Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Metoda napisał:

W opcjach?

Szukałem i nie ma.

12 minut temu, Kris77 napisał:

Nie odnieśliście wrażenia, że MW2019 wyglądało lepiej, tak bardziej "plastycznie"? Oświetlenie, efekty cząsteczkowe, syf i bliki na kamerze. MWII odnoszę wrażenie że wygląda jak taki kanciasty Minecraft obleczony teksturami w wysokiej rozdzielczości. Mapa Muzeum aż raziła w oczy kancistością. Moim zdaniem. 

Żeby nie było, strzelało się super, gunplay wypas, ale jakoś MW 2019 bardziej mi się wizualnie leżał. 

Wydaje ci się. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Kris77 napisał:

Nie odnieśliście wrażenia, że MW2019 wyglądało lepiej, tak bardziej "plastycznie"? Oświetlenie, efekty cząsteczkowe, syf i bliki na kamerze. MWII odnoszę wrażenie że wygląda jak taki kanciasty Minecraft obleczony teksturami w wysokiej rozdzielczości. Mapa Muzeum aż raziła w oczy kancistością. Moim zdaniem. 

Żeby nie było, strzelało się super, gunplay wypas, ale jakoś MW 2019 bardziej mi się wizualnie leżał. 

Muzeum jest brzydkie i ma taki wygląd właśnie ale co do reszty ci się wydaje, już wszystko nca youtubie porównywali.

Odnośnik do komentarza

U mnie wyświetla się komunikat o multilogowaniu konta i nie przechodzi dalej. Zmieniłeś lokalizację, czas i coś jeszcze? 

 

Dodam, że mam na konsoli 2 konta, główne i dodatkowe, na którym mam Ultimate Pass. Jak na samym głównym wychodzę z kampanii do Menu, to krzyczy że nie mam Golda, jak zaloguje się na konto z Ultimate i przełączę z powrotem na główne, to mam ten komunikat.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Master_Lukas napisał:

U mnie wyświetla się komunikat o multilogowaniu konta i nie przechodzi dalej. Zmieniłeś lokalizację, czas i coś jeszcze? 

 

Dodam, że mam na konsoli 2 konta, główne i dodatkowe, na którym mam Ultimate Pass. Jak na samym głównym wychodzę z kampanii do Menu, to krzyczy że nie mam Golda, jak zaloguje się na konto z Ultimate i przełączę z powrotem na główne, to mam ten komunikat.

 

Samo przełączenie w konsoli działało ale załatali to, teraz trzeba jeszcze konto activision przestawic na nową zelandie.

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, KrwawaRyba napisał:

Ciekawe czy dzisiaj o północy da się wbić. No i 6h bez PCciarzy :)

 

Crossplay off czy on? Jak gracie na konsolach?

Crossplay on? Pogięło cię bolec?

 

Spoiler

To tak jak spędzenie trzech tygodni wakacji w pięknym kraju, ale w hotelu pełnym rusków:shotgun:

 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bartiz napisał:

Na Xboxie nie wyłączysz (info z Reddita), na PS5 nie wiadomo.

W becie na XSX dało się wyłączyć. Na duże tryby tylko wymagał. Pięknie by było gdyby warzone2 na PS5 działał bez crossplay 

12 minut temu, Czezare napisał:

Crossplay on? Pogięło cię bolec?

 

  Pokaż ukrytą zawartość

To tak jak spędzenie trzech tygodni wakacji w pięknym kraju, ale w hotelu pełnym rusków:shotgun:

 

Czasami miałem wrażenie, że z crossplayem były lepsze pingi na serwerach przez co lepiej się grało. Tym razem ps5, więcej graczy w EU, może będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...