Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

"Niezły" numer odwalili w tym nowym patchu. Nie wiem, może wprowadzili to w nowym sezonie. Miałem splatynowane snajperki przed pierwszym sezonem. Dzisiaj ozłociłem tego ostatniego sezonowego Victusa i okazało się, że platyny na nim nie ma, co więcej straciłem już wcześniej zdobyte platyny w pozostałych snajpach! :D Teraz żeby je "odzyskać" muszę każdą ze snajp zabić strzałem z daleka 20x. Mam nadzieję, że tylko to. To samo jest ze wszystkimi innymi rodzajami broni. Wyborowe też mam wszystkie ozłocone, a platyny brak. W sumie nieładnie najpierw coś dawać, a potem zabierać:sadkek:

Odnośnik do komentarza

Przecież to są największe kurwy w branży, wyjebane mają na tego gniota od czasu premiery. Już zarobili najwięcej w historii i pewnie siedzą już nad kolejnym niedopracowanym gniotem, żeby znowu pobić wszystkie rekordy sprzedaży. Choć nie, pewnie remesterują stare mapy żeby za rok sprzedać je w cenie gry. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bartg napisał:

Elegancko, od updatu season 1 reloaded codziennie przestawianie DNSow w konsoli przez 15 minut w te i nazad, zeby tylko zalogowac się do menu. Spaniala firma

Nie uważasz, że to wina dostawcy internetu?

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Rozi said:

Nie uważasz, że to wina dostawcy internetu?

 

Nie, skoro przestało dzialac dokładnie w dniu updatu. I np dzisiaj juz podmiana dnsow nie pomaga, hueneme concord i chuj :kekw: Sporo ludzi ma tak od premiery, jedno z rozwiązań to zalogować aie do mw2019 i przelaczyc gry :kekw: Największym hitem jest to, ze ten błąd dostaniesz praktycznie zawsze, jeśli np do tego samego routera masz podlaczone 2 kompy i na obu odpalisz gre, wtedy jedna osoba ma blad i nie pogra xD Wiec możliwe ze gra uwaza, ze moj publiczny IP jest zbyt popularny w grze i nie zasługuje na zalogowanie 

Odnośnik do komentarza

Głosowanie było jak nie było sbmm i na jednym lobby grało się non stop, teraz tego nie ma bo po meczu jest zmiana lobby zawsze. A co do rozmiaru map to duże są w ground war a reszta to i tak małe pierdolniki, w sumie to powinni wrzucić jedynie w osobna playlistę shoothouse i shipment a później dodać tam ten zjebany Rust i Nuketown bo na pewno dadzą 

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

No i plan na pierwszy sezon wypełniony. Max level 250-ty wbity, wszystko w sezonie poodkrywane. Splatynowane wszystkie snajperki łącznie z tą sezonową, oraz wszystkie sześć karabinów wyborowych. Do tego złota tarcza i nóż bojowy. Platynowanie obrzynów zostawiam sobie na drugi sezon. Biorę sobie tym samym miesiąc urlopu od gry:lapka:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja to tylko kupiłem bo dali  TPP (nie odnajduje się w FPP), nawet fajny. Szkoda tylko, że jest młyn i losują między 3 trybami, najchętniej bym same TDMy grał. 

 

Boli mnie natomiast jak prawie zawsze bardzo mały time to kill. Nie na mój refleks to wszystko. Przygniata mnie również ilość broni, modyfikacji, zależności. Jak tak szybko się zabija to ja tam prawie różnicy nie widzę między jedną bronią a druga :reggie:

 

Oczywiście jestem CoDowym niedzielnym graczem, mięsem armatnim, ale od czasu do czasu meczyk pyknę. Cieszę się jak mam dodatni wynik zabójstw do śmierci i mi styka. 

 

Wczoraj jak koleś zrobił 30-0 i odpalił atomówkę to aż mi się przykro zrobiło że można tak ogarniać.

 

Spratta jak oglądam to też mi przykro, że aż tak nie umiem w to grać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...