Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Kuzwa panowie bo miałem po robocie jechać i brać a tu widzę ze zaczyna się rakowisko. Jest Ok? Czy nie jest Ok? Nigdy nie miałem CoD w multi wiec nie wiem czy te braki to faktycznie coś ze się będzie złe grało czy wyjebane jajca?

95% gier multi w dzień premiery jest słabo grywalna, co jest kurwa horrorem i niedopuszczalne jest, żeby ogromne molochy wydawały coś takiego. Nie wiem, jak w ogóle przebiega testowanie? Nikt w to nie gra przez ostatni tydzień przed wypuszeniem? Czy robią to jacyś ciule jebani, co nie potrafią into gry?

 

Na current genach gra chodzi dobrze raczej, wszystko będzie naprawione. Pytanie czy dziś, czy po weekendzie XD 350 złotych graczu, bzzzzzzzz, MOŻE DOSTARCZYMY DZIAŁAJĄCY PRODUKT.

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

:kekw: Każdy Krzychu to jest wariat w opór mordy :kekw: ale się wkurwił xdddd

ja pindole ależ ja bym w to gówno zagrał, siedzę w pracy i chyba nie wytrzymam i zajadę po pudełko :frog:

Odpaliłbym się jakbym kupił i nie mógł zwrócić, a tak to nawet nie chce mi się tego pobierać, bo wierzę na słowo (w Vanguard nawet kilka ładnych miesięcy po premierze było podobnie), a mógłbym zwrócić. Po prostu irytuje mnie takie partactwo, bo to nie jest mała gierka, małego, biednego studia, które ogranicza budżet. Oni po prostu mają to w chuju, bo i tak się sprzeda, a łatać sobie będą na swoich zasadach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LiŚciu napisał:

Kuzwa panowie bo miałem po robocie jechać i brać a tu widzę ze zaczyna się rakowisko. Jest Ok? Czy nie jest Ok? Nigdy nie miałem CoD w multi wiec nie wiem czy te braki to faktycznie coś ze się będzie złe grało czy wyjebane jajca?

problemy na razie standardowo na PC tylko.

Odnośnik do komentarza

Kończę dobijać M4 do 20 poziomu. W sumie to nawet spoko, że do odblokowania kolejny ulepszeń, musisz zacząć używać kolejnej broni z 'rodziny' danej broni. Dzięki temu zamiast katować ciągle jeden zestaw broni, będzie można potestować inne. 

 

Mapki póki co mi pasują. Nie o grałem jeszcze wszystkich, ale póki co nadal te dwie z Bety najlepsze.

 

Kupować i się nie zastanawiać. Jeżeli drogo, to na tureckim bazarze ponad 40% rabatu. 

 

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...