Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Personalizowane oferty w MS Store to mają jakiś schemat działania? Bo złamałem się i kupiłem dziś u pana Argentyńczyka klucz na cross-gen, a w trakcie ściągania wszedłem do Store i pan Spencer zaproponował mi Edycję Skarbca z rabatem 75%, za niecałe 118 zł. Jeszcze wczoraj tej ofert nie było. Zbieg okoliczności? Hę?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Przeszedlem wczoraj kampanie i dopiero zauwazylem ze gra ma 77 na Metacritic, i calkiem zasluzenie. Dawno sie tak nie wkurwialem grajac w kampanie, gra wyglada swietnie ale mialem wrazenie ze przez realizm oslabl gameplay. Czesc misji byla po prostu slaba, stworzyli najlepszy model strzelania w serii a ja biegalem szukac kawalka metalu zeby sie wlamac do szafki bo komponenty albo otworzyc drzwi. Do kampanii juz nie wracam

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, UberAdi napisał:

Przecież już teraz masz sporo skinów na sklepie które nie sa stricte militarne więc co się zaczyna?

To prawda, ale one trzymały jeszcze jakiś fason. A Shredder, to już totalnie wykręcona, komiksowa postać. 

Pasuje tutaj tak samo jak Terminator do Vanguarda. 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Sven Froost napisał:

No nie pierdolcie ze Battlefield jest lepszy? xD

No nie jest, ściągnąłem żeby sprawdzić ten nowy sezon i poleciał już z dysku xd Jest dużo lepiej niż na premierę tylko ten kartonowy feeling nadal jest obecny. Ale mi się sama koncepcja BFa trochę przejadła czyli polowanie na flanke w kółko aż się uda więc może po prostu nie potrafie tego obiektywnie ocenić :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał, zeby przestali co tydzień zmieniac playlistę trybów wywalając zawsze ten najciekawszy tylko po to, żeby wrzucić z powrotem Shipment 24/7. 10vs10 siadło naprawde dobrze po dłuższym ograniu, poza Shoothouse i może Zarqwa pasuje do tych map, no ale znając życie zastapi je za parę dni Shoothouse 24/7 albo coś równie ciekawego.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bartg napisał:

Ja bym chciał, zeby przestali co tydzień zmieniac playlistę trybów wywalając zawsze ten najciekawszy tylko po to, żeby wrzucić z powrotem Shipment 24/7. 10vs10 siadło naprawde dobrze po dłuższym ograniu, poza Shoothouse i może Zarqwa pasuje do tych map, no ale znając życie zastapi je za parę dni Shoothouse 24/7 albo coś równie ciekawego.

Dziesiątki powinny zostać dodanie do filtrów. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...