa 3
  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LukeSpidey napisał:

Gracie z asystą bujania się czy bez?

Od razu dałem na 0, no i łatwo o błąd, ale nie zmieniam.

 

1 minutę temu, PiotrekP napisał:

W tym lunaparku siadłem na ławeczce i już nie mogłem wstać.

Też to miałem. Niby miała być pogadanka z MJ.

Odnośnik do komentarza

Dałem na 0 bo tak mi kolega konfederata poradził tutaj.

 

U mnie też w  lunaparku postać zamarła w nieskończonym chodzie przez npc.

A tak to spoko.

Na razie najbrzydszy moment to było po uwolnieniu

Spoiler

Tombstone'a

gdy wyszli na światło dzienne.

Postać a podłoże  to było gta3.

Ale już po takiej Black Cat widać różnicę.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Nie no trudno to nie jest, raczej wręcz łatwo.
Może ze 3 razy zginąłem na niesamowitym a nie powiedziałbym że jakoś super ogarniam.
Nie wiem jak będzie dalej, ale też widzę że można sporo podkoksowac postać technologią kostiumu.

Niesamowity to jest sredni poziom trudności, najwyższy jest dosyć trudny. 

Po przejściu gry będzie jeszcze ultimate. 

Odnośnik do komentarza

Gra pod kazdym wzgledem lepsza niz pierwszy Spidermon wiec daje 9+/10 dal bym moze nawet 10= ale MJ jest Chujowka wiec nie moge... Druga polowa gry to w ogole rozpierdala! 

 

Jakies 2 czy tam 3 trofki do dobicia na szybko i Platynka. Jak wyjdzie Ultimate i NG+ to z wielka checia przejde jeszcze raz bo Bossowie niszcza :fsg:

 

Pozdro dla przegrywow co od 5 stron licza pixele xD

 

Ok Done

 

 

18b59c0263031-screenshotUrl.jpg

  • Plusik 6
  • Lubię! 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Nareszcie mam czarny kostium, linia fabularna jest doskonała, różnorodna, pędzi bez przystanków.Nawet te etapy "detektywistyczne" (szkoda że tak proste) są bardzo przyjemne, bo wiadomo że zaraz wybuchnie jakaś bomba.

Omijam kompletnie poboczne zadania, chyba że właduje się w środek piasku albo zobaczę skrzynię.

Więc obrażanie gry za ubisoftowość jest zabawne, bo nikt nikogo nie zmusza do zbieractwa, a ja nawet zapominam czasami przez 2h wykorzystać punkty doświadczenia, a i tak na poziomie trudnym idzie jak po maśle.

Jak ktoś będzie chciał pozbierać wszystko, a wydaje się to lepsze niż poprzednio to moim zdaniem powinien dołożyć plusa do oceny a nie obniżać.

 

Odnośnik do komentarza

No jest moc. Wszystko tu mi gra, oprócz  że czasem jest za dużo walk z mobkami w jakiejś misji. Tak o 1 sekwencje za dużo. 

Gram teraz w trybie 30fps  I gra się bardzo dobrze. Włączyłbym od początku gdybym wiedział, że tak dobrze dział. Różnica w grafice też nie jest minimalna. Jest znacząca.

 

Oj fabularnie to dowozi bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...