Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

I cyk, opóźnionko, najbardziej zaawansowane doświadczenie Call of Duty w historii, przypominam, ale błazny przysklaskują, bo przecież WYSTARCZY NIE GRAĆ TAK CZĘSTO :pawel:

Może chociaż posłuchają w końcu graczy i zmienią ten jebany Gułag na 1 vs 1, oby.

 

Albo niech nic nie zmieniają, przecież można się przyzwyczaić do zjebanego TTK.

Odnośnik do komentarza

Żal sie robi czytając to pierdololo. Od razu widać, kto napierdala tylko w TDM albo free for all. Ja grałem głównie w Domination i ostatnio trochę więcej w Ground War, te dwa tryby są już tak różne od siebie, że nie sposób się szybko znudzić. Do tego sporadycznie odpali się warzone, tdm, jakiś inny tryb z ciekawości i przez cały sezon nie czułem nudy ani potrzeby grania na nowych mapach. W porównaniu do innych strzelanek gra od premiery ma od chu contentu i trybów, ale i tak sie znajdą narzekacze, bo dej mi nowe mapy, żebym mógł tak samo biegać w DM ale w innym miejscu XD

Wczoraj sezon zrobiony na 100%. Było warto, to ostatnie m4 do odblokowania pięknie strzela. Teraz można odłożyć gre i zgłodnieć do nowego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, number_nine napisał:

W porównaniu do innych strzelanek gra od premiery ma od chu contentu i trybów, ale i tak sie znajdą narzekacze, bo dej mi nowe mapy, żebym mógł tak samo biegać w DM ale w innym miejscu XD

Hahahahaha

 

Co za klaun, ja pierdole.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał:

Patrząc na rotację map w trybach deathmatchowych to też bym narzekał non stop na powtarzalność. Chociaż sam przez dwa tygodnie prawie non stop przed świętami grałem Shipment, żeby zlevelować bronie to faktycznie odechciewało się żyć :frog:

W tej grze nie ma podstawowych trybów z poprzednich części, dodanie dwóch starych map chuja dało, bo jest ich zwyczajnie mało i w większości są słabe. A zwykłe multi stało się kolejny raz przystawką do levelowania broni do Warzone, więc znowu dostaniemy dwie mapy w kolejnym sezonie, dwie bronie wycięte z singla i na tym się skończy. 350 złotych na premierę, przypominam. Jak ktoś nie widzi problemów z tym multi, to spoko, ja widzę, bo to nie jest mój pierwszy CoD od lat. Ale o czym my mówimy, jak Raven Software ma lepszą komunikację ze społecznością od studia, które gre stworzyło XDDD Od 16 grudnia nie było żadnego patcha od Infinity Ward, najdłuższa kurwa przerwa świąteczna w historii.

Odnośnik do komentarza

@Rozi możesz wyzywać wszystkich od klaunów, pajacy itd, ale nic nie zmieni faktu, że my bawimy się dobrze w grze, w której naprawdę jest co robić, a Ty jesteś zakompleksionym, narzekającym spaślakiem z mentalnością 12 latka, wszędzie znajdziesz coś, do czego można się przypierdolić XD Nie idzie ci w grze, to gra chujowa bo źle graczy dobiera. Nima co robić, ale pewnie camo i sezon zrobiłeś w 10%, trybów gry nie zmienisz, bo po co, przecież jak sam powiedziałeś jedynym sposobem gry jaki znasz i lubisz, to run&gun. Szkoda na ciebie czasu chłopie, jak dalej nic nie dociera, to obejrzyj jakieś recenzje MW2, polecam np tą od Angry Joe. Pomimo sceptycznego nastawienia docenił to, ile trybów i rzeczy jest w grze, to samo zaznaczali inni twórcy. Ale nie kurwa, wielki rozi wie najlepiej XD no i NIE MA PACZA OD MIESIĄCA. Ale po co ten pacz? A chuj wie, ale powinien być!

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Rozi said:

W tej grze nie ma podstawowych trybów z poprzednich części, dodanie dwóch starych map chuja dało, bo jest ich zwyczajnie mało i w większości są słabe. A zwykłe multi stało się kolejny raz przystawką do levelowania broni do Warzone, więc znowu dostaniemy dwie mapy w kolejnym sezonie, dwie bronie wycięte z singla i na tym się skończy. 350 złotych na premierę, przypominam. Jak ktoś nie widzi problemów z tym multi, to spoko, ja widzę, bo to nie jest mój pierwszy CoD od lat. Ale o czym my mówimy, jak Raven Software ma lepszą komunikację ze społecznością od studia, które gre stworzyło XDDD Od 16 grudnia nie było żadnego patcha od Infinity Ward, najdłuższa kurwa przerwa świąteczna w historii.

