Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Solderowy123 napisał:

Czy kampania w remakeu opowiada tę samą historię, co oryginalna gra, ale w "nowych szatach"? Samą grę zamierzam zakupić sobie na płycie w dniu premiery, byle tylko nie zabrakło kopii gry w mojej mieścinie.

Nie, to jest całkowicie nowa historia i kampania.

22 minuty temu, qvstra napisał:

da sie jakos kupic preordera na xbox za mniej niz te ~320zl z brazylii?

Na Turcji podobno 190.

Odnośnik do komentarza

Kampania to totalna jazda bez trzymanki :obama: Jestem świeżo po przejściu MW2019 (najlepszej od lat) i tutaj zdecydowanie poziom podtrzymali. Póki co jestem na 10 misji. Trofiki niby proste, ale nie patrząc na ich opis, to do tej pory zebrałem cały jeden :kaz: Poziom weterana jest nierówni i często dochodzi do absurdalnych sytuacji, gdzie dostrzega Cię wróg, który nie ma prawa tego zrobić, ale to w sumie typowe dla serii.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Skonczone :fsg: najlepsza kampania coda ever/10. Zostaly 3 pucharki do dobicia no i coop ale to od 27ego dopiero. Nie ma co sie kierowac sentymentami bo takiej roznorodnosci i klimatu nie bylo nigdy. To na ile sposobow mozna ogarnac niektore misje to :obama: dopiero przy wbijaniu trofeow np w El Sin Nombre zobaczylem ze misje mozna przejsc na zupelnie inny sposob. Zloto. No serio tak dobrze to juz dawno sie nie bawilem

Odnośnik do komentarza

+1000 kurwa, ta kampania to jedna wielka miazga :obama: Podczas grania aż mi jaja napuchły, takie to dobre, skurwysyńskie i klimatyczne. Gra się w to jak w jakiś film akcji. Wszystko było sugestywne, przyziemne, no i tak jak Schabek napisał - rożnorodne. Teraz byle do piątku :banderas: A, zobaczcie scenę po napisach!

 

I chcę Alejandro jako operatora w multi, piękny skurczybyk z niego.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę na Normalu. Skończyłem z przyjemnością, choć do zachwytu u mnie daleko. To co na pewno trzeba przyznać i to bez najmniejszej wątpliwości to fakt, że mamy do czynienia z najładniejszym CoD-em w historii. Widać, że devi na dobre "zapanbracili" się z nowym silnikiem i nauczyli się go wykorzystywać. Grafa jest ostra jak żyleta, również znakomite animacje, oświetlenie i efekty cząsteczkowe po prostu robią. Szczególnie zaimponowały mi filmiki przerywnikowe, a w szczególności mimika twarzy postaci. To co mnie zaskoczyło to dość wysoki poziom trudności na Normalu. Moim celem było głównie jak najszybsze przelecenie się przez grę celem zdobycia tych dodatków do creme de la creme tej serii, czyli Multiplayera. Pagibłem ładnych parę kilkadziesiąt razy, a niektóre checkpointy przechodziłem po wielokroć. W tym miejscu pragnę wyrazić moje głębokie wyrazy współczucia tym co owe checkpointy będą przechodzić na weteranie. Co mi się nie podobało? W całej powiedzmy pierwszej połowie gry emocje są jak na grzybobraniu i stąd moja ocena końcowa kampanii taka a nie inna. Sytuację uratowała bardzo udana powiedzmy część druga i sama końcówka. Ja rozumiem, że po gazylionie części CoD-a trudno czymkolwiek graczy zaskoczyć, stąd ograne do tzw mata patenty znane z przeszłości serii powodowały li tylko to, że co chwila zasłaniałem padem ziewające usta. Potem w dalszej części było na szczęście już znacznie lepiej i parę nowych patencików naprawdę mnie zaskoczyło in plus. Najbardziej zaskoczył...

Spoiler

crafting a la TloU

Dobra... kampania odhaczona, odfajkowana, a teraz obgryzam z niecierpliwością do krwi paluchy w oczekiwaniu na Multiplayer.

 

Ocena kampanii:  7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również udało mi się w końcu ukończyć grę. Jak dla mnie weteran najtrudniejszy w CoD od dobrych kilkunastu lat, głównie przez popieprzone AI i dziwny system checkpointów.

