Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, krzysiek923 napisał:

To samo było w Vanguard, więc tym razem wierzę na słowo. Takich recenzji jest sporo, a skoro kupił, zagrał i tak napisał to chyba nie dla hecy.

No to ja Ci od razu odpowiem, że Vanguard jest jak psie gówno w parku a MWII jak zimne piwko po ciężkim dniu w lipcowy wieczór. 

Wbiłem już 15 level bugów na XSX zero. Wczoraj były jakieś kwiatki z  menu, ale dziś to pełnoprawny produkt, jakby był patchowany od miesiąca. 

Pamiętajcie też, że ta gra będzie trzymać cenę więc nie ma sensu czekać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hubert249 napisał:

Pamiętajcie też, że ta gra będzie trzymać cenę więc nie ma sensu czekać. 

To prawda i nie zamierzam na złość mamie odmrażać sobie uszu i pewnie kupię, ale nie dzisiaj, bo dzisiaj jest jak jest. Gram na PC, ale inb4 nie intersują mnie jacyś cziterzy, mam to w dupie i nie mam jakieś paranoi na tym punkcie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, bartiz napisał:

Przecież tu na normalnym trybie TTK jest śmieszny, na chuj wam jakiś hardkor.

To tylko Rozi po raz setny biega ze sraczką i obrzydza ludziom kolejna grę. 

Ja po kilkunastu meczach miałem jednego buga - trup zawiesił się w powietrzu. 

 

Odnośnik do komentarza

Ale awans broni zablokowany na 20 i konieczność grania innymi aby coś odblokować w swojej ulubionej, to najbardziej s(pipi)ony pomysł. W m4 żebym odblokował sobie 4 kolimator, muszę mieć któryś lev w broni X, ale żeby ja mieć, muszę najpierw odblokować broń Y, ale do niej potrzebuje Z. Odechciało mi się grać.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Hubert249 napisał:

To tylko Rozi po raz setny biega ze sraczką i obrzydza ludziom kolejna grę. 

Nie no jest kurwa wszystko w porządku, tylko dźwięk nie działa, zajebista gra 10/10, warta 3 bomb na premierę! Wszystko przetestowane cymesik, tylko Rozi zakłada 100 kont na Redditcie i wrzuca filmiki z bugami, Rozi hakuje serwery i psuje ludziom komputery, bo im się gra nie uruchamia. Zajebisty cross-gen bundle, tylko szkoda, że działa na jednej konsoli.

 

Widzę Donuś następny ancymon, jak ja kurwa śmiałem oczekiwać działającej gry, co za bezczelny gracz ze mnie. Nie, żeby w becie gra działala normalnie. Nie, żeby twórcy reklamowali tryb hardcore przed premierą (potajemna modyfikacja na blogu rulez, ale preorderki by im się nie zgadzały). A ja jestem jebaną pizdą, bo to pre-orderowałem.

Odnośnik do komentarza

Co do singla, to podoba mnie się, że najlepsze elementy z MW są tu wyizolowane i pięknie podane w zwielokrotnieniu.

     Ot, czyszczenie zabudowań, wnętrz domostw z terrorystów. Muzyka cichnie, słyszysz krótkie, zwięzłe komunikaty ludzi z teamu, palec nerwowo dotyka spustu i nagle BAM w cywila! Tak,,to jest możliwe. 

Drama jest piękna w niesamowitej grafice i wspaniałym udźwiękowieniu. Kule świszczą za głową i gdzieś ponad nią, długo czekasz na wejście cpt Price, niczym na Cezarego w Psach trzy, ale jak już wejdzie...

Do tego misja snajperska z w/w panem. Niespodziewany udział 

Spoiler

kartelu, zabójstwa, zdrady, czołganie po krzakach,

no czego tu nie ma. 

Skojarzenie z filmem 

https://www.filmweb.pl/film/Dobre+zabijanie-2014-708003 obowiązkowe.  

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Te mapy to najgorszy zestaw z ostatnich kilku lat. Jaskrawe kolory, zlewajacy sie operatorzy, tekstury to jakies nieporozumienie (PS5 - streaming bez limitu). Granie SMG nie ma sensu, bo w RKM ads jest krotki, a zasieg zdecydowanie lepszy, wiec nawet na krotkim dystanie takie M4 nie ma sobie rownych. Dzwiek jest tak spierdolony ze jak przypomne sobie smuty na MW 2019 to chcialbym zeby dzwiek taki byl.

Kampania zajebista, ale ten multik to jest slaby.

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, gnom napisał:

Te mapy to najgorszy zestaw z ostatnich kilku lat. Jaskrawe kolory, zlewajacy sie operatorzy, tekstury to jakies nieporozumienie (PS5 - streaming bez limitu). Granie SMG nie ma sensu, bo w RKM ads jest krotki, a zasieg zdecydowanie lepszy, wiec nawet na krotkim dystanie takie M4 nie ma sobie rownych. Dzwiek jest tak spierdolony ze jak przypomne sobie smuty na MW 2019 to chcialbym zeby dzwiek taki byl.

Kampania zajebista, ale ten multik to jest slaby.

Kolorystyka może nie odpowiadać ok ale dzwięk jest dużo lepszy niż w MW2019, przeszedłem prosto z tamtego CoDa na MW2 i jeśli chodzi o orientacje skąd dochodzi dzwięk wreszcie to ogarneli. Jedynie kroki wg mnie lepsze były w becie te głośniejsze, niepotrzebnie przyciszyli.

Co do SMG to sobie odblokuj MP5 to zmienisz zdanie.

Premiera CoDa i jest zawsze ta sama śpiewka, ludzie spróbują 4 broni na krzyż i już krzyk xD Większość czasu levelowałem z P90 i mi fajnie szło, zmieniałem tylko na te większe mapy na M4.

Tekstury to nie wiem jakie są na PS5 więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza

Feeling strzelania jest mega fajny i ogólnie dobrze się gra, chce się grać ale ten system progresu to jest jakieś nieporozumienie. Żeby odblokować różne bronie to trzeba grać zupełnie innymi, często takimi rodzajami, które akurat danej osobie nie pasują. Aby odblokować np jakiś smg to trzeba grać karabinem powtarzalnym (bojowym) a one się w takiej grze jak cod średnio do czegokolwiek nadają. Podobnie odblokowania dotakow na broń, trzeba grać innymi żeby odblokować dodatek na broń której się chce grać. Nie wiem po co na siłę kombinować z takimi rozwiązaniami, domyślam się, że chcieli coś zmienić i może zmusić ludzi do grania różnymi rodzajami giwer ale to jest bez sensu, bo jak ktoś chce grać wszystkimi to będzie to robił a jak nie lubi to jest to po prostu upierdliwe, nic więcej. Mapy słabsze od tych z mw2019, przynajmniej te 6v6, na dużych jeszcze nie gralem. Poza tym gra się dobrze jednak odczuwam tutaj bardziej regres w stosunku do mw19 w pewnych aspektach niż jakieś ulepszenia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...