Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pioooti napisał:

Dobra, 10 minut gameplayu na YouTube i zawitałem na peron, z którego odjeżdża Hype Train.

Jak na XSX mogę zassać tylko kampanię?

 

Złożyć preorder na grę. 

 

Kampania zaliczona, mile spędzone kilka godzin.

Spoko to wymyślili z tym wcześniejszym dostępem, bo w życiu bym tego nie odpalił, a tak to przeszedłem i jeszcze różne fanty dali do multi za każdy ukończony rozdział. :lapka:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Drugi raz musze powtarzac cala misje bo gra zatrzasnela mnie w windzie :ragus: ja rozumiem jakies male bugi czy doczytywanie tekstur ale kurwa skoro nie potrafia wypuscic dzialajacej w pelni kampanii na 6h to niech wracaja na informatyke na cosinusie a nie sie biora za gry wideo

 

Ogolnie ma wrazenie ze weteran jest troche nierowny. Wiekszosc gry bylo spoko ale np misja z czolgiem to juz przegiecie pizdy

Odnośnik do komentarza

U mnie pojawiły się bugi w misji 

 

Spoiler

w której mówimy ghostowi gdzie ma iść obserwując go z kamer, miałem dwa momenty, w którym kazałem mu kogoś zabić a on wychodził zza jakiegoś murku i wracał za niego i tak cały czas, nic nie mogłem zrobić. 

 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ale ta kampania jest PRZEJEBANIE DOBRA. Kurwa mać, no nie sposób się nudzić, w każdej misji praktycznie zmieniamy styl grania, nie ma samego strzelania (które jest jednym z lepszych w grach ever), aż mi się nie chce tego kończyć, bo zabija ta gra klimatem, realizacją, i kurde graficznie jest kosior :obama:

 

Spoiler

Ciekawe czy ten crafting w misji Samotność, to hint w stronę DMZ.

 

Odnośnik do komentarza

No wykurwista jest ta kampania. Ten klimacik Narcos i Sicario niby przeruchany ale tu trzyma za morde i nie daje odejsc od ekranu. I ten dzwiek :banderas:

 

Ale graficznie to liczylem na wiecej. Jest ladnie, momentami slicznie ale czasami srednio. W misji snajperskiej (sama misja cudo jak prawie kazda w sumie xd) mialem takie doczytywanie tekstur ze chuj. Przed samym ryjem czasami. I nie wiem czy to ja mam cos pojebane w ustawieniach bo w sumie nikt inny nie narzeka. Gdzies mi mignelo ze byla jakas opcja pobrania tekstur w wyzszej rozdzielczosci czy cos takiego ale nie sprawdzalem. W sumie i tak moze jeszcze zanim multi wyjdze przejde na szybko na najnizszym zeby dobic pucharki to sie zobaczy

Odnośnik do komentarza

Niestety pop up występuje na większych mapach, ale te mniejsze :obama: Oświetlenie miażdży suty, no i ta jebana woda :banderas:

 

Te tekstury są w opcjach grafiki, do singla spoko, do multi wyłączyć, bo podobno zwiększa ping.

 

Misja "Alone", to chyba jedna z lepszych misji w strzelankach ostatnich kurwa lat, przechodziłem bez wystrzału i jak wciągałem gości pod wodę, to się aż spociłem z wrażenia. A ile tam możliwości jest podejścia, no ja pierniczę!

Odnośnik do komentarza

Mi misja Alone na weteranie dała bardzo mocno popalić. AI jest po prostu chore, bo są momenty, że cię widzą nawet zza ściany czy zamkniętych drzwi, a innym razem leżysz na podłodze i przeciwnik w ogóle cię nie zauważa. Miałem też moment w końcowej fazie misji, że przeciwnicy pojawiali się znikąd się tuż za moimi plecami, co skutkowało oczywiście śmiercią od jednego strzała. Szczerze mówiąc nie wiem co jest z tym poziomem trudności, bo jedni w ogóle nie narzekają, a drudzy piszą, że nawet na rekrucie jest ciężko z tym powalonym AI. Może wprowadzili coś w stylu SBMM do kampanii, dostosowując poziom trudności pod umiejętności gracza? Dziwnym trafem po iluś tam zgonach/przerwie od gry robiło się łatwiej... Nawet ten ostatni fragment misji przeszedłem z dużą łatwością, gdzie inni się żalili, że jest właśnie najtrudniejszy...

Odnośnik do komentarza

Czołem. Grałem w parę części CODAa ale nie potrafię sobie ogarnąć o co chodzi z Ghostem. Pewnie nie skupiam się bardzo na fabule bo nie potrafię rozkminić dlaczego żyje skoro zastrzelił i spalił go ten jakiś tam generał czy ktoś w jednej z części. Może mi ktoś to wyjaśnić? Z góry dziękuję i proszę się nie śmiać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...