Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, Hubert249 said:

Podoba mi się nowa noea mapa, jest ciekawa. Ok może ciut za duża, ale moim zdaniem to póki co jedna z lepszych w tej części. Zdecydowanie bliżej jej do Cold War niż MW 2019. 

 

 

Na 10vs10 jak najbardziej, na 6vs6 póki akcja nie skoncentruje się w jednym obszarze to średnio, a co dopiero w rankedach 4vs4 musi być :reggie:

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Hubert249 said:

W opcjach Xboxa ale nie polecam tego robić, szybko wrócisz do crossplaya, bo jest bardziej dynamiczny i mecze są lepsze. 


To bedzie jak jest, mega duza kawa dla mnie przed meczem i jazda z Fenneckiem :D Ile typa od nas gra nafukanych na czyms innym?

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Hubert249 napisał:

W opcjach Xboxa ale nie polecam tego robić, szybko wrócisz do crossplaya, bo jest bardziej dynamiczny i mecze są lepsze. 

Grałem z cp na ps5 i czasem zdarzy mi się zapomnieć to wyłączyć po graniu w inwazję. Z cp to jest festiwal kampy i małp + debile ustawieni idealnie w stronę z której biegnę na martwej ciszy(już wierzę, że nie korzystają z cheatów:reggie:). Wyłączam cp i gra wraca do normy.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Grało się w weekend sporo, 2x EXP zawsze spoko. Po każdy meczu tyyyyle odblokowanego dobra :fsg: teraz znowu będzie smutek i żal patrzeć jak to leci wolno. Chociaż tak naprawdę to ja już nie potrzebuje nowych zabawek bo mam już czym się bawić jeśli chodzi o różne style gry. Nowa mapka Homersimsoncośtam expo totalnie sprawia wrażenie jakby była z Black OPS.

Po premierze grałem sporo na PS4, teraz gram na PS5 i znowu muszę zaznaczyć, że ta gra bardzo dobrze wyglądała i działała na PS4 wbrew opinii niektórych użytkowników forumka. Może wasze PS4 już są, że tak powiem o krok od śmierci? :kekw: Wiadomo na PS5 wszystko jest ostre i trochę ładniejsze, nic się na początku rozgrywki nie doczytuje na naszych oczach ale wrażenia są bardzo zbliżone.
 

Odnośnik do komentarza

Ja tez to pierdole. Jak zwykle zrobili coś pod katem streamerow progejmerow którzy narzekali na reddicie ze w 2 tygodnie skończyli battle passa w pierwszym sezonie wiec teraz idzie to wszystko jak krew z nosa, zarówno BP jak i zwykły level. Odechciewa się grać.
 

Nienawidzę jak niektórzy deweloperzy tak konstruują swoje GAASy i oczekują ze bede traktował grę jako drugi etat kiedy chce zobaczyć cały content za który zapłaciłem. Chyba czas zmienić podejście i grać kiedy się chce i nie być niewolnikiem marchewki na kiju.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MaZZeo napisał:

Ja tez to pierdole. Jak zwykle zrobili coś pod katem streamerow progejmerow którzy narzekali na reddicie ze w 2 tygodnie skończyli battle passa w pierwszym sezonie wiec teraz idzie to wszystko jak krew z nosa, zarówno BP jak i zwykły level. Odechciewa się grać.
 

Nienawidzę jak niektórzy deweloperzy tak konstruują swoje GAASy i oczekują ze bede traktował grę jako drugi etat kiedy chce zobaczyć cały content za który zapłaciłem. Chyba czas zmienić podejście i grać kiedy się chce i nie być niewolnikiem marchewki na kiju.

Wbicie passa zajęło mi dokładnie 3 tygodnie, jakby to przyspieszyli to co, miałbym to w tydzień nabić? No słabo by było trochę xd

Dobrze zagrany ranked potrafi wbić jakieś 90% tokena.

 

Odnośnik do komentarza

A przeliczysz to na godziny ile przegrałeś? To czy grasz ranked nie ma znaczenia bo battle pass nabija się głównie czasem spędzonym grze a nie wbitym xp.

 

no ja po prostu nie mam ochoty na wbijanie stu godzin znowu bo IW spowolniło postęp battle passa o 50% względem pierwszego sezonu jednocześnie skracając jego czas do niecałych dwóch miesięcy, kiedy zawsze to było 3 miesiące. Wiadomo czemu to robią.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...