Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przy takich wynikach sprzedazy ja sie dziwie, ze pozwalaja im na zrobienie takiej quality gierki. zobaczcie tylko co w square zrobil ze star ocean i valkyrie :balon: nintendo caluje stópki i nie sprzedaje swojej kopii

 

zmieniam taktyke z sidequestami i nie robie tych, do ktorych wymagany lvl jest wyzszy niz lvl main questa, bo nigdy nie pojde dalej z chapterem 5 ;( eunie przepraszam, ale nie bedzie class questa teraz.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Dave Czezky napisał:

Mi się mega podoba ta shounenowa historia, a zwłaszcza struktura organizacji - jak jakieś akatsuki :)

Jakby tylko ethel była w głównym teamie echhh...

Moze w dodatku?

DLC to mam wrazenie ze niestety będzie zagranie jak z Torną. Takie moje domysły oczywiscie nie poparte niczym co sugerowaliby Twórycy a jedynie tym co widziałem w jednym z rozdziałów. Obym się mylił bo wolałbym żeby poszli totalnie w inną stronę.

Odnośnik do komentarza

Ja staram się w ogóle z tego nie korzystać, bo albo wolę sam sobie poszukać ścieżki albo... zapominam o tej opcji xD

 

Wczoraj odblokowałem Alexandrię, za Waszymi namowami. Jeszcze nie zdążyłem nią pograć, bo musiałem iść spać, ale side story całkiem fajne, wyrachowana babka. Został mi ten bohater o którym mówiliście, ale nie mam pojęcia, gdzie mógłbym go zdobyć. No cóż, nie szukam nawet na wiki jak wygląda, niech to będzie niespodzianka.

 

 

W sumie fajnie, że pan Takahashi powiedział "koniec", przynajmniej dla Chronicles. Nie ma co ciągnąć w nieskończoność, liczę, że zakończenie będzie satysfakcjonujące, a kolejna seria "Xenoblade" będzie już czymś nowym, równie dobrym, albo jeszcze lepszym.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Moze tym razem będzie lepiej niz w tornie. Tutaj ma to gameplayowy sens, bo

  Ukryj zawartość

założyciele sa pierwszymi ouroboros, wiec nie bede musieli rezygnowac z istniejacych systemów i zastepowac czyms innym. No i powrot shulka! (bo to on, prawda? xd)

 

Tak wszystko co napisałes ma sens ale no, ja chce zobaczyc co dzieje sie dalej mimo ze jeszcze nie skonczylem podstawki :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...