Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, MaZZeo napisał:

Mnie cieszy ze Museum wraca z bety bo to była dobra mapa. A Dome nie znam bo akurat MW3 ominąłem szerokim łukiem, wiec póki co jestem na tak.

 

jedynie fakt ze dalej nie ma gunfighta mnie mierzi

Ale graliśmy w Vanguard. Dome to Radar z zeszłorocznego CoDa. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hubert249 napisał:

Na 100% ten nieudany deal z Microsoftem nie ma z tym nic wspólnego. 

W jakimś sensie na pewno ma, ale oni w tych studiach muszą mieć niemiłosierny syf już kupę lat, bo już od długiego czasu chodzą plotki, że gry są tworzone w fatalnych warunkach pod dużą presją czasu.

Jestem tylko ciekawy czy przez to zjebany Bober chce na szybko sprzedać całe wydawnictwo, bo nikt normalny nie sprzedawałby kury znoszącej złote jaja. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, McDrive napisał:

W jakimś sensie na pewno ma, ale oni w tych studiach muszą mieć niemiłosierny syf już kupę lat, bo już od długiego czasu chodzą plotki, że gry są tworzone w fatalnych warunkach pod dużą presją czasu.

Jestem tylko ciekawy czy przez to zjebany Bober chce na szybko sprzedać całe wydawnictwo, bo nikt normalny nie sprzedawałby kury znoszącej złote jaja. 

To była ironia ;)

Odnośnik do komentarza

Rankedy wyglądają super jak na razie, pytanie jak wyjdzie w praktyce i czy uda im się to zaimplementować bez problemu.

 

2 godziny temu, kubson napisał:

Sladgehammer robi najchujowesze cody wiec można olać, czekam na Treyarch

Treyarch to też tak średnio bym powiedział, Black Opsy zawsze miały problemy z netcodem i ostatnio jeszcze ten Vanguard który był jedym z gorszych CoDów. Idealne Call of Duty nie wyjdzie nigdy xd

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, kubson napisał:

Ponoć nowy Black Ops ma się dziać w latach '90 i w tle konflikt w zatoce perskiej 

I jakie to ma znaczenie dla multi? Do dziś nie mogę pojąć, jaki jest sens wrzucania tych fortnajtowych skinów i blasterków do gry w tematyce drugiej wojny światowej (Vanguard). Przecież to się tak kurewsko gryzie. Skoro i tak robią dziwkę z klimatu i realistycznej części otoczki, to po co w ogóle to mieszać? Trzeba było stworzyć wesołą kolorową strzelankę na silniku CoD-a, a 2WŚ dać spokój, bo koniec końców nikt nie jest w pełni usatysfakcjonowany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...