 

Sama fabuła na bardzo wysokim poziomie i nie dziwie się, że są plany stworzenia filmu na podstawie Call of Duty, bo jeżeli będą go pisać ci sami ludzie co MW, to może wyjść z tego najlepszy film na podstawie gry. Niegdyś taki pomysł wydawał mi się niedorzeczny, ale teraz będę temu mocno kibicował. Pytanie tylko czy MS po przejęciu Acti podtrzyma te plany. 

Odnośnik do komentarza

Mamy dokładnie taką samą sytuację, jak po CoD4 i misji w Prypeci. 

Gracze docenili Clean House z MW 2019 i tutaj mamy tego więcej, co moim zdaniem wyszło grze na dobre. 

Wszystko jest takie spójne, dopracowane i gra się w to po prostu fajnie. 

Grafika i dźwięk jest 10/10 podczas misji z ostrzału kartelu z

Spoiler

samolotu

Kiedy trafiliśmy blisko naszych ziomeczków, dźwięk wracał do nas przez radio :obama:

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Tak się robi blockbusterowe kampanie, akcja bez przerwy, fajne postacie, bez zbędnego i sztucznego patosu. Do tego świetne filmowe scenki, fun gunplay i ładna grafika.

9/10, minus za techniczne bugi które spotkałem kilka razy.

Właściwie nie było misji która mi się nie podobała, tylko poziom trudności jest trochę nierówny. Grałem na Veteranie i czasem przy gościach z armorem i shotgunami dostawałem insta death jak tylko się wychyliłem a innym razem miałem czasu na reakcje jak na jakimś normalu.

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra kampania i w zasadzie poziom MW 2019 utrzymany. To jak można zniszczyć miasteczko i most za pomocą AC 130 powodowało banan na twarzy. Grafika petarda, miejscówki różnorodne, tempo akcji myślę że w sam raz. Ciekawe nowe mechaniki i misje z craftingiem. Weteran przyznam że dawał w kość momentami, szczególnie kiedy misje "Samotność" chciałem przejść bez wystrzału :yao: AI widać że jest poprawione i conajmniej pare razy mnie zaskoczyli flankując mnie. To jaki perfekcyjny jest gunplay tutaj to nie da się opisać, jeszcze w sprzężeniu jak brzmi headshot gościa z pancerzem i jak ogólnie przeciwnicy reagują na postrzał, to wszystko tarmosi siusiaka :banderas:  no gameplay to sam miód, podobają mi się też nowe celowniki i attachmenty broni. 

 

Przed MWII przechodziłem też ostatniego Vanguarda i nawet nie ma co porównywać, szkoda strzępić ryja. Nawet Ghosts z 2013, przez wielu zhejtowanych ma lepszą kampanię niż te ostatnie wypusty Sledgehammer Games i Treyarchu. Infinity Ward? Najlepsze studio od Call of Duty, zawsze tak było.

 

No i jako że na sam koniec wspominają o 

 

Spoiler

Makarowie, to mam nadzieje ze będzie więcej napierdalania się z ruskimi w MWIII

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kurła no hajpik mi wjechał po tych opiniach na temat kampanii. Ja z tych, co zawsze zaczynają CoDy od singla więc liczyłem na to, że kampania będzie teraz co najmniej tak dobra jak w MW2019 no i wychodzi na to, że jest. Boli wywalenie 350 za cyfre, ale chyba nie wytrzymie. Obawiam się tylko problemów z multi po premierze

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, number_nine napisał:

Kurła no hajpik mi wjechał po tych opiniach na temat kampanii. Ja z tych, co zawsze zaczynają CoDy od singla więc liczyłem na to, że kampania będzie teraz co najmniej tak dobra jak w MW2019 no i wychodzi na to, że jest. Boli wywalenie 350 za cyfre, ale chyba nie wytrzymie. Obawiam się tylko problemów z multi po premierze

 

 

Mam to samo, właśnie się zastanawiam czy wziąć u Turka edycję Vault droższą o 13 jurków od Cross-Gen.

Odnośnik do komentarza

Było już wielokrotnie ale tak, da się, może kupić brazylijskie zdrapki na mtc, wpisać je na konsoli i wyjdzie ci za zwykłą edycję około 30zł taniej (tak ja kupiłem) ewentualnie turecka wersja ale tu więcej zabawy jest z VPNem.

 

Osobiście nie widzę sensu płacenia za Vault Edition, te dodatkowe skiny do multiplayera są lamerskie, a odblokowanie 50 leveli battlepasa bez sensu, bo w trakcie sezonu i tak to wpadnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...