Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bartiz napisał:

Na Xboxie nie wyłączysz (info z Reddita), na PS5 nie wiadomo.

O kurde znalazłem ten post. Na Xbox wywalili w ogóle opcje dotyczącą crossplay :/

https://www.reddit.com/r/ModernWarfareII/comments/yevgy1/theres_no_option_to_disableenable_crossplay/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ginn napisał:

Dawaj kilka zdań z pierwszych wrażeń :kratoswoke:

Strzela się kurwesko dobrze, faktycznie poprawili przeładowanie, sześć meczy i nie ma zajączków, natomiast jest świetna wymiana ognia. No momentami jak w singlu :obama:

Gra jeszcze nie ma premiery w Europie a mimo to mecze wyszukuje poniżej 10 sekund.  Rewelacja. 

 

Jedną pierdołą poprawili Gunsmith - prosty przycisk nad ikoną broni. Niby takie nic a robi robotę. 

Dziwne jest to, że nie można wyjść w trakcie meczu, albo to jakiś bug,albo nie widzę opcji. 

 

I teraz coś co będzie przeszkadzać wielu. Jak MW 2019 był utrzymany w szaro-zielono-niebieskiej kolorystyce tak MWII jest w bardzo, podkreślam bardzo ciepłych barwach. 

Cztery nowe mapy na których grałem są o zachodzie słońca, dominuje żółty, pomarańczowy i czerwień. W skrócie jest kolorowo. 

No ale chuj z tym, bawię się kapitalnie. 

 

:vegeta_smile:

 

 

 

 

 

 

 

62993e4f-09ee-421f-9a65-657b1893fb80.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, number_nine napisał:

Czy po pobraniu gry i włączeniu jej są takie cyrki z dociąganiem danych jak w poprzednim MW? Nie chce sie wkurwić jak okaże sie, że na start trzeba dossać jeszcze paczki z mapami, teksturami, coopem.itd żeby móc odpalić kampanie XD 

Na Xboxie tylko kampania i day one patch. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

Oczywiście bez bugów się nie obyło - na PS4 mam problemy z dźwiękiem, a w trakcie meczu nie da się wejść do menu pauzy XDDD

Też miałem tego buga przy pierwszym meczu. Później było ok. Może brak opcji opuszczenia gry, to też bug? 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Banan91PL napisał:

Serio brak wyłączenia cross pleja na xboxie ?;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coś musi być nie tak, bo w becie normalnie dało się wyłączyć. Z drugiej strony ja cały czas grałem w CoDy na włączonym. Rzadko dobiera więcej niż jednego PC w matchmakingu. Głównie to miks PS i Xbox. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...