 

Sto procent zgody, a Warzone 2 jest jakieś 5x gorsze od jedynki. 2 miesiące a dalej nie ma Grabieży :kekw:

Odnośnik do komentarza

Ja tylko ostatnio gram w Warzone, a raczej cierpię, bo co mecz jest jakiś wkurw, a to na nieistniejąct dźwięk, a to na Fenneki zabijające w 100 milisekund przy trzech płytach (zjebany system swoją drogą), rozmieszczenie sklepów i kamperka przy nich (najlepsza taktyka w grze), chujowy Gułag, no ale to już wszystko pisałem nie raz tutaj. Nic nie tknęli od dłuższego czasu. Z resztą o czym my mówimy, jak ostateczne perki nie działały przez prawie dwa miesiące w Warzone xdxdxdxd No ale Angry Joe mówił, że jest dużo zawartości, a jebani lalkarze-zboczeńcy mają skilla i się dobrze bawią, tylko ja mam popsutą grę.

Odnośnik do komentarza

Najgorszy jest popsuty dźwięk i niekonsekwencja w zadawanych obrażeniach, czasami coś zabija w dwie sekundy, a czasami nawet kilkunastoma kulkami nie zbijesz komuś płyt, no kurwa xd Snajperki przodują w tym.

 

A, no i zapomniałbym o jeszcze dwóch rzeczach - chomikowaniu kilku self-revivów w plecaku i brak obrażeń od upadku, jak jesteś powalony XDDD To jest komedia totalna, jak zabijasz spadochroniarza, a on ze 100 metrów spada i się leczy za kamieniem, TOP.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Ja tylko ostatnio gram w Warzone, a raczej cierpię, bo co mecz jest jakiś wkurw, a to na nieistniejąct dźwięk, a to na Fenneki zabijające w 100 milisekund przy trzech płytach (zjebany system swoją drogą), rozmieszczenie sklepów i kamperka przy nich (najlepsza taktyka w grze), chujowy Gułag, no ale to już wszystko pisałem nie raz tutaj. Nic nie tknęli od dłuższego czasu. Z resztą o czym my mówimy, jak ostateczne perki nie działały przez prawie dwa miesiące w Warzone xdxdxdxd No ale Angry Joe mówił, że jest dużo zawartości, a jebani lalkarze-zboczeńcy mają skilla i się dobrze bawią, tylko ja mam popsutą grę.

i tu sie idealnie podsumowałeś. Gra za 350zł chujowa, więc pogram w darmowy tryb, żeby też ponarzekać, że chujowy XD Nie wiem na czym grasz, chyba na tosterze, bo z tego co piszesz wychodzi na to, że faktycznie tylko Ty masz popsutą grę. No i twój prosty umysł jak zwykle musi tłumaczyć sobie po swojemu, podałem ci przykład recenzji angry joe, bo ja po niej też uświadomiłem sobie ile mnie w tej grze omija i może ciebie to zainteresuje i sięgniesz po coś świeżego dla odmiany, zamiast narzekać na brak nowych map albo giwer, których i tak nie odblokujesz. łapy opadają, dobrze że sie wyjaśniłeś w kwestii tej gry, a resztę wyjaśnię ci kiedyś lepą na dziąsło, bo sie troche zapędziłeś grubasku 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja śledzę jakoś tam w miarę regulanie typka Jackfrags na Youtubie i wielokrotnie mówił o tym, jak bardzo losowe potrafi być Warzone i ile głupich i niewytłumaczalnych akcji się tam dzieje regularnie. A raczej typ nie gra na PS4 mając 4+mln subskrypcji i wsparcie Activision, a skilla ma na regularne 15-20 killi w jednym meczu.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy wejść na Reddit, na Twittera, YouTube, zobaczyć jak ludzie z CDL się wypowiadają o grze, wszystkie bolączki widać. A to miał być najlepszy CoD w historii :reggie: Wypuścili w takim stanie i obiecali dwa lata wsparcia (jahahahaha), żeby im się tabelki spięły, prosta sprawa. Sklepik za to odświeżany regularnie :banderas: Pierdolone Infinity Ward, ale wystarczy tylko grać w innym trybie, inną bronią, wstawać wcześniej i wszystko jest cacy. Zapomniałbym o częstej masturbacji do swoich plastikowych lalek, jak użytkownik number_nine, czytaj 9_punktów_IQ.

 

Gra kompletnym gównem nie jest, bo strzelanie jest top topów, ale jak ktoś nie widzi takich baboli, no to sorry.

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Zapomniałbym o częstej masturbacji do swoich plastikowych lalek, jak użytkownik number_nine, czytaj 9_punktów_IQ.

przy tobie to i tak jestem tytanem intelektu, bo nie wiem jak inaczej niż głupotą wytłumaczyć to, że od listopada non stop narzekasz i pierdolisz to samo o grze, zamiast po prostu przestać w nią grać XD

  • This 2
Odnośnik do komentarza

No obecnie grałem z 6 godzin przez ostatnie 2 tygodnie ito bardziej żeby pogadać z kumplem, bo innego dobrego multi nie ma obecnie, Siege nas zabił myszkowcami na konsolach. Tylko ja w przeciwieństwie do niektórych widzę te błędy, i dobrze, że reszta społeczności też i mówi o tym głośno, bo tak to taplalibyśmy się w popsutym bagnie bez zawartości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...