Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już kończę story.
Ng+ nie ma sensu, platyna i do paczkomatu.
Gra ma swoje momenty, na ten moment kilka fajnych głównych misji i ze DWIE poboczne.
Mało.
Do tego nudne i powtarzalne znaczniki które tylko jak najszybciej odchaczyć.
Uważam też że fotki jakoś straciły, wydaję mi się że w 1 trzeba było pokombinować znaleźć obiekt i odpowiedni kąt miejsce na foto.
A tu podchodzisz 3sek cyk i lecisz dalej.
Jakieś to takie wszystko bez wyrazu.
Jedynie wyzwania mysterio fajne bo w końcu jest jakieś wyzwanie a co za tym idzie satysfakcja.
2 spiderow 3 drzewka ale znów podobne gadżety, odblokowywanie strojów, no wieje kotletem.
Nie da się chyba tego uniknąć w końcu to już 3 gra....
Oczekiwania były ogromne bo poprzednie części to ps4/pro tu mieli wejść na wyższy level a to nadal ten sam spider.
Również uważam że 1 najlepsza.
Ciężkie zadanie przed nimi, ja mam odczucia trochę jak z assassin's creed - co oni mogą zrobić w następnych częściach?




Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Czuje, że powoli koniec przygody i zabrałem się za poboczne rzeczy. 

Giereczka cudowna. Początek niemrawy, ale później już ogień.

Graficznie super. Technicznie nextgen. Ja pierdziele, dawać ng+ szybko i dlc.

10/10

Nie no gra jest miazga, te setpiece'y. Ja obrałem taktykę story, potem reszta, jak najdzie ochota, trochę tylko brakuje punktów skilli, ale nadrabiam swoim skillem :). 

 

Pochodzilem dla ochłody po Nowym Jorku szukając tych niewidzialnych ławek xDD. Lawek nie znalazłem, za to jestem zachwycony, jak wyglądają niektóre lokacje na ziemi, gdzie nigdy nie dotrzemy, bo 99% gry dzieje się w powietrzy, a ilość NPC i ich zachować oraz sam traffic density to naprawdę jest Matrix, a Cyberek mógłby się powstydzić. Trafiłem na dwie babki gadające o dzieciakach, ktostam wynosił śmieci, ktoś składał kwiaty na grób, jest mega dużo takich smaczków tutaj. 

 

https://youtube.com/shorts/Yz_3DesZZnk?si=tw-yLSneqO4_u9YX

Hed to dobry trip zrobil po mieście xD

 

https://youtu.be/Dh3AU3FwyAM?si=W_zpDRL-Desmw09V

Odnośnik do komentarza

Jasne, że gra powiela sporo elementów z jedynki, jest to bardziej widoczne w przypadku obu części pająków niż np w Horizonie czy God od war w odniesieniu do ich poprzedniczek ale dwójka ma o wiele lepsza fabułę niż jedynka, ciekawsze questy poboczne chociaż mogloby być ich trochę więcej to zakończenia niektórych z nich sugerują obecność tych wątków w jakimś DLC, walka sprawia wiekszy fun niż w jedynce, główne ze względu na różne nowe moce, które są bardzo efektowne no i najważniejsze oprócz bardzo dobrej fabuły, gra co chwilę czymś zaskakuje, co jest jednak rzadkością w open worldach, tutaj prawie każda misja to coś nowego, jestem w momencie gdy myślałem, że już nic mnie specjalnie nie zaskoczy a jednak, robotę robi także duża szczegółowość świata, czy to z powietrza czy na ziemi a szczegółowość to jest coś dla mnie ważnego w grach i studia Sony kładą duży nacisk na to zawsze. Pierwsze mniej więcej 25% gry niemrawe, takie wprowadzenie, później się rozkręca na dobre a od połowy gry to jest jazda bez trzymanki także ja w NG+ chętnie wejdę, czego nie miałem przy jedynce, ze względu na całą otoczkę, gameplay i z tymi wszystkimi rzeczami odblokowanymi od początku to będzie mega fajne. 

Edytowane przez Qbon
Odnośnik do komentarza

Skończyłem fabułę, no i niestety jedynka > Miles Morales > dwójka. Niby wszystko poprawione, niby lepiej, więcej, mocniej, ale kurde no nie wiem. Były momenty, była ostra napierdalanka, ale za jajca nie złapało. Czy to przez zmęczenie materiału? Możliwe, trochę syndrom Tears of the Kingdom - gra wyśmienita, ale już to było.

Spoiler

Absolutnie chujowe sekcje z MJ, cały wątek Kravena z pizdy, kiepściutkie akcje w umysłach z Li, no kurde :/ Kreacja Venoma dowiozła, ucieczka w miasto i walka z Kravenem super, moce symbiota u Petera też... I to tyle?

Nie powiem, że zawód, bo wiedziałem czego oczekiwałem, ale ta część nie powinna mieć wyższych ocen, niż poprzedniczka. Nawet za grafikę, bo czasami jest fotorealizm, a czasami to początki PS4. Gdzieś uleciała mi z gry ta komiksowość; brak biografii, encyklopedii, smaczków jak w jedynce. Ech. Dobiję do 100%, może coś fajnego mnie spotka, ale to nie jest Uncharted 2 dla Uncharted 1.

 

A, no i dawno nie grałem w tak, khem, progresywną grę.

Odnośnik do komentarza

Contentu też jest mało.
Mam 80% + i na niektóre mniejsze dzielnice to prawie się nie zagląda albo jest dosłownie kilka aktywności.
Bardzo mało prawdziwych pobocznych questów na poziomie jak chociażby z pewną starszą kobietą i pieskiem.
Jakby wyjąć te zapychacze to bieda aż piszczy.
Mówię o pobocznych, do story nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Schranz1985 napisał:

Contentu też jest mało.
Mam 80% + i na niektóre mniejsze dzielnice to prawie się nie zagląda albo jest dosłownie kilka aktywności.
Bardzo mało prawdziwych pobocznych questów na poziomie jak chociażby z pewną starszą kobietą i pieskiem.
Jakby wyjąć te zapychacze to bieda aż piszczy.
Mówię o pobocznych, do story nie mam zastrzeżeń.

Contentu to akurat jest idealna ilość, rzygałem już grami na 100h. Gdyby imo wyjęli wszystko procz story też byłoby tak samo dobrze i gra nic by nie straciła. Została mi koncowka, story naprawdę trzyma i aż szkoda w jakimkolwiek momencie szukać znajdziek. 

 

Aczkolwiek za ten cykl dnia i nocy to karny kutas, jak się gra story to nawet nie zwróciłem przez 15 godzin uwagi na to, w SP1 I Moralesie to było dynamiczne. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

No mój największy zarzut to właśnie za mało misji pobocznych, takich w stylu tych Flame czy z aplikacji, jak one się pojawily na początku gry to myślałem, że później będzie więcej takich, a część z tych pobocznych questów kończy się w taki sposób, że mocno to sugeruje wycięcie contentu pod DLC. Poza tym gra sztosik, gameplay, fabuła, tylko właśnie czuć niedosyt trochę odnośnie pobocznych misji, no kurczę, chętnie pograłbym jeszcze więcej w to, Ragnarok miał wiecej opcjonalnych questów a to nie był open world. Czekam na NG+ i może na dlc, bo tam ewidentnie był potencjał na coś więcej, albo celowa zagrywka albo nie starczyło już czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...