Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety interfejs wciąż leży i kwiczy, strasznie nieintuicyjny. Z tymi kamuflażami itp. tak samo przekombinowane za bardzo. Za to gameplay jest wyśmienity i świetnie się strzela. Dźwięk jest jak najbardziej ok (gram na słuchawkach podłączanych do pada XSX), chyba go nawet poprawili względem bety. Mapy TDM mi się podobają o wiele bardziej niż w poprzednim MW, za to odwrotnie jest z większymi mapami do wojny naziemnej. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, gnom napisał:

Te mapy to najgorszy zestaw z ostatnich kilku lat. Jaskrawe kolory, zlewajacy sie operatorzy, tekstury to jakies nieporozumienie (PS5 - streaming bez limitu). Granie SMG nie ma sensu, bo w RKM ads jest krotki, a zasieg zdecydowanie lepszy, wiec nawet na krotkim dystanie takie M4 nie ma sobie rownych. Dzwiek jest tak spierdolony ze jak przypomne sobie smuty na MW 2019 to chcialbym zeby dzwiek taki byl.

Kampania zajebista, ale ten multik to jest slaby.

kek xD 

BTW jak BFciarze lajkują każdą negatywną opinię nowego Mesjasza FPSów. :yao:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Po namyśle jednak muszę Wam przyznać, że ten cały Gunsmith jest spierdolony. Zdecydowanie Panowie z IW przekombinowali, próbując na siłę zmienić coś, co funkcjonowało. Z początku sądziłem, że większość niezbędnych dodatków można wyfarmić w 'rodzinie' jednej broni, a tu się okazuje, że jesteś rozpieprzony po całym arsenale i musisz główkować, czym przez najbliższe godziny expić, żeby mieć lepszy celownik do FTAC'a. No lipa, nie mam na to czasu.

 

Poza tym interfejs do zaorania.

 

Cała reszta to cud miód orzeszki cycuś glancuś pizdeczka.

 

Btw. Ktoś chętny teraz zrobić spec-ops na operatora Gromsko? :problem:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj i w multi jest zajebiście. Dobrze sie strzela, dynamika jest bardzo spoko. Po wielu latach w BFa to trzeba się przestawić, zwłaszcza że tu (chyba) praktycznie nie ma pojazdów. Natomiast wkurwiony wczoraj mocno byłem bo trafiłem na jakąś mapke z autostradą która była naprawde spoko ale chyba połowa obiektów się nie wczytała przez co cały czas trafiałem na niewidzialnie przeszkody które mnie blokowały i tylko wyświetlała się ikona skoku. No takich akcji że biegniesz na typa i się co chwile blokujesz nawet w BF nie było na premiere a wszyscy wiedzą jak to wtedy wyglądało.

 

Sorry ale zakładanie różowych okularków bo się ponad 300 PLN na gre wyjebało to niezła odklejka. Gram na Sonce 5 jak coś. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, kubson napisał:

Oof jak mapy najlepsze były w becie to xddddd

 

no nic za dwa lata wejdzie COD od Treyarch i może wtedy będzie wszystko tak jak być powinno 

No nie wiem, ludzie tak piszą najczesciej bo dostają oklep na nowych mapach ktorych nie znaja xd

 

Embassy i ten zamek np. to dobre mapy. Ale autostrada nie powinna być w grze imo.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, kubson napisał:

Oof jak mapy najlepsze były w becie to xddddd

 

no nic za dwa lata wejdzie COD od Treyarch i może wtedy będzie wszystko tak jak być powinno 

 

Nie będzie, bo dla większości tutaj to CoDy od Infinity Ward od MW2019 są dziełami sztuki. Wyjdzie Black Ops w 2024, to dopiero będzie stękanie jaka to chujnia xD 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

W 2019 też było stękanie o mapy, o widoczność na mapach, o dźwięk i TTK.

Więc te posty teraz mnie jakoś nawet nie dziwią. Przy premierze każdego CoDa jest to samo. Później wyjdzie Warzone i będą posty że ta nowa mapa do Warzone beznadziejna. Taka kolej rzeczy.

 

Najgorsze elementy w tej chwili to progresja broni i ta autostrada. Oba pomysły są tragiczne, szczególnie jeśli chodzi o odkrywanie kolimatorów. Do głupiego red dota ciężko się dokopać i to nawet nie ma sensu. Brak logiki w tym czemu akurat tą konkretną broń mam levelować żeby odkryć konkretny element do broni.

Odnośnik do komentarza

Liczyłem na tą grę po zdupczonym bf żeby w co na multi pograć ale widzę że trend wywalania statystyk i w codzie zawitał jako stary weteran gier jakoś sobie nie wyobrażam grania nawet w najwspanialsze multi beż tych tabelek cyferek i chęci poprawy k.d czy innych pierdół dla zboczeńców.na dłuższą metę granie dla grania bez jakiś celów w multi mnie akurat nie jara więc pytanie czy ma ktoś jakieś info na temat statystyk k.d itp?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, bartiz napisał:

Statystyki na pewno wrócą, pewnie przy mitycznym starcie 1 sezonu s listopadzie.

Oby było tak jak mówisz bo jednak jak się człowiek przyzwyczaił to trochę tak nudno bez tego.Rownie dobrze mogli jeszcze zabrać levelovanie i by byl juz final wyrzucenia wszystkiego co się da żeby gra była poprawna politycznie i nikogo nie urazala

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...