Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Rozi napisał:

Nie w weekend, dzisiaj o 19 startuje.

Od dziś 2XP na playstation. No ale soon, soon...  :xboss::szekle:

 

 

Tak BTW macie więcej tokenów 2XP i na broń? Teraz w "banku" mam grubo ponad 20, przysiągłbym, że miałem dużo mniej, bo wykorzystywałem je na bieżąco. 

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj na Playstation, dzisiaj dla wszystkich:

 

9 minut temu, Hubert249 napisał:

Tak BTW macie więcej tokenów 2XP i na broń? Teraz w "banku" mam grubo ponad 20, przysiągłbym, że miałem dużo mniej, bo wykorzystywałem je na bieżąco. 

Podobno kolejny bug, ale spokojnie - to załatają szybko :)

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jak bym nasrał do szyi tarczownikom na shipmencie to glowa mała. Tak to super się expi tam broni. Dawać mix shipment shoothouse farm i tyle mi wystarczy.

Nie rozumiem co masz przeciwko  tarczownikom.  Sam zacznij grać tarczą, zobacz jaki to miód.  Mnie się zajebiście nią gra. Poza tym jest tyle sposobów na tarczę! Semtex, termit, zajście zboku. O wiele, za prawdę powiadam...o wiele bardziej rakowymi głąbami na Shipmencie są kolesie strzelający z RPG. Smarowałbym takowych miodem i zakopywał do pasa w mrowisku:shotgun:

Odnośnik do komentarza

Tych z tarczami i wyrzutniami do pieca. Oczywiscie wczoraj sam polatalem na shipmencie tarcza + noz az zloty skin do kosy wpadl chyba po godzinie gry :gigabeta:

 

Nie wiem tylko gdzie nabijac lvl w snajperkach. Nie cierpie nimi grac tak samo jak strzelbami ale strzelby wczoraj od zera wymaksowalem wszystkie, a lvl w snajperkach leci jak krew z nosa

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, schabek napisał:

Nie wiem tylko gdzie nabijac lvl w snajperkach. Nie cierpie nimi grac tak samo jak strzelbami ale strzelby wczoraj od zera wymaksowalem wszystkie, a lvl w snajperkach leci jak krew z nosa

Jeśli się da, to odblokuj mniejsze celowniki (polecam hybrydowy z red dotem), będziesz mógł walić na blisko. Ewentualnie weź snajperkę do DMZ, tam leci level na botach. Tak samo w Warzone - polecam robić kontrakt Dane, łatwe zadanie, łatwa kasa i nabicie kilku leveli na aktualnie trzymanej broni.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, McDrive napisał:

Nóż jest w dodatkowych broniach i można grać zamiast pistoletu. Wiem, bo dałem dzisiaj ludziom spokój na ship i levelowałem nóż zamiast RPG :pawel:

Mógłbym  przysiąc, że ostatnio nóż znajdował się w sekcji broni głównych obok tarczy balistycznej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...